Dailies® AquaComfort Plus® Toric 30 čoček

Počet kusů v balení:

30 kusů

Dostupnost:

do 10 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

30 kusů

Naše cena:

523 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Kontaktní čočky Dailies® AquaComfort Plus® Toric jsou jednodenní astigmatické kontaktní čočky vyráběné firmou Alcon.

 
Vysoká stabilita čoček - zvláště důležitá u astigmatismu. Brání nečekanému podvíjení a vypadávání čoček. Odstraňuje pocit cizího tělesa v oku.
Systém zvlhčování aktivovaný mrkáním - umožňuje mít oči vlhké a odpočaté i po několik hodin od nasazení čoček. Eliminuje problém suchosti, podráždění a zarudnutí.
Ostřejší a jasnější vidění - zdokonalení konstrukce čoček se projevilo v ještě jasnějším vidění. Nyní vidíte vysokým rozlišením jak na dálku, tak zblízka - bez mlhy, odlesků a efektu halo.
Orientační značka usnadňující aplikaci - dodatečné světle modré zbarvení čoček usnadňuje manipulaci a nasazování. Tato vlastnost je zvláště oceněna začínajícími uživateli kontaktních čoček.
Denní režim - Dailies AquaComfort Plus Toric
Denní režim - s jednou párů čoček můžete pracovat jeden den. To vám odlehčuje od večerní péče o čočky a umožňuje každodenní použití nového a čerstvého páru.
Malé balení - obsahuje 30 čoček, což dává celkem 15 dní pravidelného používání. Ideální na vyzkoušení daného typu čoček a také na vytvoření sady přizpůsobené vašim potřebám - s čočkami různých dioptrií.
 

Charakteristika kontaktních čoček Dailies® AquaComfort Plus® Toric:

Jsou to kontaktní čočky na jedno použití vytvořené pro osoby, které trpí astigmatismem. Jsou vyrobené z materiálu Nelficon A, který způsobuje vysokou hydrataci 69%. Díky tomu je kontaktní čočka po celý den dostatečně hydratovaná a jejich nošení je velmi pohodlné. Čočky Dailies® AquaComfort Plus® Toric mají systém zvlhčování, který se aktivuje s každým mrknutím oka, což v praxi znamená, že se čočka hydratuje při každém mrknutí. Pro astigmatické kontaktní čočky je velmi důležité jejich vycentrování na oku, které zajišťuje ostré vidění.

Díky konstrukci Precision Curve Design čočky Dailies® AquaComfort Plus® Toric garantují ostré a jasné vidění. Čočky obsahují označník. Navíc obsahují světle modré zabarvení, které ulehčuje manipulaci s čočkami.

 

Pro koho jsou čočky Dailies® AquaComfort Plus® Toric určeny?

 

Jsou to čočky určené pro osoby s astigmatismem. Protože se jedná o jednodenní jednorázové kontaktní čočky, tak jsou doporučovány zejména astigmatikům, kteří oceňují komfort aplikování nového páru čoček každý den, protože nemusí myslet na jejich každodenní čištění.

 

Parametry kontaktních čoček Dailies® AquaComfort Plus® Toric:

 
Kategorie Jednodenní kontaktní čočky
Torické kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Dailies
Výrobce ALCON
Síla dioptrií -8,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +4,00 D (každých 0,25 D)
Válec -0,75; -1,25; -1,75; -2,25
Osa 10°, 20°, 70°, 80°, 90°, 100°, 110°, 170°, 180°
Zakřivení 8,8
Průměr 14,4
Dk/t 26 x 10-9
Zavodnění 69%
Materiál Delefilcon A
Technologie Dual Thin Zone, AquaComfort, LightStream
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceALCON
ZnačkaDailies
Množství kusů v balení30 kusů
Dostupnostdo 10 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Dailies® AquaComfort Plus® Toric 30 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort Plus® Toric 30 kusů?

Můžete si vybrat kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort Plus® Toric 30 kusů sami na základě vašich zrakových parametrů nebo využít pomoc optometristy. Jsou dostupné v baleních po 30 kusů, což zajišťuje pohodlí užívání po celý měsíc. Navíc jsou vybaveny technologií Dual Thin Zone, která zajišťuje pohodlí při nošení a stabilizaci čočky na oku.

Jsou kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort Plus® Toric bezpečné?

Ano, kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort Plus® Toric jsou bezpečné. Jsou vyráběny renomovaným výrobcem Alcon, což zaručuje vysokou kvalitu a bezpečnost užívání. Navíc jako jednodenní kontaktní čočky minimalizují riziko infekcí oka a alergií.

Pro jakou vadu zraku jsou DAILIES® AquaComfort Plus® Toric?

Kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort Plus® Toric jsou určeny pro korekci astigmatismu, jsou to tedy torické kontaktní čočky. Díky speciální konstrukci efektivně korigují nerovnosti povrchu oka, eliminují problém s neviděním detailů a rozmazáním obrazu.

Jak nasadit kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort Plus® Toric?

Nasadit kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort Plus® Toric je snadné. Po umytí a osušení rukou jemně umístěte čočku na koneček prstu ukazováka, zkontrolujte, že není otočená naruby. Pak držte dolní víčko, přiložte čočku k oku a jemně potáhněte za horní víčko, abyste ji umístili. Zkontrolujte, zda je čočka správně umístěná.

Jak sundat kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort Plus® Toric?

Odstranění kontaktních čoček DAILIES® AquaComfort Plus® Toric je stejně jednoduché. Po umytí a osušení rukou jemně stáhněte dolní víčko dolů, aby jste odhalili čočku. Pak jemně štípněte čočku mezi dvěma prsty a vyjměte ji. Po použití čočku vyhoďte, protože jsou to jednodenní čočky.