Biotrue® ONEday for Astigmatism 30 ks

Počet kusů v balení:

30 kusů

Dostupnost:

do 10 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

30 kusů

Naše cena:

544 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Z důvodu opoždění dodávek od výrobce se prodlouží čekací doba na čočky. Před objednáním prosím kontaktujte zákaznický servis a potvrďte dostupnost čoček.

Biotrue ONEday for Astigmatism jsou jednodenní torické kontaktní čočky vyráběné společností Bausch & Lomb. Jejich používáním dochází ke korekci astigmatismu. Mezi největší výhody čoček Biotrue ONEday for Astigmatism patří jasné, ostré a stabilní vidění, a to i při zhoršených světelných podmínkách. Dále pak implementovaný UV filtr a vysoký obsah vody, který zajišťuje dlouhodobé zvlhčení.

 
Celodenní hydratace - do výroby čoček byl použit moderní a vysoce hydratovaný materiál, který má schopnost udržet 98% původní hydratace až po 16 hodin.
Volný průtok kyslíku do oka - materiál, ze kterého jsou čočky vyrobeny, se vyznačuje vysokým koeficientem propustnosti kyslíku. Díky tomu nevytváří mezi okem a prostředím nepropustnou bariéru, naopak zajišťuje rohovce volný přístup kyslíku a tím chrání oči před infekcemi.
Ochrana před UV zářením - čočky obohacené o komplex moderních filtrů UVA/UVB, které pohlcují více než 90% škodlivého slunečního záření, poskytují očím dodatečnou ochranu před sluncem.
Dodatečná stabilizace obrazu - čočky byly obohaceny o dodatečný stabilizační systém, který zajišťuje, že se udržují ve své původní pozici po celou dobu používání. Bez podklouznutí a vypadávání. To je zvláště důležité pro korekci astigmatismu.
Denní režim - Biotrue ONEday for Astigmatism
Denní režim - nová a čerstvá para čoček každý den, zní to lákavě, že ano? Díky dennímu režimu používání se nemusíte starat o čištění a péči o čočky každý večer s pomocí speciálního roztoku.
Malé balení - obsahuje 30 čoček. Kupujte a používejte pravidelně po dobu půl měsíce nebo zkombinujte s druhým balením s jinou dioptrií a užívejte si sadu plně přizpůsobenou vašim potřebám vyplývajícím z vaší refrakční chyby.
 

Charakteristika kontaktních čoček Biotrue ONEday for Astigmatism:

 

Kontaktní čočky Biotrue ONEday for Astigmatism mají zvlášť vyvinutý mechanismus, který snižuje osychání povrchu čoček, ty si díky tomu udržují po dobu až 16 hodin 98% zvlhčení. Stejně jako rohovka lidského oka obsahují kontaktní čočky Biotrue ONEday for Astigmatism 78% vody.

Hydratace ruku v ruce s okysličením poskytují pohodlné a komfortní nošení. Propustnost kyslíku je v případě kontaktních čoček Biotrue ONEday for Astigmatism na hodnotě 42 Dk/t. Tyto kontaktní čočky doporučujeme všem uživatelům, kteří dlouhodobě nebo často využívají digitální zařízení.

Ideální inspirací pro společnost Bausch & Lomb při navrhování designu čoček byl mechanismus mrkání lidského oka. Unikátní design čoček byl navržen, aby dosáhl nejvyššího pohodlí a stálého vidění. Konstrukce čoček snižuje oslnění a vznik světelných kruhů. Tyto vlastnosti mohou nositelé čoček zaznamenat také při zhoršených světelných podmínkách.

Zdokonalenou ochranu rohovky oka před škodlivými účinky UVA a UVB zářením zajišťují implementované UV filtry. Avšak kontaktní čočky Biotrue ONEday for Astigmatism zakrývají pouze část oka – rohovku, a proto je nutné kombinovat kontaktní čočky společně se slunečními brýlemi s UV filtrem. Díky tomu dojde k ochraně celého oka a jeho okolí.

 

Parametry kontaktních čoček Biotrue® ONEday:

 
Kategorie Jednodenní kontaktní čočky
Torické kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Biotrue
Výrobce BAUSCH & LOMB
Síla dioptrií -9,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +4,00 D (každých 0,25 D)
Válec -0,75; -1,25; -1,75; -2,25
Osa 10°, 20°, 60°, 70°, 80°, 90°, 100°, 110°, 120°, 160°, 170°, 180°
Zakřivení 8,4
Průměr 14,5
Dk/t 42 x 10-9
Zavodnění 78%
Materiál HyperGel (Nesofilcon A)
Technologie Peribalast, Surface Active
UV filtr >95% UVB, >50% UVA
Více informací
VýrobceBAUSCH & LOMB
ZnačkaBiotrue
Množství kusů v balení30 kusů
Dostupnostdo 10 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Biotrue® ONEday for Astigmatism 30 ks
Vaše hodnocení