× 

Brýle Diesel

položek: 2

Nastavit sestupně
  FILTRY

Tabulka  Seznam 

položek: 2

Nastavit sestupně
  FILTRY

Tabulka  Seznam 

DIESEL

Diesel je v současnosti nejžádanější life-stylovou značkou ve velkých metropolích USA. Úspěch mají nejen oděvy. Perfektně se prodávají také dámské a pánské brýle značky Diesel.

Popis firmy

Italská firma Diesel vznikla v 1978 r. Její zakladatel, Renzo Rosso chtěl, aby se jeho oděvy vyznačovaly větší dynamikou a představivostí než výrobky firem doteď existujících na trhu. Aby dosáhl svého cíle, tak se od začátku obklopil kreativními lidmi, kteří smýšleli inovativně a odmítali otrocké následování módních trendů. Rosso poskytl svým projektantům velkou tvůrčí svobodu, a doufal, že takto vzniknou kolekce pro lidi, kteří jdou v životě vlastní cestou a chtějí to manifestovat také oblečením.

Sídlo firmy se nachází v obci Molvenie, která leží v severovýchodní části Itálie. V současnosti Diesel zaměstnává přes 1300 pracovníků po celém světě. Roční obrat firmy dosahuje 330 miliónů dolarů.

Atributy firmy

V souladu s filozofií firmy, brýle Diesel představují moderní, agresivní a nekonvenční styl. Často se setkáme s modely brýlí v odvážných barvách. Dámské brýle Diesel jsou dostupné, mimo jiné, ve tvaru kočičích očí, zatímco pánské sluneční brýle mají představovat svobodný a snadný životní styl. Obruby mají obdélníkový tvar.