Clariti® 1 Day 30 čoček

Počet kusů v balení:

30 kusů

Dostupnost:

do 5 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

30 kusů

Naše cena:

431 Kč
DOPRAVA ZDARMA přes Zásilkovnu. Kód:
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Kontaktní čočky Clariti 1 Day jsou sférické čočky z nabídky firmy Cooper Vision.

 
Technologie WetLoc - díky této technologii udržují čočky po celý den stálou hydrataci, co zabrání nepříjemnému vysychání očí a podráždění, a tím výrazně zvyšují komfort užívání.
Asférický tvar - upravený tvar čoček viditelný ve zaoblených hranách minimalizuje optické aberace a snižuje kontakt čočky s víčkem. To poskytuje ještě větší pohodlí a přispívá ke zlepšenému vidění.
Ochrana před UV zářením - každá z čoček byla obohacena o moderní filtry UVA/UVB, které chrání oko před nepříznivým účinkem slunečního záření.
Účinná korekce refrakčních vad - čočky Clariti 1 Day jsou určeny pro lidi trpící krátkozrakostí nebo dalekozrakostí. Díky širokému rozsahu dioptrií jsou velmi univerzální.
Malé balení - obsahuje 30 kusů čoček. Je ideální pro vyzkoušení daného typu čoček nebo kombinaci dvou balení s odlišnou dioptrií.
Nová para každý den - Clariti 1 Day
Nová para každý den - čočky jsou určeny pro jednorázové použití, což znamená, že se nemusíte starat o jejich večerní péči. Prostě si každé ráno vezmete novou a čerstvou sadu, těšíte se na perfektní hygienu.
 

Vlastnosti kontaktních čoček Clariti 1 Day:

 

Silikon-hydrogelový materiál Somofilcon A, ze které jsou Clariti 1 Day vyrobeny, je dokonale propustný a skvěle na sebe váže vodu. Takový materiál poskytuje očím dostatečné množství kyslíku a současně jsou čočky dokonale hydratované. To jsou hlavní důvody, proč jsou kontaktní čočky Clariti 1 Day pohodlné a příjemné pro celodenní nošení. Značnou měrou na pohodlné nošení přispívá také technologie WetLoc®. Tato technologie má na starosti rovnoměrné rozptýlení zabudované vlhkosti na povrchu čoček, ten je tak po celou dobu nošení vlhký a pro oko velmi příjemný.

Společnost CooperVision do kontaktních čoček Clariti 1 Day zakomponovala také UV flitry, které chrání rohovku očí před UVA a UVB zářením. Díky filtru je pohlcována velká část tohoto škodlivého záření. Aby byla ochrana před UV zářením opravdu funkční doporučujeme ochránit také zbylou část očí a jejich okolí pomocí kvalitních slunečních brýlí. Rodina kontaktních čoček Clariti 1 Day byla uvedena na trh jako komplexní řada čoček, která svým nositelům dodává produkty pro korekci krátkozrakosti, dalekozrakosti, presbyopie a astigmatismu.

 

Parametry kontaktních čoček Clariti 1 Day:

 
Kategorie Jednodenní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Clariti
Výrobce COOPER VISION
Síla dioptrií -10,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,1
Dk/t 86 x 10-9
Zavodnění 56%
Materiál Somofilcon A
Technologie WetLoc™, AquaGen™, Advanced Edge Technology
UV filtr >95% UVB, >50% UVA
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceCOOPER VISION
ZnačkaClariti
Množství kusů v balení30 kusů
Dostupnostdo 5 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Clariti® 1 Day 30 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky Clariti® 1 Day 30 kusů?

Kontaktní čočky Clariti® 1 Day jsou dostupné v balení obsahujícím 30 kusů, což zajišťuje pohodlí a dlouhodobé nošení. Můžete si vybrat čočky sami, využívajíc informace o dioptrii a zakřivení čočky uvedené na balení, nebo se poradit s optometristou, který vám pomůže najít vhodnou variantu přizpůsobenou vašim potřebám.

Jsou kontaktní čočky Clariti® 1 Day bezpečné?

Ano, kontaktní čočky Clariti® 1 Day jsou bezpečné k používání. Jsou vyrobené renomovaným výrobcem Cooper Vision, což zaručuje vysokou kvalitu a bezpečnost. Vyrobena z materiálu Somofilcon A, jsou vhodné pro mnoho uživatelů, poskytují pohodlí a bezpečnost během celého dne nošení.

Pro jakou vadu zraku jsou Clariti® 1 Day?

Kontaktní čočky Clariti® 1 Day jsou určeny pro korekci krátkozrakosti nebo dalekozrakosti. Díky své sférické konstrukci efektivně korigují refrakční chyby, poskytují čisté vidění a pohodlí při nošení.

Jak nasadit kontaktní čočky Clariti® 1 Day?

Nasadit kontaktní čočky Clariti® 1 Day je snadné a rychlé. Před umístěním čočky na oko si důkladně umyjte a osušte ruce. Poté použijte techniku ""palec a ukazováček"", umístěte čočku na koneček ukazováčku a jemně roztáhněte víčka. Při vkládání čočky se ujistěte, že je správně otočená.

Jak sundat kontaktní čočky Clariti® 1 Day?

Sundat kontaktní čočky Clariti® 1 Day je také snadné a rychlé. Po umytí a osušení rukou jemně stáhněte dolní víčko dolů, aby se odhalilo bělmo oka. Poté jemně stiskněte čočku mezi ukazováčkem a palcem a vyjměte ji z oka.