Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal 30 čoček

Počet kusů v balení:

30 kusů

Dostupnost:

do 10 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

30 kusů

Naše cena:

632 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Kontaktní čočky Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal jsou jednodenní kontaktní čočky vyvinuté ve firmě Alcon.

 
Vylepšený materiál Nelfilcon A - proces výroby čoček je založen na inovativním materiálu, který se vyznačuje vysokým stupněm zvlhčení a prodyšností kyslíku.
Systém zvlhčování aktivovaný mrkáním - zvlhčovací látky jsou aktivovány s každým mrknutím, díky čemuž čočky poskytují nejvyšší kvalitu hydratace očí, která trvá po celý den - od okamžiku aplikace až do doby, kdy čočky sundáte.
Osvobození od usazenin a nečistot - dlouhodobá vlhkost čoček se projevuje v mnohem větší odolnosti proti usazování různých nečistot, což oči ještě lépe chrání před infekcemi a podrážděními.
Unikátní konstrukce - konstrukce čoček byla také zdokonalena díky inovativnímu Precision Profile Design. Díky tomu nabízejí kontaktní čočky nejvyšší pohodlí při nošení a perfektní vidění zblízka i z dálky.
Zabarvení usnadňující aplikaci - Dailies AquaComfort Plus Multifocal
Zabarvení usnadňující aplikaci - čočky splňují očekávání začínajících uživatelů, protože díky světle modrému zabarvení jsou ještě snazší a intuitivní při nasazování.
Denní režim - čočky jsou určeny k denní výměně. Nepotřebují tedy další péči, protože každé ráno si vezmete nový a čerstvý pár.
 

Charakteristika čoček Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal:


Jedná se o multifokální kontaktní čočky, které korigují prebiopsyi. Jsou vyrobené z materiálu Nelfilcon A, který způsobuje vysoké hydratování až 69%. Kontaktní čočky Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal jsou vybavené systémem zvlhčování, který se aktivuje mrkáním. Tento systém zvlhčování pomocí mrkání zajišťuje vysoký komfort nošení po celý den. Díky tomu jsou oči dokonale navlhčené a čočky jsou chráněné i odolné proti tvoření povrchových nečistot.

Čočky Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal díky unikání konstrukci Predision Profile Design v sobě kombinují dva nejdůležitější aspekty – komfort a výhodu nezvykle ostrého vidění jak do dálky, tak do blízka. Čočky obsahují světlomodré zabarvení VISITINT, které ulehčují manipulaci s čočkami.
 

Pro koho jsou čočky Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal?


Jsou to čočky určené pro osoby po čtyřicítce, kteří mají problémy s jasným viděním zároveň do dálky i do blízky. Používáním těchto čoček se zbavíte problémů spojených se střídáním brýlí na dálku a blízko podle toho, zda si chcete číst, nebo jít na procházku. Jedná se o jednodenní kontaktní čočky doporučované hlavně osobám, které u kontaktních čoček oceňují komfort nošení jednoho páru čoček bez nutnosti jejich ošetřování.

 

Parametry kontaktních čoček Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal:

 
Kategorie Jednodenní kontaktní čočky
Progresivní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Dailies
Výrobce ALCON
Síla dioptrií -10,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Addice: LO: až +1,25 D
MED: až +2,00 D
HI: až 2,50 D
Zakřivení 8,7
Průměr 14,0
Dk/t 26 x 10-9
Zavodnění 69%
Materiál Nelfilcon A
Technologie Precision Profile Design
 

Viz také další progresivní čočky Dailies:

Více informací
VýrobceALCON
ZnačkaDailies
Množství kusů v balení30 kusů
Dostupnostdo 10 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal 30 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort Plus® Multifocal 30 kusů?

Můžete si vybrat kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort Plus® Multifocal 30 kusů sami, využitím poskytnutých parametrů produktu, jako jsou dioptrie, zakřivení, průměr a přídavná hodnota, nebo můžete využít pomoc optometristy. Balení 30 kusů poskytuje pohodlí pro delší dobu používání. Navíc, precizní konstrukce Precision Profile Design zaručuje výjimečné pohodlí při nošení a vynikající ostrost vidění.

Jsou kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort Plus® Multifocal bezpečné?

Ano, kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort Plus® Multifocal jsou bezpečné k použití. Jsou vyráběny renomovaným výrobcem Alcon, který zaručuje vysokou kvalitu svých produktů. Jako jednodenní kontaktní čočky, nabízejí každodenní čerstvost a čistotu, minimalizující riziko infekcí.

Pro jakou vadu zraku jsou DAILIES® AquaComfort Plus® Multifocal?

Kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort Plus® Multifocal jsou určeny k korekci vady zraku spojené s presbyopií, což je obtížnost vidění na blízko i na dálku současně. Jejich progresivní vlastnosti zajišťují ostrost vidění na různé vzdálenosti, eliminují potřebu nošení korekčních brýlí.

Jak nasadit kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort Plus® Multifocal?

Nasadit kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort Plus® Multifocal je snadné a pohodlné. Před umístěním čočky na oko se ujistěte, že máte čisté a suché ruce. Poté jemně umístěte čočku na koneček prstu ukazováka, otevřete víčka a opatrně umístěte čočku na oční bulvu.

Jak sundat kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort Plus® Multifocal?

Odstranění kontaktních čoček DAILIES® AquaComfort Plus® Multifocal je také jednoduché. Vždy si nejprve umyjte a osušte ruce. Pak opatrně stáhněte dolní víčko prstem ukazováka, abyste odhalili okraj čočky. Jemně stiskněte čočku mezi prstem ukazováka a palcem a poté ji vyjměte.