Crazy Lens 2 čočky - nedioptrické

Počet kusů v balení:

2 kusů

Dostupnost:

do 5 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

2 kusů

Naše cena:

349 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283Barevné kontaktní čočky Crazy Lens jsou vyráběny společností Maxvue Vision, která patří k největším výrobcům barevných kontaktních čoček. Crazy Lens jsou dostupné pouze v nedioptrické variantě.

 
30 barev k výběru - s kolorovanými čočkami Crazy Lens se můžete stát kýmkoli chcete - upírem, zombiem a dokonce i drakem, protože máte k dispozici až třicet různých barev.
Hydrogelový materiál - vyznačuje se ještě větší pružností a sametovou měkkostí, díky čemuž se barevné čočky Crazy Lens okamžitě přizpůsobí tvaru oka a jsou mimořádně pohodlné i při každodenním používání.
Hydratační vlastnosti - rozhodnete-li se používat čočky Crazy Lens, můžete si být jisti, že vaše oči budou správně hydratované po celou dobu používání. To je díky materiálu s vysokým stupněm hydratace.
Přesné pokrytí - u kolorovaných čoček je mimořádně důležité, aby zvolená barva byla viditelná a pečlivě pokrývala celé oko. Tvůrci Crazy Lens to vědí, a proto při vytváření Šílených čoček použili technologii aplikace až tří barev a vytiskli je uvnitř čočky, nikoliv na povrchu.
Jedna pár na tři měsíce - Crazy Lens
Jedna pár na tři měsíce - nákup pouze jednoho páru barevných čoček je investice na celé tři měsíce. Stačí si jen pamatovat na jejich správnou péči.
2 kusy v balení - to je ideální, abyste si mohli vyzkoušet barevný doplněk a v případě potřeby zůstat bez čoček, aniž byste zbytečně plýtvali alespoň jedním párem.
 

Vlastnosti kontaktních čoček Crazy Lens

 

Kontaktní čočky Crazy Lens mají ve své nabídce velmi výrazné až extrémní barevné varianty a motivy. Ideálně vám pomohou napodobit oblíbenou postavu z filmu, seriálů nebo knih, fantazii se téměř meze nekladou.

Tyto kontaktní čočky jsou velmi oblíbené při cosplay party. Jejich popularita stále roste. Oči jsou velmi často zcela zásadním prvkem celého kostýmu. Kontaktní čočky Crazy Lens dokonale změní barvu vašich očí. Mají silnou krycí schopnost, takže zcela zakryjí i tmavou barvu vaší duhovky. Vybírat můžete z mnoha variant, jako je:

 

Parametry kontaktních čoček Crazy Lens:

 
Kategorie Roční kontaktní čočky
Barevné kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Crazy Lens
Výrobce MAXVUE VISION
Síla dioptrií 0,00 D
Barva Anaconda, Black Titan, BlackOut, Blizzard, Blue Leopard, Blue Star, Blue Streak, Cat Eye, Chequered, Dragon Eyes, Hellblazer, Hot Pink, Hulk Green, Mangekyu, Red Devil, Red Screen, Red Target, Solar Blue, Twilight, Vampire, Venus, Viper, Voldemort, Volturi, Vorms, White Screen, White Zombie, Whiteout, Zebra
Zakřivení 8,6
Průměr 14,0
Dk/t 26 x 10-9
Zavodnění 45%
Materiál Hydrogel Terpolymer
 

Frekvence výměny

 

Tyto čočky můžete nosit každý den. Zděšené pohledy vašeho okolí za to jistě stojí. Frekvence výměny Crazy Lens je 365 dní. Je na vás zda čočky budete nosit každý den nebo příležitostně. V čočkách však nikdy nespěte. Po každém nošení čočky důkladně vyčistěte a vložte do pouzdra s čerstvým roztokem. Jestliže čočky budete nosit příležitostně, pak dodržujte 7 denní výměnu starého roztoku za nový. Vždy používejte víceúčelové roztoky. Před jakoukoli manipulací s čočkami si řádně umyjte ruce a dodržujte hygienické zásady.

 
 

Viz také další barevné čočky Crazy Lens:

Více informací
VýrobceMAXVUE VISION
ZnačkaCrazy Lens
Množství kusů v balení2 kusů
BarvaAnaconda, Black Out, Blizzard, Blood Shot, Blue Leopard, Blue Star, Blue Streak, Cat Eye, Chequered, Dragon Eyes, Hot Pink, Hulk Green, Mangekyu, Red Devil, Red Screen, Red Target, Solar Blue, Space Blue, Spider, Twilight, Vampire, Viper, Voldermort, Volturi, White Screen, White Zombie, Whiteout, Zebra, Hellblazer, Venus, Vorms
Dostupnostdo 5 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Crazy Lens 2 čočky - nedioptrické
Vaše hodnocení