Biomedics 55 evolution™ 6 čoček - mínusové dioptrie

Počet kusů v balení:

6 kusů

Dostupnost:

do 10 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

6 kusů

Naše cena:

433 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Kontaktní čočky Biomedics 55 Evelution představují novou generaci dobře známých a osvědčených kontaktních čoček Biomedics 55 (u nás známých také jako Mediflex 55) vyráběných firmou Cooper Vision.

 
Ultratenké a zaoblené okraje - čočky se vyznačují vylepšenou konstrukcí, zejména v ještě tenčích okrajích a zaoblené zadní části. To zajišťuje mimořádně pohodlné nošení, dokonce i pro osoby s velmi citlivýma očima.
Čočky nové generace - Biomedics 55 Evolution jsou výsledkem dlouholeté společné práce vědců a techniků. Jsou to čočky nové generace s vylepšenými parametry a tvarem, které zaručují ještě lepší vidění a vyšší komfort používání.
Vysoká schopnost zvlhčení - čočky mají až 55% zvlhčení, což zajišťuje jejich silné zvlhčení po celý den a zabrání suchosti očí.
Zbarvení ulehčující aplikaci - jedna strana čoček je obohacena o světle modré zbarvení, které ulehčuje aplikaci a činí Biomedics 55 Evolution vhodnými i pro začínající uživatele.
Moderní filtry UV - Biomedics 55 evolution
Moderní filtry UV - čočky poskytují očím optimální ochranu před sluncem díky komplexnímu systému moderních filtrů UVA/UVB, které pohlcují více než 90% škodlivého slunečního záření.
Denní režim - z jednoho páru čoček můžete mít prospěch až po dobu jednoho měsíce, pokud si budete pamatovat na jejich denní režim nošení a večerní péči.
 

Charakteristika kontaktních čoček Biomedics 55 Evolution:

 

Neobyčejný komfort zajišťují precizně provedené hrany, které jsou mnohem tenčí a zaoblenější než u dřívějších modelů. Jedinečný korekční systém ANS dokonale redukuje sférickou aberaci čočky i oka. Balení kontaktních čoček Biomedics 55 Evolutions je ve srovnání se starší verzí mnohem pohodlnější, je menší a snadněji se otevírá.

Kontaktní čočky Biomedics 55 Evolution jsou vyrobeny z hydrogelu Ocufilcon D, který obsahuje 55% vody a díky tomu jsou čočky velmi pohodlné a příjemné při nošení. Zadní strana čoček je asférická a optická konstrukce čoček je maximálně vyvážena. Pro jednodušší manipulaci s čočkami je povrch čoček jemně zabarven. Kontaktní čočky Biomedics 55 Evolution obsahují velmi důležité UV filtry, které chrání vaši rohovku před nezdravým působením ultrafialového záření UVA a UVB. UV filtry chrání pouze vaši rohovku, proto je důležité chránit také oči a jejich okolí. Vždy kombinujte kontaktní čočky společně s kvalitními slunečními brýlemi.

K dostání jsou v širokém dioptrickém rozsahu optické mohutnosti +8,00 D až -10,00 D.

 

Parametry kontaktních čoček Biomedics 55 Evolution:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Biomedics
Výrobce COOPER VISION
Síla dioptrií -10,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až -0,25 D (každých 0,25 D)
Zakřivení 8,6; 8,9
Průměr 14,2
Dk/t 27 x 10-9
Zavodnění 55%
Materiál Ocufilcon D
UV filtr >90%
 

K dispozici také v balení:

Více informací
VýrobceCOOPER VISION
ZnačkaBiomedics
Množství kusů v balení6 kusů
Dostupnostdo 10 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Biomedics 55 evolution™ 6 čoček - mínusové dioptrie
Vaše hodnocení