Clariti® Toric 3 čočky

Počet kusů v balení:

3 kusů

Dostupnost:

do 8 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

3 kusů

Naše cena:

489 Kč
Nákupem více ušetříte!
Produkt dočasně nedostupný.

Clariti Toric jsou měsíční torické kontaktní čočky, které nabízí firma Cooper Vision.

 
Výrobek lídra v optickém průmyslu - čočky Clariti Toric byly vytvořeny odborníky z jedné z nejuznávanějších a nejceněnějších značek v oboru optiky - CooperVision.
Pokročilá technologie Advanced Edge Technology - díky jejímu použití tvůrci zdokonalili tvar čoček - zaoblené okraje a snížili jejich tloušťku, čímž jsou čočky ještě pohodlnější při používání a téměř neznatelné.
Volný průtok kyslíku - díky vylepšené struktuře mají čočky ještě lepší propustnost kyslíku, což má velmi pozitivní vliv na zdraví a kondici očí, zajistí rohovce stálý a volný přístup k vzduchu.
Stabilita a ostrost vidění - zdokonalený tvar se také bezprostředně promítl do kvality vidění. Už se nemusíte starat o vznik stínů, odlesků a efektu hal. Čočky Clariti Toric totiž zaručují stabilní vidění ve vysokém rozlišení - což je velmi důležité u astigmatiků.
Ochrana před UV zářením - Clariti Toric

 
Ochrana před UV zářením - obohacení každé z čoček o moderní filtry UVA/UVB zajistí očím nezbytnou ochranu před nepříznivým působením slunečního záření.
Měsíční čočky - z jednoho páru čoček můžete mít prospěch až 30 dní. Jedinou věcí, na kterou je třeba v tomto případě pamatovat, je sundat čočky před spaním a vhodně je ošetřit.
 

Charakteristika kontaktních čoček Clariti Toric:


Clariti Toric mají silikon-hydrogelovou strukturu. Tento typ struktury zajišťuje lepší průnik kyslíku k rohovce. Asferická povrchová vrstva zajišťuje dokonalé docentrování a vyostření zraku. Pro jejich výrobu byla využita technologie Advanced Edge Technology™, díky čemuž mají kontaktní čočky velmi tenký povrch.To také ovlivňuje kvalitu nošení. Kontaktní čočky jsou vybaveny UVA i UVB filtry, které dokonale chrání oči před vlivy škodlivých slunečních paprsků. Kontaktní čočky Clariti Toric jsou dokonalé čočky, které se vyrovnají s jakýmkoli způsobem vašeho stylu života.

 

Pro koho jsou kontaktní čočky Clariti Toric určeny?


Clariti Toric to kontaktní čočky vyrobené pro potřeby osob s astigmatismem, které si cení komfortu nošení a zároveň příznivé ceny. Doporučují se všem osobám, které:

  • cítí nepohodlí během používání jiného typu astigmatických čoček,
  • mají problém s červenýma podrážděnýma očima,
  • chtějí používat měsíční torické kontaktní čočky,
  • od čoček očekávají nejvyšší komfort spolu s nízkou cenou.

 

Péče o kontaktní čočky:


Kontaktní čočky Clariti Toric jsou měsíční kontaktní čočky na denní nošení, na konci dne je třeba čočky vyjmout z očí a vložit do sterilního pouzdra s čerstvým roztokem,nechat je v roztoku alespoň pár hodin před jejich opětovným nasazením. Pro péči o kontaktní čočky Clariti doporučujeme roztoky firmy Clean Active nebo další jiný roztok z nabídky našeho obchodu.

 

Parametry kontaktních čoček Clariti Toric:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Torické kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Clariti
Výrobce COOPER VISION
Síla dioptrií -9,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +4,00 D (každých 0,25 D)
Válec -0,75; -1,25; -1,75; -2,25
Osa 10° až 180° (každých 5°)
Zakřivení 8,7
Průměr 14,4
Dk/t 57 x 10-9
Zavodnění 56%
Materiál Somofilcon A
Technologie Advanced Edge Technology™
UV filtr Ano
 

Viz také další torické čočky Clariti:

Více informací
VýrobceCOOPER VISION
ZnačkaClariti
Množství kusů v balení3 kusů
Dostupnostdo 8 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Clariti® Toric 3 čočky
Vaše hodnocení