Biofinity® Toric 6 čoček

Počet kusů v balení:

6 kusů

Dostupnost:

do 8 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

6 kusů

Naše cena:

802 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Biofinity Toric jsou měsíční torické kontaktní čočky od světového výrobce Cooper Vision. Pomocí unikátního tvaru se skvěle přizpůsobí vašemu oku, a proto je zajištěno komfortní nošení společně s jasným a ostrým viděním do různých vzdáleností. Tyto kontaktní čočky jsou vhodné pro korekci oční vady astigmatismus.

 
Kontaktní čočky nejnovější generace - vyrobené z inovativního silikon-hydrogelového materiálu a charakterizující se ultratenkou a elastickou strukturou.
Pro astigmatiky - kontaktní čočky jsou určeny k korekci astigmatismu. Navrženy speciálně s ohledem na tuto oční vadu, byly zdokonaleny dalším stabilizačním systémem a vyšším stupněm zvlhčení.
Podpůrný systém stabilizace - díky němu se čočky velmi rychle přizpůsobí tvaru a individuálním parametrům oka a po celou dobu nošení zůstanou na jeho povrchu stabilně. Bez podklápění a vypadávání.
Výhodné vlastnosti pro oxidaci - obohacení každé z čoček o silikonový monomer umožnilo získat neuvěřitelně výhodné vlastnosti pro oxidaci, díky kterým má rohovka stálý přístup kyslíku a oči jsou ještě zdravější a méně náchylné k infekcím.
Kontinuální režim - jeden pár čoček můžete používat až po celý měsíc a to i bez sundávání před spaním. To snižuje náročnost na povinnosti uživatele, jako je používání speciálních čistících roztoků.
Materiál Aquaform Comfort Science - Biofinity Toric
Materiál Aquaform Comfort Science - díky němu se čočky Biofinity Toric vyznačují sametovou měkkostí, hladkostí a ideálním stupněm zvlhčení. To má přímou souvislost s vysokým komfortem aplikace čoček i jejich dlouhodobého používání.
 

Charakteristika kontaktních čoček Biofinity Toric:

 

Biofinity Toric jsou měkké torické kontaktní čočky, výrazně zvyšující kvalitu vidění při astigmatismu. Jsou určené pro denní nošení s měsíční výměnou. Zásluhou využití exkluzivní technologie AQUAFORMTM a velmi prodyšných materiálů je dosaženo vysoké propustnosti kyslíku přes čočku, což výrazně zlepšuje komfort při jejich nošení.

Kontaktní čočky Biofinity Toric jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu Comfilcon A. Ten se vyznačuje značnou propustností kyslíku skrz materiál čoček, které jsou pro jejich nositele velmi příjemné a pohodlné. Oči jsou i po celodenním nošení čoček viditelně bělejší a jasnější. Zároveň jsou silikon-hydrogelové čočky zdravější alternativou ke klasickým hydrogelovým kontaktním čočkám. Další velmi důležitou vlastností je smáčivost čoček. Díky technologii AQUAFORMTM jsou Biofinity Toric přirozeně vlhké a po celý den poskytují vysoký komfort při jejich nošení.

Optimized Toric Lens Geometry™ je speciální design, který obstarává stabilní usazení čočky v oku. Dokonalé přizpůsobení čočky v oku poskytuje nejen maximální komfort, ale také jasné a ostré vidění na blízko, střední vzdálenosti i do dálky.

Vaše oči budou při používání čoček Biofinity méně zatěžovány a jejich vzhled bude díky účinným vlastnostem moderních materiálů a technologií s přirozeně zvlhčujícími účinky působit zdravě (čistě a bíle). Primárně jsou kontaktní čočky Biofinity Toric určeny pro denní nošení a příležitostnému přespávání s měsíční frekvencí výměny. Dokonce je můžete nosit i kontinuálně, tedy nepřetržitě po dobru až 30 dní. Záleží na doporučení vašeho očního specialisty. Pokud se tedy rozhodnete čočky nosit kontinuálně, vždy spoléhejte na odbornou konzultaci.

 

Parametry kontaktních čoček Biofinity Toric:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Torické kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Biofinity
Výrobce COOPER VISION
Síla dioptrií -10,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Válec -0,75; -1,25; -1,75; -2,25
Osa 10° až 180° (každých 10°)
Zakřivení 8,7
Průměr 14,5
Dk/t 116 x 10-9
Zavodnění 48%
Materiál Comfilcon A
Technologie Aquaform Comfort Science™, Optimised Toric Lens Geometry™
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceCOOPER VISION
ZnačkaBiofinity
Množství kusů v balení6 kusů
Dostupnostdo 8 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Biofinity® Toric 6 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat čočky Biofinity® Toric 6 kusů?

Čočky Biofinity® Toric jsou určeny pro osoby s astigmatismem. Můžete je vybrat sami, použitím parametrů produktu, jako je síla, poloměr zakřivení a osa. Alternativně vám může pomoci optometrista s výběrem vhodných čoček. Balení obsahuje 6 kusů, což zajišťuje pohodlí a dlouhodobé používání.

Jsou čočky Biofinity® Toric bezpečné?

Ano, čočky Biofinity® Toric jsou bezpečné k použití. Jsou vyrobeny z moderního materiálu Comfilcon A, který zajišťuje vysokou úroveň pohodlí a zdraví očí, i při dlouhodobém nošení díky jeho vysoké propustnosti pro kyslík. Nošení po celý den eliminuje potřebu častého nasazování a sundávání, což může snížit riziko infekcí.

Pro jaké vady zraku jsou čočky Biofinity® Toric?

Čočky Biofinity® Toric jsou určeny pro osoby s astigmatismem, tedy nesprávným zakřivením rohovky. Díky jejich torické konstrukci mohou efektivně korigovat tuto poruchu a poskytovat jasné vidění.

Jak nasadit čočky Biofinity® Toric?

Nasazení čoček Biofinity® Toric je podobné jako u jiných kontaktních čoček. Měli byste si umýt a osušit ruce, poté umístit čočku na koneček ukazováčku. Při široce otevřeném oku jemně vložte čočku na rohovku. Pro přesné instrukce se poraďte s optometristou.

Jak sundat čočky Biofinity® Toric?

K sundání čoček Biofinity® Toric si nejprve umyjte a osušte ruce. Poté jemně stáhněte dolní víčko a hleděte nahoru, použijte ukazovák a palec k jemnému uchopení a vyjmutí čočky. Pro přesné instrukce se poraďte s optometristou.