Čistící sada žabka

Počet kusů v balení:

1 kus

Dostupnost:

24 hodin

Počet kusů v balení:

1 kus

Naše cena:

249 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
 

Čistící sada žabka je skvělou každodenní pomůckou pro všechny nositele kontaktních čoček. Tato krásna sada, kterou můžete použít i jako cestovní, ve tvaru žabky zaujme opravdu každého.

Vhodné pro všechny měkké kontaktní čočky

Čistící sadu žabka je možné používat na všechny měkké kontaktní čočky, na barevné i crazy kontaktní čočky. Pouzdro je vyrobeno z odolného plastu, který poskytne skvělou ochranu pro vaše kontaktní čočky.

V případě, že se chystáte na pracovní cestu nebo dovolenou nemusíte své čočky vyměnit za brýle. Stačí své čočky uložit do čistícího pouzdra žabka a bezpečný převoz vašich kontaktních čoček je zajištěn. V tomto pouzdře budou vaše kontaktní čočky vždy maximálně chráněny před mechanickým poškozením a současně dojde k jejich očistě od usazených škodlivin.

Vhodný pomocník pro ojedinělé i pravidelné používání

Čistící sada žabka obsahuje účelné pomůcky, které vám pomohou s manipulací s kontaktními čočkami. K očistě kontaktních čoček dochází ve vnitřním pouzdru, které je barevně odlišeno pro správné uložení čoček. Plastová pinzeta, která je zakončena měkkými silikonovými koncovkami pomáhá s bezpečnou a hygienickou manipulací s čočkami. Aby byla aplikace čoček, co nejpohodlnější naleznete v pouzdře také tyčinka s přísavkou. V neposlední řadě naleznete uvnitř pouzdra integrované zrcátko, které jistě oceníte v místech, kde si o zrcadle můžete nechat zdát.

Více informací
VýrobceBAUSCH & LOMB
ZnačkaDalší
Množství kusů v balení1 kus
BarvaBlue, Brown, Pink
Dostupnost24 hodin
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Čistící sada žabka
Vaše hodnocení