Brýle Polar Vision

položek: 1

Nastavit sestupně

Tabulka  Seznam 

položek: 1

Nastavit sestupně

Tabulka  Seznam 

POLAR VISION

Sluneční brýle Polar Vision se odlišují tím, že mají polarizační čočky. Ve spojení s nejvyšší kvalitou UV filtrů chrání oči před škodlivými efekty UV záření téměř dokonale.

Princip fungování polarizační čočky?

Polarizační čočka funguje jako selektor paprsků. Propouští pouze ty svislé, díky kterým vnímáme barvy a tvary. Do lidského oka zamezuje vstup vodorovným, které způsobují odlesky a oslepení. Omezování odlesků způsobuje, že vnímání barev a obrysů je intenzivnější. Nebe začíná být blankytnější, tráva zelenější, a silnice víc šedá. Polarizační čočky zlepšují kontrast a zvětšují vnímání hloubky. Nízká propustnost paprsků dodatečně snižuje únavu zraku, která je vyvolána příliš velkou insolací.

K čemu jsou nejlepší brýle Polar Vision?

Je několik míst, kde ucítíte rozdíl mezi polarizačními brýlemi a obyčejnými slunečními brýlemi. Nejčastěji jsou doporučovány řidičům, protože eliminují odrazy na vozovce a sklech, sluneční brýle Polar Vision přispívají ke zvětšení komfortu a bezpečnosti jízdy. Jsou také vhodné pro jízdu na kole, při rybolovu, a všude kde příliš intenzivní sluneční světlo překáží při vykonávání činností.