Biofinity® 3 čočky

Hodnocení:
4.9 of 5
Průměrné hodnocení 4.9 / 5 na základě 12 recenze.
Počet kusů v balení:

3 kusů

Dostupnost:

24 hodin

Počet kusů v balení:

3 kusů

Naše cena:

309 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
4.9 of 5
Průměrné hodnocení 4.9 / 5 na základě 12 recenze.
Josef
5.0000
Ideální čočky Biofinity k dlouhodobému používání, doporučuje
Miroslav
5.0000
Jediné čočky,které moje oči snesou,maximální spokojenost!
Pavel
5.0000
Nejlepší čočky, co jsem kdy používal

Kontaktní čočky Biofinity jsou měsíční čočky nabízené jedním z na světě nejpopulárnějších výrobců kontaktních čoček – firmou Cooper Vision.

 
Plně přírodní produkt - čočky Biofinity neobsahují žádné umělé zvlhčující přísady, díky kterým mohou být použity jak alergiky, tak lidmi s extrémně citlivými očima a pokožkou kolem nich.
Technologie Aquaform Comfort Science - je zodpovědná za hedvábnou měkkost a odpovídající úroveň vlhkosti v každé čočce. To se zase projevuje ve snadné a příjemné aplikaci a vysokém komfortu používání i po mnoha dnech nošení.
Perfektní vidění - moderní struktura čoček a vysoce kvalitní materiál, z něhož byla vyrobena, se promítají do vidění s vysokou ostrostí, bez nejmenších odrazů.
Nejvyšší kvalita okysličení - díky použití inovativního materiálu Comfilcon A. Díky němu má rohovka stálý přístup k čerstvému kyslíku a oči jsou zdravé, bez podráždění a nevzhledného zarudnutí.
Dokonce i 30 dní s jedním párem - Biofinity

 
Dokonce i 30 dní s jedním párem - čočky Biofinity jsou určeny pro měsíční použití. To znamená, že můžete použít jeden pár až 30 dní bez přerušení a bez nutnosti dodatečné péče pomocí speciálního roztoku.
 

Charakteristika kontaktních čoček Biofinity:


Jsou to čočky vyrobené ze silikonovo-hydrogelového materiálu Comfilcon A. Při jejich výrobě byla využita materiálová technologie Aquaform Comfort Science, která způsobuje, že je čočka měkká, hedvábná a ideálně hydratovaná. Díky použití monomeru silikonu čočky dokonale propouští kyslík, zatím co použití hydrofilních a silikonových komponentů dává materiálu přirozenou hydrataci, což umožňuje udržovat vodu rovnoměrně v celé čočce.

Kontaktní čočky Biofinity jsou zhotoveny co nejpřirozenějším způsobem - bez jakýchkoli přídavků, povlaků a zvlhčujících prostředků, bez povrchové úpravy. Je na místě uvést, že Biofinity ruší pravidlo negativní proporcionality hydratace k propustnosti kyslíku. Znamená to, že současně s růstem stupně hydratace čočky se nesnižuje stupeň propustnosti kyslíku, čehož nešlo do teď dosáhnout.

Je běžné, že kontaktní čočky Biofinity jsou prezentovány také pod obchodními názvy Eyeoxy Duality, Ultraflex Premier, iWear Oxygen, Medivue Premier, nebo iLoox Contact Montlhy.

Kontaktní čočky Biofinity jsou určeny pro kontinuální nošení s měsíčním intervalem výměny, bez nutnosti jejich vyjímání na noc.

 

Komu jsou určeny kontaktní čočky Biofinity?


Jsou to čočky stvořené pro osoby, které chtějí nosit čočky bez nutnosti jejich vyjímání. Čočky Biofinity je možné jeden den nasadit, a vyjmout je až za měsíc, bez rizika poškození oka, nebo vystavení se infekci. Kromě toho jsou doporučovány také těm, kteří:

  • se potýkají s poruchami slzného filmu, neboť čočky jsou charakteristické zvýšenou odolností proti vysychání,
  • vyžadují po čočkách co nejvyšší uživatelský komfort při zachování maximálně vysoké ostrosti vidění.
 

Ošetřování čoček:

 

Kontaktní čočky Biofinity je možné nosit nepřetržitě – pak nevyžadují žádné ošetřování. Pokud je ovšem nosíte pouze přes den, pak je na konci dne musíte vyčistit s pomocí roztoku na kontaktní čočky a následně je nechat v pouzdře naplněném roztokem na minimálně několik hodin před opětovným použitím. Pro ošetřování kontaktních čoček Biofinity doporučujeme roztoky z řady Clean Active, nebo jakýkoli jiný roztok na čočky z nabídky našeho obchodu.

 

Parametry kontaktních čoček Biofinity:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Denní a noční kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Biofinity
Výrobce COOPER VISION
Síla dioptrií -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,0
Dk/t 160 x 10-9
Zavodnění 48%
Materiál Comfilcon A
Technologie Aquaform Comfort Science™
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceCOOPER VISION
ZnačkaBiofinity
Množství kusů v balení3 kusů
Dostupnost24 hodin
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Biofinity® 3 čočky
Vaše hodnocení

Jak vybrat čočky Biofinity® 3 kusy?

Čočky Biofinity® jsou dostupné v baleních po 3 kusy, což umožňuje pohodlně mít náhradní páry. Můžete si vybrat čočky vlastními silami, využíváním informací o parametrech produktu, jako jsou síla (dioptrie), zakřivení (BC) a průměr (DIA). Můžete také využít pomoc optometristy, který vám pomůže přizpůsobit čočky ideálně k individuálním potřebám zraku.

Jsou čočky Biofinity® bezpečné?

Ano, čočky Biofinity® jsou bezpečné, což potvrzuje jejich celodenní nošení. Vyrobena z moderního materiálu Comfilcon A, zajišťují pohodlí a bezpečnost i při dlouhodobém nošení. Tento materiál také podporuje tok kyslíku, což je důležité pro zdraví očí.

Pro jakou vadu zraku jsou Biofinity®?

Čočky Biofinity® jsou určené pro korekci zrakových vad, jako jsou krátkozrakost a dalekozrakost. Díky jejich asférickému typu korekce je možné účinně zlepšit vidění na blízko i daleko (v závislosti na optické síle).

Jak nasadit čočky Biofinity®?

Před nasazením čoček Biofinity® se doporučuje pečlivě si umýt a osušit ruce. Poté čočky jemně vyjměte z balení a umístěte na špičky prstů ukazováků. Po umístění čočky na oko, zkontrolujte, zda dobře přiléhá a zda není pocit nepohodlí.

Jak sundat čočky Biofinity®?

Pro sundání čoček Biofinity® je opět potřeba si pečlivě umýt a osušit ruce. Poté jemně stáhněte dolní víčko a pohledem nahoru, opatrně chyťte čočku palcem a ukazováčkem. Následně ji opatrně sundejte.