#bioview Daily 30 čoček

Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 2 recenze.
Počet kusů v balení:

30 kusů

Dostupnost:

24 hodin

Počet kusů v balení:

30 kusů

Naše cena:

508 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 2 recenze.
Olinka
5.0000
Skělé čočky na jednodenní nošení :)
Lenka
5.0000
Čočky za skvělou cenu, dost často ve slevě.

Moderní a pohodlné jednodenní čočky #bioview Daily jsou silikon-hydrogelové čočky 3. generace. Byly vytvořeny pro nejnáročnější uživatele, kteří hledají mimořádný komfort a dokonalé vidění.

 
Materiál Olifilcon B - inovativní silikon-hydrogelový materiál zajišťuje u kontaktních čoček #bioview Daily nejvyšší úroveň pohodlí při používání a zajišťuje vidění vysoké kvality.
Bez pocitu sucha a únavy očí - díky vysokému stupni hydratace a propustnosti kyslíku čočky udržují vlhkost očí po celodenním nošení a chrání je před předčasnou únavou. I na konci dne je zrak odpočatý a vidění ostré a bez problémů.
Okamžité přizpůsobení očím - díky použití elastického a měkkého materiálu se kontaktní čočky okamžitě přizpůsobí individuálnímu tvaru oka a zůstanou nepostřehnutelné po celou dobu nošení.
Barvení usnadňující aplikaci - používání #bioview Daily je ještě pohodlnější, protože kontaktní čočky jsou obohaceny o jasně modré zbarvení na jedné straně, aby byla aplikace snadná a intuitivní, i pro začínající uživatele.
Další ochrana proti slunečnímu záření - #bioview Daily
Další ochrana proti slunečnímu záření - každá z čoček #bioview Daily obsahuje komplex moderních filtrů UVA/UVB, který absorbuje více než 90% škodlivého slunečního záření a zajišťuje účinnou ochranu očí před sluncem.
Bez dalšího ošetření - protože jsou kontaktní čočky #bioview Daily určeny pro jednodenní nošení, nevyžadují použití dalších prostředků pro péči. Sundáte je, vyhodíte a druhý den si vezmete nový a čerstvý pár.
 

Charakteristika čočky #bioview Daily:

 

#bioview Daily jsou čočky s materiálem Olifilcon B. Díky kombinaci smáčedla a povrchových vrstev se čočky #bioview Daily vyznačují měkkým a hedvábným povrchem. Dokonale zvlhčený materiál udržuje vodu v celé čočce, což zajišťuje vysoký komfort používání a vyhýbá se fenoménu suchého oka po celý den.

Čočky #bioview Daily se navíc vyznačují extrémně vysokou propustností pro kyslík - jednou z nejvyšších z čoček dostupných na trhu - což dělá oči svěží. Kombinace nejkvalitnějších materiálů se silikonem 3. generace zaručuje výjimečné pohodlí při nošení a hydratuje oči od rána do večera.

 

Výhody čoček #bioview Daily:

 
 • mimořádně vysoká propustnost kyslíku 150 zajišťuje celodenní komfort nošení a činí čočky neviditelnými pro oči;
 • vysoká hydratace na úrovni 47% zaručuje hydrataci očí po celý den, a to i při dlouhých hodinách práce na počítači;
 • světle modrá barva čoček usnadňuje jejich použití;
 • UVA a UVB filtry poskytují účinnou ochranu proti škodlivým účinkům slunečního světla;
 • vysoká flexibilita (nízký modul Young) zajišťuje dokonalé uchycení čočky k oku a zároveň zaručuje odolnost proti roztržení;
 • nízký kontaktní úhel na úrovni 14° chrání povrch rohovky před poškozením;
 • vysoce kvalitní materiál kombinovaný s moderní strukturou čočky zajišťuje maximální zrakovou ostrost.
 

Pro koho jsou čočky #bioview Daily určeny?

 

#bioview Daily čočky jsou ideálním řešením pro lidi bojující s poruchami slzného filmu. Vysoká úroveň vlhkosti zajišťuje, že čočky jsou odolné vůči vysychání, což umožňuje vyhnout se jevu suchého oka. Kromě toho jsou čočky #bioview Daily doporučeny pro lidi:

 • očekávající nejvyšší komfort používání,
 • ty, co ocení pohodlí, pro které může být korekce brýlí problémem,
 • dlouhodobě pracujícím na počítači,
 • kteří bojují s krátkozrakosti a dalekozrakostí,
 • aktivní lidi, kteří se nechtějí obtěžovat každodenní péči o čočky.
 

Parametry kontaktních čoček #bioview Daily:

 
Kategorie Jednodenní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky #bioview
Síla dioptrií -10,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakřivení 8,8
Průměr 14,1
Dk/t 150 x 10-9
Zavodnění 47%
Materiál Olifilcon B
Technologie Wetting Agent; Surface Grafting
UV Filtr >90% UVA/UVB
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceVisco Technology
Značka#bioview
Množství kusů v balení30 kusů
Dostupnost24 hodin
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:#bioview Daily 30 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky #bioview Daily 30 kusů?

Výběr kontaktních čoček #bioview Daily 30 kusů je snadný a pohodlný jak pro osoby, které si je vybírají samy, tak i pro ty, kteří využívají pomoc optometristy. Velikost balení obsahujícího 30 čoček umožňuje delší dobu používání nebo slouží jako zásoba, což je výhodné pro osoby s intenzivním životním stylem.

Jsou kontaktní čočky #bioview Daily bezpečné?

Ano, kontaktní čočky #bioview Daily jsou velmi bezpečné. Vyráběné renomovanou firmou Visco Technology, splňují nejvyšší standardy kvality, zajišťující uživatelům komfort a bezpečí. Navíc jako jednodenní čočky eliminují potřebu každodenního čištění a dezinfekce, čímž snižují riziko infekce.

Na jaké vady zraku jsou #bioview Daily?

Kontaktní čočky #bioview Daily jsou určeny k korekci sférických vad zraku, jako je krátkozrakost (minus) nebo dalekozrakost (plus). Díky tomu mohou efektivně zlepšit vidění v běžných situacích.

Jak nasazovat kontaktní čočky #bioview Daily?

Nasazení kontaktních čoček #bioview Daily je jednoduché. Po umytí a osušení rukou je třeba umístit čočku na koneček ukazováčku a jemně ji položit na střed oka, držíc dolní víčko. Jednodenní čočky nevyžadují speciální péči ani čištění.

Jak sundavat kontaktní čočky #bioview Daily?

Odstranění kontaktních čoček #bioview Daily je také jednoduché. Po umytí a osušení rukou jemně posuňte čočku na bělmo oka, dokud ji nebude možné snadno chytit prstem. Poté ji můžete bezpečně vyjmout a vyhodit. Tento proces je jednoduchý a pohodlný, činí čočky ideálním řešením pro aktivní osoby.