Crazy Lens RX 2 čočky - dioptrické

Počet kusů v balení:

2 kusů

Dostupnost:

do 5 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

2 kusů

Naše cena:

353 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Barevné kontaktní čočky Crazy Lens RX od celosvětového výrobce MaxVue Vision jsou skvělým módním i funkčním doplňkem. Jsou vyráběny z kvalitního lékařského hydrgelu. Společnost MaxVue Vision se specializuje na výrobu barevných kontaktních čoček, od tónovacích až po crazy barevné kontaktní čočky. Jsou oblíbeným kosmetickým doplňkem.

 
Pokročilá technologie barevných čoček - barva nabízená kontaktními čočkami Crazy Lens RX je tak intenzivní a realistická, protože při jejich výrobě byla použita pokročilá technologie tisku barvy uvnitř čoček.
Silná pigmentace a přesné pokrytí - bez ohledu na to, na jakou barvu se rozhodnete, můžete mít jistotu, že efekt bude ohromující díky silné pigmentaci čoček a vícevrstvému zabarvení, které zaručuje přesné pokrytí celého oka.
Korekce vad zraku - kromě funkce změny barvy duhovky jsou čočky Crazy Lens RX dostupné ve záporných dioptriích a slouží k opravě dalekozrakosti.
Standardní péče - i když kolorované čočky nabízejí netradiční řešení, jsou mimořádně snadné na každodenní péči. Vyžadují stejnou péči jako běžné korekční čočky.
Mnoho barev k výběru - Crazy Lens RX
Mnoho barev k výběru - s čočkami Crazy Lens RX můžete úplně změnit svou přirozenou barvu očí - na pohádkovou a originální, nebo jednoduše zdůraznit vaši přirozenou barvu duhovky a obohatit ji o jemný lesk. To díky velkému množství různých barev čoček.
2 kusy v balení - s ohledem na skutečnost, že z jednoho páru barevných čoček můžete mít prospěch až tři měsíce, nákup takového balení vám poskytuje zásobu na dlouhou dobu, a zároveň vám dává komfort, že pokud vám doplněk nebude vyhovovat, můžete z něj upustit, aniž byste plýtvali více než jedním párem.
 

Vlastnosti kontaktních čoček Crazy Lens RX

 

Kontaktní čočky Crazy Lens RX již svým názvem vypovídají o možnostech, které svému nositeli přináší. Crazy čočky zcela změní vzhled vašich očí, původní barvu zcela překryjí a změní také tvar vaší duhovky a panenky. Můžete popustit uzdu své fantazii a vyberte si s mnoha výrazných motivů a obrázků. Vaše oči budou nezapomenutelné.

Tyto kontaktní čočky obsahuji 45% vody. Rozsah dioptrií je od -5.0 do - 1.0 D. V případě, že vaše oči nemají identický rozsah dioptrií, je důležité pořídit si dvě různá balení. Dioptrické rozhraní v jednom balení je vždy stejné na obou čočkách. Crazy Lens RX jsou velmi vzdušné a přináší maximální pohodlí svému nositeli.

 

Frekvence nošení Crazy Lens RX

 

Kontaktní čočky jsou vhodné pro běžné denní nošení nebo příležitostné nošení. V těchto kontaktních čočkách nedoporučujeme přespávat. Je nutné čočky z očí vyjmout a přes noc uchovat v pouzdře na kontaktní čočky v čerstvém roztoku. Po 90 dnech od prvního použití je nutné čočky vyměnit za nový pár.

 

Parametry kontaktních čoček Crazy Lens RX:

 
Kategorie Čočky na tři měsíce
Barevné kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Crazy Lens
Výrobce MAXVUE VISION
Síla dioptrií -6,00 až -1,00 D (každých 0,50 D)
Barva BlackOut, Cat Eye, Elegance Pink, Eyelush Choco, Green Werewolf, Lunatic, Red Devil, Sky Blue, Solar Blue, Twilight, Viper, Voldermort, Volturi, White Zombie, Whiteout
Zakřivení 8,6
Průměr 14,0
Dk/t 26 x 10-9
Zavodnění 45%
Materiál Hydrogel Terpolymer
 
 
 

Viz také další barevné čočky Crazy Lens:

Více informací
VýrobceMAXVUE VISION
ZnačkaCrazy Lens
Množství kusů v balení2 kusů
BarvaBlack Out, Cat Eye, Green Werewolf, Lunatic, Red Devil, Sky Blue, Solar Blue, Twilight, Viper, Voldermort, Volturi, White Zombie, Whiteout
Dostupnostdo 5 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Crazy Lens RX 2 čočky - dioptrické
Vaše hodnocení