Brýle Woodys Barcelona

Položky 120 z celkem 24

Nastavit sestupně
  FILTRY

Tabulka  Seznam 

Stránka:
  1. 1
  2. 2

Položky 120 z celkem 24

Nastavit sestupně
  FILTRY

Tabulka  Seznam 

Stránka:
  1. 1
  2. 2

Woodys Barcelona

Popis firmy

Woodys Barcelona je španělská značka brýlí, která vznikla z lásky ke dřevu. Založil ji Josep Dosta, vicenásobný mistr Evropy a vášnivý wakeskater (disciplína vodních sportů). Snil o vytvoření brýlí ze stejného materiálu, z jakého byl vyroben jeho wakeboard = z vrstveného dřeva, což se ukázalo jako skvělý nápad. Tím se taky vyřešil problém kontaktu vody s brýlemi. Dřevěné brýle brzy získaly na popularitě, což dalo vzniknout produkci firmy Woodys Barcelona.

Vlastnosti

Firma Woodys Barcelona vyrábí brýle s mimořádným citem pro unikátnost každého zákazníka a jeho potřeb. Klade důraz na kvalitní materiály a precizní výrobu finálního produktu - brýlových obrub ze dřeva. Samozřejmé je, že si brýle oblíbili především přírodně smýšlející lidé. Další velkou výhodou brýlí této značky je, že dřevo pochází od certifikovaných dodavatelů.

Brýle z kolekce Woodys Barcelona jsou vyrobeny z několika druhů kvalitních materiálů. Dostupné modely jsou vytvořeny, mimo jiné, z ručně opracovaného bambusu nebo břízy a biologicky odbouratelného acetátu italského původu.

V nabídce Woodys Barcelona jsou dostupné jak dioptrické, tak sluneční brýle. Brýle této značky jsou k dostání v nepřeberné škále tvarů a barev. Od klasických hranatých přes obruby typu "kočičí oči", až po masivní výrazné obroučky se zrcadlovými slunečními skly.