Biomedics 55 Evolution™ 6 čoček - plusové dioptrie

Počet kusů v balení:

6 kusů

Dostupnost:

do 10 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

6 kusů

Naše cena:

433 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Kontaktní čočky Biomedics 55 Evolution je nová generace dobře známých a testovaných čoček Biomedics 55 (jiný název je i Mediflex 55). Výrobce těchto čoček je Cooper Vision. Mimořádné pohodlí je způsobeno díky mnohem tenšímu a kulatějšímu zakončení okrajů čočky než u přecházejícího typu. Unikátní systém korekce aberace(ANS) výrazně snižuje sférickou vadu při použití těchto čoček. Balení kontaktních čoček Biomedics 55 Evolution je ve srovnání s jeho starším protějškem mnohem pohodlnější - balení je menší a má jednodušší otvírání. Vyráběny jsou z hyrogleového materiálu a jejich zadní plocha je asférická. Navíc mají perfektní optickou konstrukci a jsou velmi tenké. Díky těmto vlastnostem jsou velmi pohodlné a u nositelů skvěle snášeny.

 
Ultratenké a zaoblené okraje - čočky se vyznačují vylepšenou konstrukcí, zejména v ještě tenčích okrajích a zaoblené zadní části. To zajišťuje mimořádně pohodlné nošení, dokonce i pro osoby s velmi citlivýma očima.
Čočky nové generace - Biomedics 55 Evolution jsou výsledkem dlouholeté společné práce vědců a techniků. Jsou to čočky nové generace s vylepšenými parametry a tvarem, které zaručují ještě lepší vidění a vyšší komfort používání.
Vysoká schopnost zvlhčení - čočky mají až 55% zvlhčení, což zajišťuje jejich silné zvlhčení po celý den a zabrání suchosti očí.
Zbarvení ulehčující aplikaci - jedna strana čoček je obohacena o světle modré zbarvení, které ulehčuje aplikaci a činí Biomedics 55 Evolution vhodnými i pro začínající uživatele.
Moderní filtry UV - Biomedics 55 evolution
Moderní filtry UV - čočky poskytují očím optimální ochranu před sluncem díky komplexnímu systému moderních filtrů UVA/UVB, které pohlcují více než 90% škodlivého slunečního záření.
Denní režim - z jednoho páru čoček můžete mít prospěch až po dobu jednoho měsíce, pokud si budete pamatovat na jejich denní režim nošení a večerní péči.
 

Charakteristika kontaktních čoček Biomedics 55 Evolution:

 

S kontaktními čočkami Biomedics 55 Evolution máte jistotu ostrého vidění i v situacích, kdy jsou zhoršené optické podmínky, jako je šero, hustý déšť a mlha. Tyto čočky jsou také skvělou volbou při řízení auta nebo sportovních aktivitách.

Biomedics 55 Evolution mají v sobě zakomponovaný UV filtr, který chrání rohovku vašeho oka před škodlivými účinky ultrafialového záření UVA a UVB. Upozorňujeme, že kontaktní čočky nezakryjí celé oko a oční okolí, a proto je důležité chránit vaše oči komplexně. Tedy kombinovat kontaktní čočky s UV filtrem a kvalitními slunečními brýlemi. Pak je chráněna nejen rohovka a zornice, ale také celé oční okolí.

Jsou k dispozici v širokém rozsahu dioptrií od + 8,00 do -10,00.

 

Parametry kontaktních čoček Biomedics 55 Evolution:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Biomedics
Výrobce COOPER VISION
Síla dioptrií +0,25 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakřivení 8,8/td>
Průměr 14,2
Dk/t 27 x 10-9
Zavodnění 55%
Materiál Ocufilcon D
UV filtr >90%
 

K dispozici také v balení:

Více informací
VýrobceCOOPER VISION
ZnačkaBiomedics
Množství kusů v balení6 kusů
Dostupnostdo 10 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Biomedics 55 Evolution™ 6 čoček - plusové dioptrie
Vaše hodnocení

Jak vybrat čočky Biomedics 55 evolution™ 6 kusů s plusovými dioptriemi?

Čočky Biomedics 55 evolution™ s plusovými dioptriemi jsou k dispozici v balení obsahujícím 6 čoček. Můžete je vybrat sami na základě uvedených parametrů produktu nebo s pomocí optometristy.

Jsou čočky Biomedics 55 evolution™ bezpečné?

Ano, čočky Biomedics 55 evolution™ jsou bezpečné k používání. Jsou vyráběny renomovaným výrobcem, společností Cooper Vision, což zaručuje vysokou kvalitu a bezpečnost.

Pro jakou vadu zraku jsou Biomedics 55 evolution™?

Čočky Biomedics 55 evolution™ jsou určeny pro korekci dalekozrakosti, což znamená, že jsou vhodné pro osoby, které mají potíže s viděním objektů zblízka.

Jak nasadit čočky Biomedics 55 evolution™?

Před nasazením čoček Biomedics 55 evolution™ je potřeba si umýt a osušit ruce. Poté zkontrolujte, zda je čočka správně zakřivená a není obráceně. Po umístění čočky na koneček prstu ukazováka jemně otevřete víčka a umístěte čočku na oční bulvu.

Jak sundat čočky Biomedics 55 evolution™?

Pro sundání čoček Biomedics 55 evolution™ jemně stáhněte dolní víčko a odkryjte čočku. Poté jemně sevřete čočku mezi prsty a opatrně ji vyjměte.