Čočky Biofinity Energys™ se vyznačují vysokými standardy jako ostatní produkty řady čoček Biofinity® udržují optimální rovnováhu mezi optikou a materiály, z nichž jsou kontaktní čočky vyrobeny.
Vlastnosti čoček Biofinity Energys™:
Biofinity Energys™ jsou kontaktní čočky vyrobené z materiálu Comfilcon A s hydratací 48%. Mají jedinečnou optickou zónu Zone Digital Optics™, která zvyšuje komfort a přispívá ke snížení námahy očí způsobené sledováním obrazovek digitálních zařízení na krátkou vzdálenost. Jejich konstrukce podporuje optickou zónu čoček, což umožňuje zaostření zraku mezi různými zařízeními, a také rychlé zaostření i při přechodu mezi blízkými a vzdálenějšími zornými polohami pohodlně a bez námahy. Kontaktní čočky BioFinity Energys™ jsou vedeny jako monofokální čočky.
Čočky Biofinity využívají ve své struktuře technologii Aquaform®, která přitahuje a zadržuje vodu uvnitř čočky, zachovává jejich vysokou vlhkost, pomáhá snižovat pocit sucha v oku. To je nesmírně důležité, protože při pohledu na obrazovku snižuje blikání frekvence, což má vliv na pocit suchosti, pálení a svědění očí.
Pro koho jsou kontaktní čočky Biofinity Energys™ vhodné?
Tyto čočky byly vytvořeny pro činnosti týkající se práce s digitálními zařízeními i bez nich. Doporučujeme je zejména těm, jejichž oči jsou vystaveny problémům spojeným s dlouhodobým díváním se na obrazovku počítače, tabletu nebo chytrého telefonu.
Péče o kontaktní čočky:
Čočky Biofinity Energys™ jsou určeny pro měsíční používání. Pokud se rozhodnete pro režim kontinuálního nošení (den i noc), lze je takto nosit maximálně 7 dní a 6 nocí. Poté je nutné je vyjmout, vyčistit a uchovávat v roztoku před jejich dalším použitím. Pro péči o kontaktní čočky Biofinity vám doporučujeme roztoky řady Clean Active nebo jakékoli jiné značky, kterou nabízí náš obchod.
Parametry kontaktních čoček Biofinity Energys™:
Kategorie |
Měsíční kontaktní čočky |
Značka |
Kontaktní čočky Biofinity |
Výrobce |
COOPER VISION |
Síla dioptrií |
-12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D) |
Zakřivení |
8,6 |
Průměr |
14,0 |
Dk/t |
160 x 10-9 |
Zavodnění |
48% |
Materiál |
Comfilcon A |
Technologie |
Aquaform Comfort Science™, Digital Zone Optics™ |
Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních: