Cestovní sada Portmonka

Počet kusů v balení:

1 kus

Dostupnost:

24 hodin

Počet kusů v balení:

1 kus

Naše cena:

149 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Nosíte kontaktní čočky každý den a hledáte doplněk, který vám umožní snadno a pohodlně je uchovávat během dovolených? Vybavte se cestovním setem Portmonka, který vám to zajistí! Toto pouzdro je k dispozici ve pěti barevných variantách, takže si snadno vyberete ten ideální model pro sebe!

Cestovní sada Portmonka je praktické a kompaktní pouzdro, které snadno uložíte do svého příručního kufru a vezmete s sebou kamkoli, kde budete potřebovat své kontaktní čočky. Je to estetické pouzdro vyrobené z kvalitního materiálu, velikostí připomínající malou peněženku, uzavírané jemným zámkem. Je vybaveno pouzdrý na čočky s označením pro levé a pravé oko a malou praktickou pinzetou, která se vám bude hodit při aplikaci a sundávání čoček. Uvnitř pouzdra je navíc malé zrcátko, které se vám bude hodit při nasazování čoček a při dalších každodenních činnostech, jako je upravování make-upu.

Díky tomuto kompaktnímu pouzdru se snadno postaráte o bezpečné uchovávání vašich kontaktních čoček, zajistíte jim bezpečnost a sterilnost. Tento praktický a stylový doplněk je také skvělým příspěvkem k vašim různým outfitům. Ukládejte své čočky jednoduše a pohodlně a vypadejte módně a elegantně ve všech situacích, zajistíte tak zdraví a hygienu vašim očím na maximální úrovni!

Více informací
VýrobcePOLYTECH CHEM.
ZnačkaDalší
Množství kusů v balení1 kus
BarvaBlack, Blue, Green, Pink, White
Dostupnost24 hodin
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Cestovní sada Portmonka
Vaše hodnocení