Cestovní sada vejce

Počet kusů v balení:

1 kus

Dostupnost:

24 hodin

Počet kusů v balení:

1 kus

Naše cena:

149 Kč
Nákupem více ušetříte!
Produkt dočasně nedostupný.
 

Cestovní sada vejce je praktickou pomůckou pro nositele kontaktních čoček. Obsahuje zásadní nepostradatelné pomůcky, které nemohou chybět při cestování žádnému uživateli kontaktních čoček.

Vhodné pro všechny měkké kontaktní čočky:

Cestovní sadou vejce můžete přepravovat své měkké kontaktní čočky a to včetně čoček barevných nebo crazy čoček. Odolný plast, že kterého je pouzdro vyrobeno, dokonale ochrání vaše kontaktní čočky.

Bezpečné cestování s kontaktními čočkami

Nosíte-li kontaktní čočky je zcela nepodstatné, zda se chystáte na kratší či delší cestu. Vždy je nutné myslet na bezpečný převoz vašich kontaktních čoček, které budete při cestování používat. V cestovním pouzdře vejce jsou vaše kontaktní čočky ochráněny před mechanickým poškozením. Zároveň dochází k jejich dezinfekci a očistě od případných škodlivin.

Praktický pomocník pro příležitostné i pravidelné použití

Cestovní sada vejce je uzavíratelná kazeta, která obsahuje praktické pomůcky pro manipulaci a ukládání kontaktních čoček. Nejdůležitější součástí je vnitřní pouzdro na čočky, které je označeno L a R pro správné uložení čoček. Další pomůckou v této sadě je pinzeta, která je zakončena měkkými silikonovými koncovkami. Manipulace s čočkami je tak bezpečná a hygienická. Pro pohodlnější aplikaci čoček je v pouzdře také tyčinka s přísavkou. Integrované zrcátko je praktickou součástí pouzdra, protože při cestovaní nemusíte mít po ruce zrcadlo, u kterého si nasadíte své čočky.

Více informací
VýrobceBAUSCH & LOMB
ZnačkaDalší
Množství kusů v balení1 kus
BarvaWhite
Dostupnost24 hodin
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Cestovní sada vejce
Vaše hodnocení