Cestovní sada Kvadrant

Počet kusů v balení:

1 kus

Dostupnost:

24 hodin

Počet kusů v balení:

1 kus

Naše cena:

149 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
 

Každý uživatel kontaktních čoček si jistě uvědomuje, jak důležitá je péče o jejich čistotu a hygienu každý den. Stejně důležité je pečovat o tyto aspekty i během cestování, například na výletě nebo při dlouhé cestě vlakem. Proto je vhodné vybavit se cestovní sadou na čočky, která nám umožní jednoduchý, rychlý a pohodlný způsob péče o naše čočky.

Cestovní sada Kvadrant je ideální volbou pro každého a hodí se jak pro dospělé, tak pro děti. Elegantní čtvercové pouzdro se snadno vejde do kabelky nebo dokonce do kapsy. V sadě najdeme veškeré potřebné vybavení pro čištění čoček, jako je pouzdro na čočky určené pro jejich skladování a malá praktická pinzeta, která nám usnadní vyjmutí čoček z pouzdra. Kromě toho je cestovní sada vybavena malým a pohodlným zrcátkem, které nám poslouží při nasazování čoček a může se hodit i při jiných každodenních činnostech, například při úpravě make-upu.

Je vhodné vybavit se touto cestovní sadou, pokud se chystáme na krátký výlet nebo plánujeme delší pobyt mimo domov. Pouzdro je k dispozici v několika různých barevných variantách.

Více informací
VýrobceNingbo Kaida Rubber & Plastic Technology Co. Ltd.
ZnačkaDalší
Množství kusů v balení1 kus
BarvaBlack, Green, Navy, Silver
Dostupnost24 hodin
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Cestovní sada Kvadrant
Vaše hodnocení