#bioview 2 week 1 čočka

Počet kusů v balení:

1 kus

Dostupnost:

24 hodin

Počet kusů v balení:

1 kus

Naše cena:

119 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Dvoutýdenní čočky #bioview 2 week čočky jsou produktem 3. generace, vysoce zvlhčené a s vysokou propustností kyslíku, určené ke korekci krátkozrakosti a dalekozrakosti.

Čočky nejnovější generace - čočky využívají nejnovější materiál a inovativní technologie. Jsou výsledkem práce největších specialistů v optickém průmyslu.
Okamžitě přilnou k oku - vylepšená konstrukce vyjádřená tenčími okraji a hedvábně měkkým povrchem umožňuje, aby se čočky přizpůsobily oku během několika sekund.
Iš karto priglunda prie akies - #bioview 2 week
Snadné a intuitivní vkládání - díky světle modré barvě na jedné straně, která naznačuje, jak čočky vložit, je aplikace #bioview 2 week snadná i pro začínající uživatele
Intenzivní a dlouhotrvající hydratace - díky materiálu s vysokým stupněm hydratace a schopnému akumulovat vodní částice jsou kontaktní čočky #bioview 2 week zvlhčené až několik hodin od okamžiku nasazení.
Účinná ochrana proti UV záření - čočky #bioview 2 week obsahují komplex UVA / UVB filtrů, které poskytují očím účinnou ochranu před škodlivými účinky slunečního záření.
Jeden pár na dva týdny - čočky #bioview 2 week s plánovanou dvoutýdenní výměnou čoček. To znamená, že jeden pár můžete používat až čtrnáct dní. Je zde jedna podmínka: nezapomeňte je pravidelně čistit.
 

Charakteristika 2 týdenních čoček #bioview:

 

Základem 2 týdenních kontaktních čoček #bioview je silikon hydrogelový materiál Olifilcon A. Vyznačuje se vysokým stupněm hydratace a příznivým parametrem prostupnusti kyslíku. Čočky jsou proto intenzivně a dlouhodobě zvlhčené a lehké a nezpůsobují předčasnou únavu očí. Tento materiál účinně zadržuje molekuly vody v čočce, takže nevysychá a vy si užíváte pohodlí - bez sucha a podráždění očí. Zajišťuje také volné proudění kyslíku ze vzduchu k rohovce, čímž udržuje celé oko v dobré kondici a chrání ho před infekcí.

V rámci technologie Surface Grafting získaly #bioview 2 week hedvábnou hladkost a měkkost a také zvýšenou flexibilitu. To znamená, že se rychleji a přesněji přizpůsobí oku a během několika sekund po aplikaci se stanou nepostřehnutelnými. Snížené tření mezi očním víčkem a čočkou minimalizuje riziko ucítění čoček během používání.

Dvoutýdenní čočky #bioview 2 week zaručují vidění s vysokým rozlišením – čisté, bez šumu a odlesků. Jsou dostupné v široké škále mínusových a plusových dioptrií a jsou vhodné pro krátkozraké i dalekozraké lidi bez ohledu na závažnost zrakového postižení. Světle modrý nádech – viditelný pouze při nenasazené čočce – je skvělou podporou při učení se správného nasazování; "Vyzve", kterou stranou nasměrovat čočku do oka. Prvotřídní UVA / UVB filtry zase poskytují očím potřebnou ochranu před sluncem.

Kontaktní čočky #bioview 2 week jsou dostupné v balení po 1 ks. Dodávají se v praktickém blistru naplněném biokompatibilní kapalinou. Jedná se o takzvané čočky. systematické nahrazování. Čočky by se měly vyměnit maximálně po dvou týdnech používání. Kromě toho je nutné čočky každý den čistit vhodným roztokem.

Čočky #bioview 2 week jsou dalším produktem z rozsáhlé skupiny #bioview, která zahrnuje také denní (#bioview Daily) a měsíční (#bioview Monthly) čočky.

