Biofinity® XR 3 čočky

Počet kusů v balení:

3 kusů

Dostupnost:

do 20 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

3 kusů

Naše cena:

432 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Biofinity XR jsou měsíční silikon-hydrogelové kontaktní čočky, které jsou vyrobeny z materiálu Comfilcon A. Na tento materiál se navazují částečky vody a to způsobuje, že čočka i rohovka je plně hydratována po celou dobu nošení těchto čoček.

 
Celodenní zvlhčení - čočky byly vytvořeny na základě inovativního, vysoko zvlhčeného materiálu Comfilcon A, který udržuje příznivou úroveň zvlhčení po celý den. Nevysouší a chrání oko před podrážděním.
Vysoká propustnost kyslíku - použitý materiál se také vyznačuje vysokým koeficientem propustnosti kyslíku, což zaručuje očím stálý a volný přístup k velkému množství kyslíku a tím zajišťuje zdravý a odpočatý zrak.
Zaoblené hrany - zdokonalená konstrukce čoček je patrná v ještě tenčích, zaoblených hranách, které minimalizují kontakt s víčky a dělají nošení čoček ještě pohodlnějším - bez zbytečného podráždění očí.
Odolnost vůči znečištění - hladká a silně zvlhčená povrchová struktura čoček vykazuje vysokou odolnost vůči usazování nečistot a znečištění z vnějšku. Kontaktní čočky zůstávají čisté a necitlivé na oku po celou dobu nošení.
Systém neutralizace odchylek - Biofinity XR
Systém neutralizace odchylek - čočky zajišťují vidění ve vysokém rozlišení - ostré a jasné, mimo jiné díky speciálnímu systému neutralizace sférických odchylek.
Široký rozsah dioptrií - kontaktní čočky Biofinity XR jsou k dispozici pro osoby trpící krátkozrakostí a dalekozrakostí a jsou k dispozici v mnoha negativních a pozitivních dioptriích - od -20,00 do +15,00 D.
 

Charakteristika kontaktních čoček Biofinity XR

 

Kontaktní čočky Biofinity XR (stejně jako všechny čočky této značky Biofinity) mají vysokou propustnost kyslíku (Dk/t=128), která má velký vliv na pohodlí při nošení těchto čoček. Díky této kombinaci okysličení a vysoké hydratace jsou čočky pro oči velmi vhodné a nezpůsobují zčervenání ani podráždění.

 

Všechny čočky jsou také konstruovány tak, že se na nich neusazují bílkovinové usazeniny.

 

Velký přínos pro nošení sehrává také konstrukce čočky, která je hladká a má zaoblené ukončení, které minimalizuje kontakt s víčky.

 

Čočky Biofinity XR vybaveny speciálním systémem neutralizace aberace. Zlepšují ostrost vidění tím, že minimalizují sférické aberace, které jsou zatíženy jak s kontaktní čočkou, tak s okem.

 

Pro koho jsou kontaktní čočky Biofinity XR určeny?

Tyto kontaktní čočky jsou určeny pro korekci vysokých dioptrií jak plusových, tak minusových. Biofinity XR se vyrábějí v rozsahu mínus (pro korekci krátkozrakosti) -20,00 až -12,5 dioptrií a v plusových ( pro korekci dalekozrakosti) +8,50 až +15,00. Tyto čočky díky výše zmíněným vlastnostem jsou doporučovány pro osoby, kterým nevyhovovaly jiné značky kontaktních čoček.

 

Péče o kontaktní čočky Biofinity XR:

Kontaktní čočky Biofinity XR jsou kontaktní čočky s měsíční výměnou, proto je nutné se o ně starat. K jejich desinfekci a čištění doporučujeme roztok Clean Active Premium XXL 600ml nebo mnoho dalších s naší bohaté nabídky.

 

Parametry kontaktních čoček Biofinity XR:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Denní a noční kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Biofinity
Výrobce COOPER VISION
Síla dioptrií -20,00 až -12,50 D (každých 0,50 D)
+8,50 až +15,00 D (každých 0,50 D)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,0
Dk/t 160 x 10-9
Zavodnění 48%
Materiál Comfilcon A
Technologie Aquaform Comfort Science™
Více informací
VýrobceCOOPER VISION
ZnačkaBiofinity
Množství kusů v balení3 kusů
Dostupnostdo 20 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Biofinity® XR 3 čočky
Vaše hodnocení

Jak vybrat čočky Biofinity® XR 3 kusy?

Můžete si vybrat čočky Biofinity® XR 3 kusy sami, využíváním parametrů produktu, jako jsou síla, zakřivení a průměr. Alternativně se můžete poradit s optometristou, který vám pomůže přizpůsobit čočky vašim zrakovým potřebám. Balení obsahuje 3 kusy čoček, což vám poskytuje pohodlí na delší dobu.

Jsou čočky Biofinity® XR bezpečné?

Ano, čočky Biofinity® XR jsou bezpečné díky svým inovativním vlastnostem. Jsou vyrobeny z materiálu Comfilcon A, který zajišťuje vysokou úroveň kyslíku pro oči, umožňující jejich nošení po celý den. Tím jsou pohodlné a zdravé pro vaše oči, i při dlouhodobém nošení.

Pro jaké vady zraku jsou Biofinity® XR?

Čočky Biofinity® XR jsou určeny k korekci velkých vad zraku, jako je vysoká krátkozrakost nebo vysoká dalekozrakost. Díky svému sférickému typu korekce poskytují jasné vidění a pohodlí po celý den.

Jak nasadit čočky Biofinity® XR?

Při nasazování čoček Biofinity® XR se doporučuje pečlivě si umýt a osušit ruce, aby se předešlo kontaminaci čoček. Poté čočku umístěte na koneček prstu a ověřte, že není obrácená naruby. Držením víček otevřených dvěma prsty, umístěte čočku na oko a jemně stáhněte dolní víčko, abyste ji nastavili.

Jak sundat čočky Biofinity® XR?

Pro sundání čoček Biofinity® XR je opět potřeba si pečlivě umýt a osušit ruce. Poté jemně stáhněte dolní víčko, abyste odhalili čočku. Pomocí palce a ukazováku jemně chytněte čočku a opatrně ji vyjměte. Po vyjmutí čočku umístěte do speciálního pouzdra s roztokem na uložení.