Biofinity® Multifocal 3 čočky typ N

Počet kusů v balení:

3 kusů

Dostupnost:

do 8 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

3 kusů

Naše cena:

639 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Biofinity Multifocal jsou multifokální měsíční kontaktní čočky od společnosti Cooper Vision. Jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu a využívají kombinaci klíčových vlastností čoček od společnosti Cooper Vision a progresivní technologie.

 
Technologie Balanced Progressive - moderní optická technologie vyvinutá tvůrci zajišťuje perfektní vidění na všech vzdálenostech, a to jak při čtení, sledování televize, tak i řízení auta.
Dlouhodobé zvlhčování - stejně jako ostatní Biofinity kontaktní čočky, i tyto mají vysoký stupeň hydratace a tím pádem dlouhodobé zvlhčování - prospěšné pro oči. Nemusíte se tedy obávat sucha nebo podráždění.
Obarvení usnadňující aplikaci - každá z čoček byla obohacena o světle modré zbarvení, které výrazně usnadňuje manipulaci a samotnou aplikaci. Sníží se tak riziko nesprávného nasazení a tím i zbytečného plýtvání čočkami.
Efektivní korekce presbyopie - presbyopie, jinak nazývaná stařecká vetchozrakost, postihuje většinu lidí nad 40 let a projevuje se zhoršeným viděním na různé vzdálenosti. Biofinity čočky úspěšně korigují tuto oční vadu a zvyšují pohodlí v každodenním životě.
Režim den a noc - Biofinity Multifocal typ D
Režim den a noc - kontaktní čočky jsou určeny k měsíčnímu používání, navíc v režimu nepřetržitého nošení, takže je nemusíte sundávat před spaním. Tím odpadá nutnost denní péče o čočky.
Bez potřeby péče - jelikož jsou čočky určeny k měsíčnímu používání a v režimu celodenního nošení, nevyžadují každodenní čištění ani pečlivou péči. To je skvělá úspora času a energie.
 

Charakteristika kontaktních čoček Biofinity Multifocal:

 

Biofinity Multifocal jsou měsíční čočky vyrobené firmou Cooper Vision. Tato čočka používá kombinaci klíčových prvků od Cooper Vision vyvážené progresivní technologie a silikon-hydrogelového materiálu čočky.

Optická konstrukce těchto čoček umožňuje vašemu oku instinktivně najít zónu, která poskytuje optimální zaostření. Postupný přechod zóny vám umožní vidět všechno jasně a bez námahy na jakoukoli vzdálenost.

Váš optik vám určil jedno oko jako "dominantní" - to je obvykle označeno "D" - Biofinity Multifocal 3 ks typ D, zatímco non-dominantní oko je označeno "N". Prosím, vyberte si odpovídající "Add" dioprie pro každé oko s uvedením, které oko je dominantní.

 

Parametry kontaktních čoček Biofinity Multifocal:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Progresivní kontaktní čočky
Denní a noční kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Biofinity
Výrobce COOPER VISION
Síla dioptrií -10,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Adice +1,0; +1,5; +2,0; +2,5
Dominance N – pro nedominantní oko
Zakřivení 8,6
Průměr 14,0
Dk/t 142 x 10-9
Zavodnění 48%
Materiál Comfilcon A
Technologie Balanced Progressive™, Aquaform Comfort Science™
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceCOOPER VISION
ZnačkaBiofinity
Množství kusů v balení3 kusů
Dostupnostdo 8 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Biofinity® Multifocal 3 čočky typ N
Vaše hodnocení