× 

Brýle Solano

Položky 120 z celkem 21

Nastavit sestupně
  FILTRY

Tabulka  Seznam 

Stránka:
  1. 1
  2. 2

Položky 120 z celkem 21

Nastavit sestupně
  FILTRY

Tabulka  Seznam 

Stránka:
  1. 1
  2. 2

SOLANO

Dobré sluneční brýle by měly účinně chránit zrak uživatelů před škodlivým vlivem slunečního záření. Přesně takové jsou brýle značky Solano.

Popis firmy

Firma Solano působí na polském, anglickém a ruském trhu. V průběhu výroby brýlí využívá nejpokrokovější technologie, vše jen proto, aby co nejvšestranněji chránila zrak uživatelů. Současně sluneční brýle Solano zajišťují komfortní viditelnost a spolehlivost v průběhu používání. V brýlích této značky jsou používány polarizační čočky TAC. Jsou velmi odolné proti poškrabání a velmi zvyšují průhlednost obrazu. Tyto čočky jsou tenčí a lehčí než tradiční. Jsou z polykarbonátu, což jsou nejmodernější materiály používány při výrobě sportovních doplňků.

Atributy firmy

Je potřeba zdůraznit, že firma Solano se v průběhu své činnosti snaží navrhovat a vyrábět kvalitní brýle, s vysokými uživatelskými parametry, ale přitom co nejvíc estetické. Tvar obrub musí být prostě přizpůsoben vkusům a nárokům uživatelů. Dá se říci, že brýle značky Solano, to jsou sluneční, sportovní brýle. Mají zvýšenou odolnost proti poškození a poskytují plnou, 100% ochranu před škodlivým UV zářením. Brýle Solano jsou neobvyklé a moderní, odrážejí životní styl sportovců ve velkých městech.