Clariti® Elite 3 čočky

Počet kusů v balení:

3 kusů

Dostupnost:

do 8 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

3 kusů

Naše cena:

282 Kč
Nákupem více ušetříte!
Produkt dočasně nedostupný.

Clariti Elite jsou měsíční kontaktní čočky firmy Cooper Vision určené pro krátko i dalekozraké.

 
Vysoká úroveň hydratace - čočky Clariti Elite jsou tak pohodlné díky tomu, že zajistí očím vysokou úroveň hydratace a tím předcházejí jejich vysychání. I po několika hodinách jsou oči vlhké a odpočaté.
Advanced Edge Technology - každá z čoček Clariti Elite se vyznačuje ultratenkou strukturou a zaoblenými hranami. To usnadňuje jejich aplikaci a výrazně zvyšuje pohodlí při nošení, protože eliminuje nepříjemný pocit cizího tělesa v oku.
Účinná korekce zraku - čočky se skvěle hodí pro každodenní korekci krátkozrakosti a dalekozrakosti. Široký výběr sil umožňuje snadno vybrat čočky podle individuálních potřeb.
Volný průtok kyslíku - základ čoček na vylepšeném silikon-hydrogelovém materiálu zajistil, že čočky umožňují očím volný přístup k velkému množství kyslíku. To předchází infekcím a podrážděním.
Moderní filtry UV - Clariti Elite
Moderní filtry UV - čočky úspěšně chrání oči před nepříznivými účinky slunečního záření. To je díky moderním filtrům UVA/UVB, které jsou obsaženy v každé z nich.
Jedna para na měsíc - čočky jsou určeny k měsíčnímu nošení v denním režimu. To znamená, že z jednoho páru můžete mít prospěch až 30 dní. Jedinou podmínkou je péče každý večer.
 

Charekteristika kontaktních čoček Clariti Elite:


Clariti Elite jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu, díky kterému je zaručen přístup kyslíku k očím i skrz čočky. Navíc byly během procesu jejich výroby využity technologie AquaGen™Advanced Edge Technology. První zodpovídá za dokonalé zvlhčování kontaktních čoček v průběhu jejich nošení, druhá za neobvyklou tenkost. Spojením těchto dvou technologií jsme získali kontaktní čočky, které na očích téměř neucítíte a jejich nošení je vysoce komfortní.

Kontaktní čočky jsou také vybaveny UVA a UVB filtry, které dokonale ochrání oči před škodlivými vlivy UV záření. Kontaktní čočky Clariti Elite dokonale sedí všem vašim potřebám i jakémukoli způsobu života ,a tak zajistí, že vaše oči zůstanou zdravé a svěží po celý měsíc jejich užívání.

 

Pro koho jsou kontaktní čočky Clariti Elite určeny:


Clariti Elite se o kontaktní čočky vytvořené přesně podle představ lidí, kteří oceňují jak vysokou kvalitu, tak komfort během jejich užívání. Jsou vhodné pro osoby, které:

  • trpí poruchami slzných kanálků (čočky díky technologii AquaGen™ jsou charakteristické vysokou mírou hydratace, i v průběhu jejich nošení),
  • očekávají vysoký komfort nošení čoček spolu se zachováním ostrého vidění.
 

Péče o kontaktní čočky:


Kontaktní čočky Clariti Elite jsou měsíční kontaktní čočky pro denní nošení, na konci dne je třeba je čistit roztokem určeným na péči o kontaktní čočky, a poté je uchovat v pouzdru na kontaktní čočky naplněném roztokem nejméně po dobu osmi hodin před jejich opětovným nasazením. Pro péči o kontaktní čočky Clariti doporučujeme roztok Clean Active nebo jakýkoliv jiný roztok z nabídky našeho obchodu.

 

Parametry kontaktních čoček Clariti Elite:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Clariti
Výrobce COOPER VISION
Síla dioptrií -10,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,2
Dk/t 86 x 10-9
Zavodnění 56%
Materiál Somofilcon A
Technologie AquaGen™, Advanced Edge Technology
UV filtr Ano
Více informací
VýrobceCOOPER VISION
ZnačkaClariti
Množství kusů v balení3 kusů
Dostupnostdo 8 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Clariti® Elite 3 čočky
Vaše hodnocení