DAILIES® AquaComfort Plus® 90 čoček

Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 2 recenze.
Počet kusů v balení:

90 kusů

Dostupnost:

do 3 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

90 kusů

Naše cena:

996 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 2 recenze.
Jana
5.0000
Velice dobré čočky Dailies AquaComfort Plus, mohu pouze doporučit. Cena je dobra.
Zdena
5.0000
Dailies ACPlus pouzivam jiz 15 let,vyzkousela jsem i jiné-stále se však vracim -jsou proste nejlepší..

Kontaktní čočky Dailies AquaComfort Plus jsou jednodenní čočky od společnosti Alcon, které jsou vyrobeny hydrogelového materiálu Nelfilcon A. Jsou novou generací jednodenních čoček, které navazují na svého předchůdce Focus Dailies All Day Comfort, od které se vyznačují vyšší úrovní zvlhčení a pohodlnějším nošením.

Okamžité přizpůsobení oku - díky inovativnímu materiálu Nelfilcon A a 69% hydrataci čoček. Ty se přizpůsobují individuálnímu tvaru oka a jeho parametrům v prvních sekundách jejich založení.
Perfektní hydratace očí - čočky zaručují optimální úroveň vlhkosti očí po celý den používání. Zabraňují nadměrnému vysoušení sliznice a podráždění očí. Oceňují je i lidé s extrémně citlivýma očima.
Jasné a ostré vidění - čočky se vyznačují vysokou odolností vůči nečistotám a širokým rozsahem dioptrií, což zaručuje dokonalé vidění každému uživateli.
Vytvářejí správný návyk nošení čoček - díky tomu, že každý den musíte sáhnout po novém páru čoček, vytvoříte si zdravý zvyk pravidelného a správného užívání a tím napravíte vadu zraku.
Nevyžadují péči - DAILIES AquaComfort Plus

 
Nevyžadují péči - protože jsou čočky na jednodenní použití, nevyžadují ošetřování pečujícím roztokem. Jediné, co musíte udělat, je sundat je před spaním a ráno nasadit nový a čerstvý pár.
Perfektní čočky pro začátek - díky velmi snadné aplikaci a ultra-hydratačním vlastnostem jsou tyto kontaktní čočky skvělou volbou, pokud jde o první čočky a zdravou korekci zraku, a to i pro děti.
 

Charakteristika kontaktních čoček DAILIES® AquaComfort Plus®:

 

První jednodenní kontaktní čočka s unikátním Systémem navlhčování s trojím působením pro celodenní komfort (nepatří tam tečka). při každém mrknutí.

K hlavním výhodám čoček Dailies AquaComfort Plus patří jejich komfortní nošení, které je zajištěno díky perfektnímu zvlhčení vašich očí. Pro mnohé nositele kontaktních čoček jsou jednodenní čočky velkým přínosem, protože se o ně nemusí starat a každý den mají nové, hygienicky nezávadné čočky.

Komfort nošení zajišťují tři zvlhčující činitelé. Roztok s HPMC lubrikantem, který je obsažen již v blistru na uchování čoček. Tak je poskytnuto pohodlí již ihned po nasazení čoček do očí. Dalším faktorem je smáčivý činitel hydrofilní PEG (Polyethylen glykol), který pomáhá zlepšit pocit při mrkání, protože minimalizuje tření mezi čočkou a očním víčkem. A navíc se mrkáním po celý den uvolňuje zvlhčující látka - PVA (Polyvinyl alkohol), tím jsou oči celý den zvlhčené a svěží.

Tohoto přechodu na novou generaci jednodenních čoček se nemusíte nijak obávat. Naopak je velmi jednoduchý a nepotřebujete k němu ani nový předpis od svého očního lékaře. Jednoduše zakoupíte kontaktní čočky s identickými dioptriemi jako doposud a můžete je ihned používat.

 

Víte, že každý den mrkneme v průměru 14.000 krát?

 

Proto jsme vytvořili čočku DAILIES® AquaComfort Plus®, která využívá unikátní, mrknutím oka aktivovaný navlhčující prostředek, který zajistí komfort v průběhu celého dne. Systém navlhčování s trojím působením nově čočky DAILIES® AquaComfort Plus®:

  1. Zvlhčuje,
  2. Hydratuje,
  3. Osvěžuje.

a tím poskytuje výjimečný komfort a udržuje navlhčení čočky od rána až do večera.

 

Parametry kontaktních čoček DAILIES® AquaComfort Plus®:

 
Kategorie Jednodenní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Dailies
Výrobce ALCON
Síla dioptrií -15,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakřivení 8,7
Průměr 14,0
Dk/t 26 x 10-9
Zavodnění 69%
Materiál Nelfilcon A
Technologie AquaComfort, Lightstream Technology™, Light Blue VISITINT®
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceALCON
ZnačkaDailies
Množství kusů v balení90 kusů
Dostupnostdo 3 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:DAILIES® AquaComfort Plus® 90 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort Plus® 90 kusů?

DAILIES® AquaComfort Plus® 90 kusů jsou jednodenní kontaktní čočky, které poskytují pohodlí a komfort po celý den. Dostupné v balení obsahujícím až 90 kusů, jsou ideálním řešením pro aktivní lidi, zajišťující maximální pohodlí při dlouhodobém používání. Navíc jsou tyto čočky vybaveny inovativní technologií Lightstream Technology™, která zajišťuje vynikající kvalitu vidění a minimalizuje pocit suchosti a nepohodlí i při dlouhodobém nošení. Můžete si vybrat čočky DAILIES® AquaComfort Plus® 90 kusů sami, využitím daných parametrů produktu, nebo se poradit s optometristou, který vám pomůže vybrat správnou sílu a zakřivení čoček podle vašich individuálních potřeb.

Jsou kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort Plus® bezpečné?

Ano, kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort Plus® jsou bezpečné k používání, poskytující vysokou úroveň hygieny a komfortu. Jelikož jsou na jedno použití, eliminují riziko kontaminace a infekcí očí, což je činí vhodnou volbou pro lidi, kteří dbají na hygienu a bezpečnost očí.

Pro jakou vadu zraku jsou kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort Plus® určeny?

Kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort Plus® jsou určeny pro korekci krátkozrakosti nebo dalekozrakosti.

Jak nasadit kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort Plus®?

Nasadit kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort Plus® je snadné a pohodlné. Před nasazením čočky je nutné důkladně si umýt a usušit ruce. Poté vyjměte čočku z obalu a umístěte ji na koneček ukazováčku. Roztáhněte víčka a jemně umístěte čočku na oko. Po umístění čočky zkontrolujte ostrost vidění a ujistěte se, že je správně umístěna.

Jak sundat kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort Plus®?

Pro sundání kontaktních čoček DAILIES® AquaComfort Plus® je také nutné si důkladně umýt a usušit ruce. Poté jemně roztáhněte víčka a posuňte čočku na bělmo oka. Použijte koneček ukazováčku a palce k jemnému chycení čočky a vyjměte ji z oka.