Brýle Carolina Herrera

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 300

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 300

Stránka
na stránce

Dioptrické brýle Carolina Herrera

Brýle z módního domu Carolina Herrera jsou nabídkou pro všechny dámy, které hledají elegantní a skutečně ženské obruby, které vydrží roky a budou dobře vypadat jak s více elegantním, tak i s každodenním oblečením.

Carolina Herrera brýle se vyznačují jemnými tvary, které se dokonale skládají s ženskými rysy obličeje, a subtilními barvami, které se hodí k jemnému povaze žen. Marně zde hledáte ostré zakončení obrub nebo křiklavé barvy. Carolina Herrera brýle se totiž odkazují na klasiku a tradici v tvorbě obrub. Proto se líbí i příznivkyním vintage a retro stylu. Jsou k dispozici v mnoha střídmých barvách, mezi kterými si můžete vybrat obruby, které budou dokonale korespondovat s vaší pokožkou, očima, obočím, vlasy a také preferovanými barvami oblečení a doplňků. Síla Carolina Herrera brýlí spočívá v perfektním ladění s celým vaším obrazem a pouze zdůrazňování vašich předností - ženskosti, smyslnosti a lásky k klasické eleganci.

Výhody Carolina Herrera brýlí

Carolina Herrera jsou především oválné, kulaté, obdélníkové a "kočičí" rámy s tak jemnými liniemi, jako jsou ženy samy. Mezi nimi najdete jak plné obruby, tak obruby na drátku. Jsou vyrobeny z kovu nebo plastu a odpovídají očekáváním příznivců obou těchto skupin. Ačkoli zde není nedostatek volnosti při kombinaci barev, nejsou to šokující, ale přirozené a jemné kombinace barev. Na Kodano.cz nabízíme až sedmnáct různých barev obrub této známé venezuelské módní návrhářky, včetně nadčasové černé, bordó, béžové a krásných kombinací některých z těchto barev. Kromě toho nabízené brýle mají široký rozsah šířek - od záušníků, přes mostek,až po samotná skla. Díky tomu víme, že v kategorii Carolina Herrera brýlí najde něco pro sebe jak zralá, tak mladá žena.

S brýlemi Carolina Herrera pro korekci zraku je možné zároveň korigovat zrak a mít stylový vzhled, co je nejlepším vyvrácením toho, že brýle jsou důvodem k hanbě. Nejsou! S rámy Carolina Herrera budete vypadat elegantně, profesionálně - přesně vhodně také do práce, váš obraz získá svěžest a budete se cítit sebevědomě a žensky.

Carolina Herrera je neobvyklou značkou ... brýlovou

Carolina Herrera je venezuelská návrhářka módy a zakladatelka a majitelka módní značky stejného jména. Tato značka je jedním z nejvlivnějších módních subjektů v Americe, který každým projektem dokazuje, že móda je také uměleckou oblastí. Carolina Herrera patří do skupiny nejvíce rozpoznatelných návrhářek na světě. Kreace, které vytvořila, nosily na červeném koberci hvězdy jako Beyonce, Jennifer Lopez, Taylor Swift nebo Rene Zellweger. To se netýká pouze oděvů, ale také doplňků, včetně brýlí.

Značkové brýle Carolina Herrera v Kodano.cz!

V Kodano se snažíme udělat vše pro to, abyste si mohli pořídit své vysněné značkové brýle za dobrou cenu. Pravidelně pořádáme slevy a slevy, díky nimž můžete například získat brýle Carolina Herrera za cenu nižší o několik desítek procent než v jiných optikách a obchodech s brýlemi. Díky našemu systému filtrů můžete zkrátit čas potřebný k výběru rámečků. Použijte parametry na levé straně k určení preferované cenové kategorie, tvaru, barvy a typu rámečků nebo materiálu, ze kterého mají být vyrobeny, a systém vám zobrazí nejlepší návrhy.