Biotrue ONEday for Presbyopia 90 čoček

Počet kusů v balení:

90 kusů

Dostupnost:

do 10 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

90 kusů

Naše cena:

1 673 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Z důvodu opoždění dodávek od výrobce se prodlouží čekací doba na čočky. Objednávky zadané od 24. března do 4. dubna budou zpracovány později. Před objednáním prosím kontaktujte zákaznický servis a potvrďte dostupnost čoček.

Kontaktní čočky Biotrue ONEday for Presbyopia od výrobce Bausch & Lomb jsou speciálně navrženy jako multifokální čočky vhodné pro korekci zrakových obtíží, které způsobuje presbyopie. Tato oční vada postihne dříve či později velkou část populace, protože se jedná o přirozený následek stárnutí lidského organismu. Jedná se tedy o stařeckou vetchozrakost a projevuje se zhoršenou schopností zaostřit na předměty, které jsou v naší blízkosti. K prvnímu projevu presbyopie patří například „dlouhá ruka“, kdy si pacient čtený text oddaluje od očí.

 
Materiál HyperGel - čočky byly vytvořeny z materiálu nové generace s vysokou propustností kyslíku a vysokou hydratací. Díky tomu uživatelé Biotrue OneDay pro presbyopii mohou užívat maximální pohodlí a péče o své oči.
Funkce integrované slzy - materiál, ze kterého jsou čočky vyrobeny, má schopnost napodobovat lipidovou vrstvu slzného filmu. To znamená, že s každým mrknutím dostanou vaše oči novou dávku hydratace a budou i na konci dne vlhké a odpočaté.
Ochrana před UV zářením - čočky Biotrue OneDay for Presbyopia také účinně chrání vaše oči před škodlivým slunečním zářením díky moderním filtrům UVA/UVB.
Technologie 3-Zone Progressive Design - čočky díky inovativní optické technologii zajišťují perfektní vidění ve všech vzdálenostech. Tuto vlastnost si zejména po 40. roce života cení lidé trpící presbyopií.
Denní režim - Biotrue ONEday for Presbyopia
Denní režim - nová a čerstvá para čoček každý den - díky dennímu režimu používání čoček. Tuto vlastnost ocení zejména lidé vedoucí aktivní životní styl a kteří si nejvíce cení vysokou hygienu očí.
 

Charakteristika kontaktních čoček Biotrue® ONEday for Presbyopia:

Výrobce Bausch & Lomb přináší účinné řešení korekce zraku na různé vzdálenosti, a to pomocí speciálního 3 zónového designu. Ten vychází z přirozené vlastnosti oka při akomodaci (zaostřování) na předměty v různých vzdálenostech od oka. Optické zóny jsou tak umístěny v soustředných kruzích, kdy střední kruh poskytuje jasné vidění na předměty blízké a vnější kruh naopak na předměty vzdálené.

Kontaktní čočky Biotrue ONEday for Presbyopia jsou vyrobeny z HyperGelu Nesofilcon A. Ten v sobě kombinuje vlastnosti klasického hydrogelu a moderního silikon-hydrogelu s vysokým obsahem vody a skvělou propustností kyslíku. Pomocí lipidové vrstvy, která je vytvořená na povrchu čočky, nedochází k dehydrataci očí. Čočky jsou tak po celý den příjemně vlhké a mají zachovány výborné optické vlastnosti. 78% obsažené vody v čočkách odpovídá procentu vody obsažené v rohovce lidského oka.

Při nošení kontaktních čoček Biotrue ONEday for Presbyopia jsou vaše oči ochráněny před škodlivým zářením UVA a UVB. Díky UV filtrů dochází k absorpci části tohoto záření. Nošením čoček Biotrue ONEday for Presbyopia však nedochází ke komplexní ochraně očí před UV zářením. Vždy je nutné kombinovat kontaktní čočky se slunečními brýlemi, které pokryjí celou plochu oka a jeho okolí.

 

Pro koho jsou určeny kontaktní čočky Biotrue® ONEday for Presbyopia?

Biotrue ONEday for Presbyopia se doporučují osobám po 40-ce pro které je nejdůležitější dobré vidění na blízku i dálku. Zejména se doporučují velmi aktivním lidem, kteří po celodenním nošení kontaktních čoček pociťují únavu a podráždění očí. Navíc kontaktní čočky Biotrue ONEday for Presbyopia napomáhají ochraně očí před škodlivými vlivy UV záření.

 

Parametry kontaktních čoček Biotrue® ONEday for Presbyopia:

 
Kategorie Jednodenní kontaktní čočky
Progresivní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Biotrue
Výrobce BAUSCH & LOMB
Síla dioptrií -9,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Addice LOW: až +1.50
HIGH: +1,75 až +2,50
Zakřivení 8,6
Průměr 14,2
Dk/t 42 x 10-9
Zavodnění 78%
Materiál HyperGel (Nesofilcon A)
Technologie 3-Zone Progressive Design
Zabarvení Bleděmodré
Způsob nošení Denní
UV filtr >95% UVB, >50% UVA
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceBAUSCH & LOMB
ZnačkaBiotrue
Množství kusů v balení90 kusů
Dostupnostdo 10 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Biotrue ONEday for Presbyopia 90 čoček
Vaše hodnocení