Biofinity® Multifocal 3 čočky typ D

Hodnocení:
4 of 5
Průměrné hodnocení 4 / 5 na základě 1 recenzí.
Počet kusů v balení:

3 kusů

Dostupnost:

do 8 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

3 kusů

Naše cena:

639 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
4 of 5
Průměrné hodnocení 4 / 5 na základě 1 recenzí.
Josef
4.0000
Nejlepší MLF čočka na trhu.

Biofinity Multifocal jsou multifokální měsíční kontaktní čočky od společnosti Cooper Vision. Jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu a využívají kombinaci klíčových vlastností čoček od společnosti Cooper Vision a progresivní technologie.

 
Technologie Balanced Progressive - moderní optická technologie vyvinutá tvůrci zajišťuje perfektní vidění na všech vzdálenostech, a to jak při čtení, sledování televize, tak i řízení auta.
Dlouhodobé zvlhčování - stejně jako ostatní Biofinity kontaktní čočky, i tyto mají vysoký stupeň hydratace a tím pádem dlouhodobé zvlhčování - prospěšné pro oči. Nemusíte se tedy obávat sucha nebo podráždění.
Obarvení usnadňující aplikaci - každá z čoček byla obohacena o světle modré zbarvení, které výrazně usnadňuje manipulaci a samotnou aplikaci. Sníží se tak riziko nesprávného nasazení a tím i zbytečného plýtvání čočkami.
Efektivní korekce presbyopie - presbyopie, jinak nazývaná stařecká vetchozrakost, postihuje většinu lidí nad 40 let a projevuje se zhoršeným viděním na různé vzdálenosti. Biofinity čočky úspěšně korigují tuto oční vadu a zvyšují pohodlí v každodenním životě.
Režim den a noc - Biofinity Multifocal typ D
Režim den a noc - kontaktní čočky jsou určeny k měsíčnímu používání, navíc v režimu nepřetržitého nošení, takže je nemusíte sundávat před spaním. Tím odpadá nutnost denní péče o čočky.
Bez potřeby péče - jelikož jsou čočky určeny k měsíčnímu používání a v režimu celodenního nošení, nevyžadují každodenní čištění ani pečlivou péči. To je skvělá úspora času a energie.
 

Charakteristika kontaktních čoček Biofinity Multifocal:

 

Váš optometrista po změření vašich očí určí jedno oko dominantní, které je označeno „D“ a non-dominantní oko je označeno jako „N“. Vyberte si správné „ADD“ dioptrie pro každé své oko s uvedením, které vaše oko je dominantní.

Oko si díky optické konstrukci najde zónu, která mu poskytne optimální zaostření. Jasné a ostré vidění bez rozmazání umožňuje postupný přechod mezi zónami. Vidění je pak ostré a jasné na různé vzdálenosti. Unikátní technologie poskytuje kontaktních čočkám Biofinity Multifocal vysokou smáčivost, proto nedochází k dehydrataci vašich očí. Na povrch čoček jsou také přirozeně navázány molekuly vody, které oči hydratují. Tímto je zajištěna celodenní hydratace.

 

Možnosti nošení kontaktních čoček Biofinity Multifocal

 

Pro přirozený a zdravý metabolismus je potřeba náležité množství kyslíku. Ten je zajištěn díky technologii Aquaform®. Materiálem čočky prostupuje dostatek kyslíku, který poskytuje očím osvěžení a nošení kontaktních čoček je tak velmi pohodlné.

Kontaktní čočky Biofinity Multifocal typ D jsou primárně určeny k dennímu nošení. V případě, že váš optopmetrista zhodnotí, že můžete čočky nosit kontinuálně, pak je možné nosit čočky Biofinity Multifocal typ D nepřetržitě po dobu 30 dní.

Váš optik vám určil jedno oko jako "dominantní" - to je obvykle označeno "D", zatímco non-dominantní oko je označeno "N" - Biofinity Multifocal 3 ks typ N. Prosím, vyberte si odpovídající "Add" dioprie pro každé oko s uvedením, které oko je dominantní.

 

Parametry kontaktních čoček Biofinity Multifocal:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Progresivní kontaktní čočky
Denní a noční kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Biofinity
Výrobce COOPER VISION
Síla dioptrií -10,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Adice +1,0; +1,5; +2,0; +2,5
Dominance D – pro dominantní oko
Zakřivení 8,6
Průměr 14,0
Dk/t 142 x 10-9
Zavodnění 48%
Materiál Comfilcon A
Technologie Balanced Progressive™, Aquaform Comfort Science™
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceCOOPER VISION
ZnačkaBiofinity
Množství kusů v balení3 kusů
Dostupnostdo 8 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Biofinity® Multifocal 3 čočky typ D
Vaše hodnocení

Jak vybrat čočky Biofinity® Multifocal 3 kusy typ D?

Čočky Biofinity® Multifocal 3 kusy typu D lze vybrat jak samostatně na základě parametrů produktu, tak i pod vedením optometristy. Díky jejich dostupnosti v balení obsahujícím 3 kusy poskytují pohodlí a dostupnost na delší dobu užívání.

Jsou čočky Biofinity® Multifocal bezpečné?

Ano, čočky Biofinity® Multifocal jsou bezpečné pro uživatele. Vyrobena z materiálu Comfilcon A, zajišťují vysokou úroveň pohodlí při nošení a propustnosti kyslíku, což je klíčové pro zdraví očí, zejména při celodenním nošení.

Pro jaké vady zraku jsou Biofinity® Multifocal?

Čočky Biofinity® Multifocal jsou určeny pro osoby s presbyopií, tedy pro ty, kteří potřebují korekci jak na dálku, tak i na blízko. Jsou ideální pro dominantní oko, díky svému progresivnímu typu korekce.

Jak nasadit čočky Biofinity® Multifocal?

Před nasazením čoček Biofinity® Multifocal se doporučuje pečlivě si umýt a osušit ruce. Poté, používáním technik doporučených optometristou, umístěte čočku na oko.

Jak sundat čočky Biofinity® Multifocal?

Před sundáním čoček Biofinity® Multifocal je třeba si umýt a osušit ruce. Poté, podle doporučení optometristy, lze čočku jemně odstranit z oka.