Clariti® Multifocal 3 čočky

Počet kusů v balení:

3 kusů

Dostupnost:

do 8 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

3 kusů

Naše cena:

489 Kč
Nákupem více ušetříte!
Produkt dočasně nedostupný.

Clariti Multifocal jsou progresivní měsíční kontaktní čočky, které jsou nabízeny formou Cooper Vision.

 
Vlastnosti s nejvyšší kvalitou pro prodyšnost - čočky také zajišťují volný průtok kyslíku do rohovky, co přímo znamená snížené riziko infekcí a podráždění očí.
Pokročilá technologie AquaGen - klíčem k vysokému uživatelskému komfortu čoček je jejich stálá hydratace. Právě to zajišťuje použití technologie AquaGen - vlhkost a čerstvost očí, i po dlouhém používání čoček.
Ochrana před UV zářením - aby oči uživatelů byly ještě zdravější, tvůrci obohatili každou čočku o moderní filtry UVA/UVB, které pohlcují téměř 98 % škodlivého slunečního záření.
Ideální přizpůsobení oka - měkká, ultratenká povrchová část čoček v kombinaci s zaoblenými okraji zajišťuje, že čočky se rychle přizpůsobí individuálnímu tvaru oka. Jsou snadno aplikovatelné a pohodlné při nošení.
Měsíční režim - Clariti Multifocal
Měsíční režim - z jednoho páru čoček můžete mít prospěch až 30 dní. Musíte jen pamatovat na to, abyste je sundali před spaním a umístili do pouzdra s speciálním očním roztokem.
3 kusy v balení - je to akorát, abyste je mohli kombinovat s druhým balením čoček, o jiné síle, a vytvořit tak sadu plně přizpůsobenou potřebám diktovaným vaším vadou zraku.
 

Charakteristika kontaktních čoček Clariti Multifocal:

 

Kontaktní čočky Clariti Multifocal jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu a obohaceny o technologii AquaGen. To zaručuje garanci zvhlčování čoček a komfortu během jejich užívání po celý měsíc. Kontaktní čočky jsou vybaveny UVA a UVB filtrem, které skvěle chrání oči před škodlivýmni vlivy slunečních paprsků. Kontaktní čočky Clariti Multifocal, které se dokonale hodí pro jakýkoli způsob života, zaručují, že oči budou zdravé po celý měsíc a vidění zůstane jasné a čisté.

 

Pro koho jsou určeny kontaktní čočky Clariti Multifocal?

 

Clariti Multifocal to kontaktní čočky vyrobené právě pro ty, kdo si cení zdraví očí, ale zároveň požadují kvalitu za přiměřenou cenu.
Doporučují se především všem, kdo:

  • používají kontaktní čočky korigující presbyopii (vetchozrakost),
  • očekávají od čoček vysoký komfort a pohodlí během nošení, spolu s nízkou cenou.
 

Péče o kontaktní čočky:

 

Kontaktní čočky Clariti Multifocal jsou měsíční kontaktní čočky na denní nošení, na konci dne je třeba použít rozktok na čočky, a čočky v něm uchovat po dobu nejméně osmi hodin před jejich opětovným nasazením na oči. Pro péči o kontaktní čočky Clariti doporučujeme roztoky firmy Clean Active nebo každý jiný roztok dostupný v nabídce našeho internetového obchodu.Addice LOW: do +2,25D
Addice HIGH: od 2,50 do +3,50D

 

Parametry kontaktních čoček Clariti Multifocal:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Progresivní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Clariti
Výrobce COOPER VISION
Síla dioptrií -8,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Addice: LOW: až +2,25 D
HIGH: +2,50 D až 3,00 D
Zakřivení 8,7
Průměr 14,2
Dk/t 86 x 10-9
Zavodnění 56%
Materiál Somofilcon A
Technologie AquaGen™
UV filtr >90%
 

Viz také další progresivní čočky Clariti:

Více informací
VýrobceCOOPER VISION
ZnačkaClariti
Množství kusů v balení3 kusů
Dostupnostdo 8 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Clariti® Multifocal 3 čočky
Vaše hodnocení