Crazy Lens UV Glow 2 čočky - zářící čočky v UV

Počet kusů v balení:

2 kusů

Dostupnost:

do 4 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

2 kusů

Naše cena:

378 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Crazy Lens UV Glow jsou barevné kontaktní čočky, které jsou vyráběny pouze v nedioptrické variantě a jedná se o kosmetický módní doplněk. Díky UV světlu se vaše oči doslova rozsvítí. Je to způsobeno speciální barvou, která je nanesena v hydrogelovém materiálu čočky. Kontaktní čočky Crazy Lens UV Glow vyrábí společnosti MaxVue Vision, která je největším výrobce, který se soustředí na výrobu barevných nedioptrických čoček.

 
Vlhkost po mnoho hodin - čočky jsou vyrobeny z moderního hydrogelového materiálu, který se vyznačuje vysokým stupněm hydratace a zaručuje dokonalé zvlhčení po mnoho hodin od aplikace.
Nejvyšší pohodlí používání - měkký a pružný materiál se během několika sekund přizpůsobí tvaru oka. Díky tomu je nošení barevných čoček nesmírně pohodlné - jsou na oku téměř necitelné a předcházejí podráždění očí.
Intenzivní a hluboká barva - dosaženo díky použití moderní technologie vícevrstvého potisku barvy uvnitř čoček a použití silně nasycených pigmentů.
Změna barvy pod vlivem UV záření - barevné čočky Crazy Lens UV Glow jsou ještě více neobvyklé díky schopnosti měnit barvu pod vlivem ultrafialového záření. Jsou tak zárukou skvělého vzhledu na každé party!
Mnoho barev k výběru - Crazy Lens UV Glow - zářící čočky v UV
Mnoho barev k výběru - chcete jen zdůraznit svou přirozenou barvu očí nebo hledáte naprosto bláznivou, nezemskou barvu? U čoček Crazy Lens je opravdu velký výběr a každý si najde svou ideální verzi.
Rokový režim - z jednoho páru čoček můžete mít prospěch až po dobu 12 měsíců, což znamená, že jednorázový nákup vám dá možnost dosáhnout skvělého vzhledu očí po celý rok.
 

Možnosti čoček Crazy Lens UV Glow

 

V nabídce kontaktních čoček Crazy Lens UV Glow jsou velmi výrazné a extrémní barvy a motivy. Naleznete v nich filmové i knižní postavy, ale také postavy ze záhrobí a různých fantazií. V dnešní době je velmi oblíbené cosplay - costume play. V tomto kostýmním průmyslu jsou oči jedním z nejdůležitějších prvků kompletního kostýmu.

 

Frekvence nošení a péče o barevné čočky

 

Barevné kontaktní čočky Crazy Lens UV Glow mají roční frekvenci nošení. Tyto čočky jsou vhodné ke každodennímu nebo příležitostnému nošení. Pro co nejdelší dobu použitelnosti těchto čoček je důležitá péče a dodržování zásad.

V kontaktních čočkách Crazy Lens UV Glow nikdy nespěte. Při vyjmutí čoček z očí je vždy jemně ale důkladně očistěte čerstvým roztokem. Čočky poté uložte do čistého pouzdra s novým roztokem. Pouzdro vždy měňte každý měsíc za nový. V případě, že čočky nebudete nosit každý den, vždy dbejte na to, aby čočky nezůstaly v roztoku déle než 7 dní. Po této době je důležité čočky vyjmout a do pouzdra dát roztok nový. Používejte pouze víceúčelové roztoky na kontaktní čočky. Při manipulaci s čočkami mějte své ruce vždy umyté a osušené.

 

Parametry kontaktních čoček Crazy Lens UV Glow:

 
Kategorie Čočky na tři měsíce
Barevné kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Crazy Lens
Výrobce MAXVUE VISION
Síla dioptrií 0,00 D
Barva Electric Blue, Glow Pink, Glow Green, Glow Blue, Glow Yellow, Glow Orange, Glow Red, Glow White, Magic Glow
Zakřivení 8,6
Průměr 14,0
Dk/t 26 x 10-9
Zavodnění 45%
Materiál Hydrogel Terpolymer
  

Viz také další barevné čočky Crazy Lens:

Více informací
VýrobceMAXVUE VISION
ZnačkaCrazy Lens
Množství kusů v balení2 kusů
BarvaElectric Blue, Glow Blue, Glow Green, Glow Orange, Glow Pink, Glow Red, Glow UV Crystal, Glow White, Glow Yellow, Magic Glow
Dostupnostdo 4 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Crazy Lens UV Glow 2 čočky - zářící čočky v UV
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky Crazy Lens UV Glow 2 kusy?

Kontaktní čočky Crazy Lens UV Glow jsou dostupné v baleních po 2 kusy. Nabízejí se v 9 různých barvách, včetně Electric Blue, Glow Pink, Glow Green, Glow Blue, Glow Yellow, Glow Orange, Glow Red, Glow White a Magic Glow, což poskytuje široký výběr pro každý vkus a příležitost. Můžete si je vybrat sami, využívajíc parametry produktu, nebo se poradit s optometristou, který vám pomůže najít perfektní čočky.

Jsou kontaktní čočky Crazy Lens UV Glow bezpečné?

Ano, kontaktní čočky Crazy Lens UV Glow jsou bezpečné k použití. Jsou vyráběny renomovaným výrobcem MaxVue Vision a jsou vyrobeny z materiálu Hydrogel Terpolymer, který zajišťuje vysokou úroveň bezpečnosti a pohodlí při nošení. Splňují také všechny bezpečnostní normy pro kontaktní čočky.

Pro jakou vadu zraku jsou Crazy Lens UV Glow?

Kontaktní čočky Crazy Lens UV Glow jsou barevné čočky bez dioptrií, což znamená, že nekorigují žádnou vadu zraku. Hlavně slouží ke změně barvy očí a navíc svítí pod UV světlem, což zajišťuje efektní vzhled na večírcích a akcích.

Jak nasadit kontaktní čočky Crazy Lens UV Glow?

Nasazení kontaktních čoček Crazy Lens UV Glow je jednoduché a rychlé. Vždy si předem umyjte a osušte ruce. Poté vyjměte čočku z obalu a umístěte ji na konečky prstů, zkontrolujte, že není obráceně. Široce otevřete oko a jemně umístěte čočku na rohovku. Pomalu spouštějte víčka a posunujte čočku na místo. Zkontrolujte, zda je čočka správně umístěna na oku.

Jak sundat kontaktní čočky Crazy Lens UV Glow?

Pro sundání kontaktních čoček Crazy Lens UV Glow opět umyjte a osušte ruce, abyste zabránili přenosu nečistot na čočky. Poté široce otevřete oko a použijte dva prsty k jemnému chycení čočky za okraj. Pomalu posuňte čočku dolů a zároveň jemně tlačte na oko prstem druhé ruky, aby se snížila přilnavost. Jakmile je čočka volnější, jemně ji vyjměte.