Clean Active Premium XXL 600 ml

Hodnocení:
3.65 of 5
Průměrné hodnocení 3.65 / 5 na základě 3 recenze.
Dostupnost:

24 hodin

Naše cena:

349 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
3.65 of 5
Průměrné hodnocení 3.65 / 5 na základě 3 recenze.
Michaela
5.0000
S roztokem jsem nikdy neměla žádný problém a toto balení mi ještě ke všemu přijde bezedné :)
Eva
5.0000
velká spokojenost
Eva
1.0000
Nice one....

Clean Active Premium je účinný víceúčelový roztok určený pro dezinfekci a ošetření kontaktních čoček, díky kterému bude jejich používání pohodlné a příjemné, bez podráždění nebo infekce.

 
Vylepšené složení - roztok Clean Active Premium poskytuje ještě lepší péči o čočky díky složení obohacenému o sodný hyaluronan a polyquaternium.
Silné zvlhčovací vlastnosti - jedním z úkolů, který plní popsávaný oční roztok, je intenzivní zvlhčení čoček. Díky tomu lépe udržují vlhkost očí a zabrání nepříjemnému vysychání.
Zrychlené hojení - čočky ponořené v popsávaném očním roztoku a poté aplikované urychlují proces regenerace a hojení mikrotrhlin. Už se nestane, že byste měli podrážděné a začervenalé oči!
Důkladná dezinfekce - pravidelné používání očního roztoku umožňuje důkladně vyčistit čočky - nejen od znečištění jako je prach a pyl, ale také od nebezpečných mikroorganismů a tuků. Po několika hodinách jsou čočky bezvadně čisté a připravené k opětovnému použití.
Ekonomické balení - oční roztok je nyní skryt v větším balení o velikosti XXL, s objemem až 600 ml. To je skvělá nabídka pro ty, kteří pravidelně používají čočky a potřebují stálý přístup k dezinfekčnímu prostředku.
Prodloužená životnost čoček - Clean Active Premium XXL
Prodloužená životnost čoček - zvlhčování a dezinfekce, kterou oční roztok poskytuje, se přenáší na prodlouženou životnost čoček. Pokud se tedy rozhodnete používat měsíční čočky, můžete mít jistotu, že vám vydrží přesně tolik času.
 

Charakteristika roztoku Clean Active Premium

 

Clean Active Premium je inovativní přípravek nejnovější generace, jehož úkolem je komplexní čištění kontaktních čoček. Tento výrobek úspěšně odstraní všechny druhy nečistot, které mohou být na povrchu čoček, jako je prach, bílkovinné usazeniny a mastnota. S tímto přípravkem se navíc zbavíte také mikroorganismů a nebezpečných bakterií, díky nimž budete zcela v bezpečí a bez nežádoucích infekcí.

Kromě komplexního čištění čoček, tento produkt zajistí také maximální úroveň hydratace a to vše je možné díky přítomnosti jedinečných látek, jako je hyaluronát sodný a polyquaternium. S jejich pomocí získají vaše oči dostatečnou vlhkost a budou svěží a zářivé po celý den, bez podráždění a nadměrného vysychání.

Tento roztok dokáže eliminovat mikroúrazy na povrchu oka, které mohou být spojeny s nepříjemnými pocity, jako je pálení a svědění. Látky v něm obsažené urychlují proces hojení poranění, díky čemuž jsou vaše oči plně zdravé a v bezpečí po dlouhou dobu.

 

Pro koho je Clean Active Premium určen?

 

Roztok Clean Active Premium je dobrou volbou pro každého nositele kontaktních čoček, který ocení profesionalitu a nejlepší kvalitu. Tento výrobek vám umožní komplexně se postarat o vaše čočky, takže jejich nošení již nikdy nebude spojeno s nepohodlím. Tento roztok účinně regeneruje oči a zajišťuje jejich optimální hydrataci a výživu.

 

Složení roztoku Clean Active Premium XXL:

 
  • polyhexanid,
  • polyquaternium,
  • poloxamer,
  • hyaluronát sodný.
 

K dispozici také v balení:

Více informací
VýrobceDISOP
ZnačkaClean Active
Dostupnost24 hodin
Price per 100ml58 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Clean Active Premium XXL 600 ml
Vaše hodnocení