 

Pro koho jsou čočky #bioview 2 week určeny?

 
  • Pro lidi, kteří preferují dvoutýdenní režim výměny čoček
  • Pro lidi, kteří nemají problémy s povinností každodenního čištění čoček ošetřujícím roztokem
  • Pro uživatele, kteří očekávají maximální komfort a bezpečnost používání
  • Pro začátečníky i zkušené uživatele kontaktních čoček
  • Pro krátkozraké a dalekozraké
  • Pro dlouhodobé uživatele pro lidi, kteří ocení nejmodernější optické produkty od renomovaných výrobců.
 

Péče o kontaktní čočky #bioview 2 week:

 

Aby čočky #bioview 2 week plnily všechny své funkce a jejich používání bylo bezpečné a pohodlné, je nutné pravidelně používat speciální roztok pro péči o čočky - za účelem jejich dezinfekce a zvlhčení. Vše, co musíte udělat, je každý večer čočky sundat, vyčistit, předem navlhčit trochou přípravku a alespoň na pár hodin, nejlépe celou noc, umístit do pouzdra s roztokem . Po takovém postupu budou připraveny k opětovnému nasazení!

 

Parametry kontaktních čoček #bioview 2 week:

 
Kategorie Dvoutýdenní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky #bioview
Síla dioptrií -10,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakřivení 8,7
Průměr 14,0
Dk/t 187.5 x 10-9
Zavodnění 47%
Materiál Olifilcon A
Technologie Wetting Agent, Surface Grafting
UV Filtr >90% UVA/UVB
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceVisco Technology
Značka#bioview
Množství kusů v balení1 kus
Dostupnost24 hodin
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:#bioview 2 week 1 čočka
Vaše hodnocení

Jak vybrat čočky #bioview 2 week 1 kus?

Čočky #bioview 2 week jsou ideální pro osoby, které preferují pohodlí a flexibilitu. Díky možnosti zakoupit jednotlivý kus mohou zákazníci snadno přizpůsobit svou objednávku individuálním potřebám. Tyto čočky jsou dostupné v různých parametrech a mohou z nich těžit jak zkušení, tak začínající uživatelé. Je také možné využít služeb optometristy, který pomůže vybrat čočky přesně podle potřeb pacienta.

Jsou čočky #bioview 2 week bezpečné?

Čočky #bioview 2 week byly vyrobeny renomovanou společností Visco Technology, významným hráčem na trhu s kontaktními čočkami. Díky pečlivě vybraným materiálům a pokročilé technologii výroby poskytují tyto čočky vysokou úroveň bezpečnosti pro oči uživatelů. Navíc jejich dvoutýdenní výměnný režim minimalizuje riziko infekce a zajišťuje svěžest po celou dobu nošení.

Pro jakou vadu zraku jsou čočky #bioview 2 week?

Čočky #bioview 2 week jsou určeny pro korekci sférických vad zraku, jako je krátkozrakost nebo dalekozrakost. Díky tomu mohou osoby s těmito typy vad zraku užívat čistého vidění a komfortu po celou dobu nošení čoček.

Jak nasadit čočky #bioview 2 week?

Nasadit čočky #bioview 2 week je rychlé a snadné. Před umístěním čočky na oko by měly být ruce vždy pečlivě umyté a osušené. Poté jemně položte čočku na ukazováček, zkontrolujte, zda na ní nejsou žádné nečistoty. Po umístění čočky na oko byste měli jemně mrkat, aby se čočka správně usadila na oční bulvě.

Jak sundat čočky #bioview 2 week?

Sundání čoček #bioview 2 week je stejně snadné jako jejich nasazení. Před zahájením procesu sundávání by měly být ruce vždy pečlivě umyté a osušené. Poté jemně stáhněte dolní víčko a dívajíc se nahoru, jemně posuňte čočku na bělmo oka. Po sundání čočky by měla být umístěna do příslušného kontejneru s roztokem pro uchování a dezinfekci.