× 

Brýle Boss Orange

Žádné zboží není odpovídající výběru.

BOSS ORANGE

Hugo Boss patří dnes k symbolům nejvyšší kvality a je jednou z nejluxusnějších značek vyrábějících oděvy, parfémy a jiné doplňky, jako jsou na příklad brýle Hugo Boss Orange.

Popis firmy

První pokusy rozvíjet podnikání v oděvnictví, které uskutečnil Ferdinand Hugo Boss, se odehrály ve dvacátých letech minulého staletí. Avšak rok 1930 a Velká krize přivedly začínající podnik ke krachu. Boss se však vrací, ale už ve zcela jiných politických podmínkách. Může vzlétnout, když začíná dodávat elegantní oděvy pro elitní nacistické jednotky. Po válce je firma pokutou potrestána za spolupráci s režimem.

Firma se dnes nevyhýbá tomuto obtížnému tématu. Navázala také spolupráci s německým historikem, který napsal do značné míry kritický, zakládající na analýze dostupných zdrojů životopis Hugo Bosse, se zvláštním důrazem na první, značně kontroverzní etapu vývoje firmy.

Atributy firmy

Začátkem sedmdesátých let nastalo rozdělení značky na jednotlivé série. Jednou z nich je Boss Orange, moderní, městská série, pro kterou jsou charakteristické živé, světlé barvy a svěží, ležérní úprava. Vše bylo vytvořeno pro lidi, kteří se váží svého vlastního, individuálního stylu. V nabídce výrobků jsou korekční brýle Boss Orange a sluneční brýle Boss Orange. Stejně jako celá série, taktéž vyhoví svěžímu, lehkému a modernímu stylu. Některé brýle Boss Orange provokují svým vzhledem a jsou inspirovány stylem bohémy. Zajímavé kombinace barev, navázání na styl vintage a péče o detaily, i to jsou charakteristické vlastnosti brýlí Boss Orange.