Biofinity® Toric 3 čočky

Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 3 recenze.
Počet kusů v balení:

3 kusů

Dostupnost:

do 8 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

3 kusů

Naše cena:

420 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 3 recenze.
Hana
5.0000
Očekávám tyto čočky cena je skvělá
Kateřina
5.0000
také tyto čočky očekávám, a vypadá to, že dojdou v přesně stanoveném termínu. Cena se mi také moc líbí. Zatím doporučuji všem.
Marie
5.0000
Zdravim, víte, že čočky Biofinity Toric přestavují nejlepší torické čočky pro korekci astigmatismu. Cena se mi také moc líbí.

Biofinity Toric jsou měsíční torické kontaktní čočky od světového výrobce Cooper Vision. Pomocí unikátního tvaru se skvěle přizpůsobí vašemu oku, a proto je zajištěno komfortní nošení společně s jasným a ostrým viděním do různých vzdáleností. Tyto kontaktní čočky jsou vhodné pro korekci oční vady astigmatismus.

 
Kontaktní čočky nejnovější generace - vyrobené z inovativního silikon-hydrogelového materiálu a charakterizující se ultratenkou a elastickou strukturou.
Pro astigmatiky - kontaktní čočky jsou určeny k korekci astigmatismu. Navrženy speciálně s ohledem na tuto oční vadu, byly zdokonaleny dalším stabilizačním systémem a vyšším stupněm zvlhčení.
Podpůrný systém stabilizace - díky němu se čočky velmi rychle přizpůsobí tvaru a individuálním parametrům oka a po celou dobu nošení zůstanou na jeho povrchu stabilně. Bez podklápění a vypadávání.
Výhodné vlastnosti pro oxidaci - obohacení každé z čoček o silikonový monomer umožnilo získat neuvěřitelně výhodné vlastnosti pro oxidaci, díky kterým má rohovka stálý přístup kyslíku a oči jsou ještě zdravější a méně náchylné k infekcím.
Kontinuální režim - jeden pár čoček můžete používat až po celý měsíc a to i bez sundávání před spaním. To snižuje náročnost na povinnosti uživatele, jako je používání speciálních čistících roztoků.
Materiál Aquaform Comfort Science - Biofinity Toric
Materiál Aquaform Comfort Science - díky němu se čočky Biofinity Toric vyznačují sametovou měkkostí, hladkostí a ideálním stupněm zvlhčení. To má přímou souvislost s vysokým komfortem aplikace čoček i jejich dlouhodobého používání.
 

Charakteristika kontaktních čoček Biofinity Toric:

 

Biofinity Toric jsou měkké torické kontaktní čočky, výrazně zvyšující kvalitu vidění při astigmatismu. Jsou určené pro denní nošení s měsíční výměnou. Zásluhou využití exkluzivní technologie AQUAFORMTM a velmi prodyšných materiálů je dosaženo vysoké propustnosti kyslíku přes čočku, což výrazně zlepšuje komfort při jejich nošení.

Kontaktní čočky Biofinity Toric jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu Comfilcon A. Ten se vyznačuje značnou propustností kyslíku skrz materiál čoček, které jsou pro jejich nositele velmi příjemné a pohodlné. Oči jsou i po celodenním nošení čoček viditelně bělejší a jasnější. Zároveň jsou silikon-hydrogelové čočky zdravější alternativou ke klasickým hydrogelovým kontaktním čočkám. Další velmi důležitou vlastností je smáčivost čoček. Díky technologii AQUAFORMTM jsou Biofinity Toric přirozeně vlhké a po celý den poskytují vysoký komfort při jejich nošení.

Optimized Toric Lens Geometry™ je speciální design, který obstarává stabilní usazení čočky v oku. Dokonalé přizpůsobení čočky v oku poskytuje nejen maximální komfort, ale také jasné a ostré vidění na blízko, střední vzdálenosti i do dálky.

Vaše oči budou při používání čoček Biofinity méně zatěžovány a jejich vzhled bude díky účinným vlastnostem moderních materiálů a technologií s přirozeně zvlhčujícími účinky působit zdravě (čistě a bíle). Primárně jsou kontaktní čočky Biofinity Toric určeny pro denní nošení a příležitostnému přespávání s měsíční frekvencí výměny. Dokonce je můžete nosit i kontinuálně, tedy nepřetržitě po dobru až 30 dní. Záleží na doporučení vašeho očního specialisty. Pokud se tedy rozhodnete čočky nosit kontinuálně, vždy spoléhejte na odbornou konzultaci.

 

Parametry kontaktních čoček Biofinity Toric:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Torické kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Biofinity
Výrobce COOPER VISION
Síla dioptrií -10,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Válec -0,75; -1,25; -1,75; -2,25
Osa 10° až 180° (každých 10°)
Zakřivení 8,7
Průměr 14,5
Dk/t 116 x 10-9
Zavodnění 48%
Materiál Comfilcon A
Technologie Aquaform Comfort Science™, Optimised Toric Lens Geometry™
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceCOOPER VISION
ZnačkaBiofinity
Množství kusů v balení3 kusů
Dostupnostdo 8 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Biofinity® Toric 3 čočky
Vaše hodnocení

Jak vybrat čočky Biofinity® Toric 3 kusy?

Čočky Biofinity® Toric jsou dostupné v baleních po 3 kusy. Můžete si je vybrat sami, využitím parametrů produktu, jako jsou síla, zakřivení, cylindr a osy, nebo se můžete poradit s optometristou, který vám pomůže najít ty správné čočky.

Jsou čočky Biofinity® Toric bezpečné?

Ano, čočky Biofinity® Toric jsou bezpečné k používání. Jsou vyrobeny z moderního materiálu Comfilcon A, který zajišťuje vysokou úroveň komfortu a zdraví očí, i při dlouhodobém nošení, díky své vysoké propustnosti kyslíku.

Pro jaké vady zraku jsou čočky Biofinity® Toric?

Čočky Biofinity® Toric jsou určeny k korekci astigmatismu, což je důsledek nesprávného zakřivení rohovky. Díky své speciální konstrukci umožňují stabilizaci vidění a eliminují efekt rozmazaného obrazu, který je pro astigmatismus typický.

Jak nasadit čočky Biofinity® Toric?

Před nasazením čoček Biofinity® Toric je doporučeno důkladně si umýt a osušit ruce. Poté je třeba zkontrolovat, zda je čočka správně otočená podle značky ""nahoru"" na obalu. Po umístění čočky na špičku ukazováčku, při otevřených víčkách, jemně vložte čočku na oční bulvu.

Jak sundat čočky Biofinity® Toric?

Před sundáním čoček Biofinity® Toric je potřeba si pečlivě umýt a osušit ruce. Poté jemně stáhněte dolní víčko a dívajíc se nahoru, použijte prsty ukazováček a palec k jemnému uchopení a vyjmutí čočky.