Dailies® AquaComfort Plus® Toric 90 čoček

Počet kusů v balení:

90 kusů

Dostupnost:

do 8 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

90 kusů

Naše cena:

1 470 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Dailies® AquaComfort Plus® Toric jsou moderní čočky určené jak pro astigmatiky, tak pro lidi trpící krátko nebo dalekozrakostí. Komfort a velmi dobré zvlhčující vlastnosti jsou hlavními výhodami Dailies v torické verzi.

 
Vysoká stabilita čoček - zvláště důležitá u astigmatismu. Brání nečekanému podvíjení a vypadávání čoček. Odstraňuje pocit cizího tělesa v oku.
Systém zvlhčování aktivovaný mrkáním - umožňuje mít oči vlhké a odpočaté i po několik hodin od nasazení čoček. Eliminuje problém suchosti, podráždění a zarudnutí.
Ostřejší a jasnější vidění - zdokonalení konstrukce čoček se projevilo v ještě jasnějším vidění. Nyní vidíte vysokým rozlišením jak na dálku, tak zblízka - bez mlhy, odlesků a efektu halo.
Orientační značka usnadňující aplikaci - dodatečné světle modré zbarvení čoček usnadňuje manipulaci a nasazování. Tato vlastnost je zvláště oceněna začínajícími uživateli kontaktních čoček.
Denní režim - Dailies AquaComfort Plus Toric
Denní režim - s jednou párů čoček můžete pracovat jeden den. To vám odlehčuje od večerní péče o čočky a umožňuje každodenní použití nového a čerstvého páru.
 

Charakteristika kontaktních čoček Dailies® AquaComfort Plus® Toric:

Dailies® AquaComfort Plus® Toric jakožto jednodenní astigmatické kontaktní čočky jsou určeny pouze pro jedno použití. Jsou proto řešením pro lidi, kteří ocení pohodlí. Noste čočky Dailies® AquaComfort Plus® Toric, a nebudete již muset přemýšlet o tom, zda máte čistou čočku nebo je třeba je dát do roztoku. Není bezpodmínečně nutné používat roztok.

 

Kontaktní čočky Dailies® AquaComfort Plus® Toric by měly být považovány za technologicky pokročilé díky tomu, že výrobce využil řadu moderních řešení. To, co upoutává pozornost především, je materiál, ze kterého jsou čočky vyrobeny. Je to Nelfilcon A, jeden z nejlepších hydrogelových materiálů s vysokou hydratací, která činí 69%.

 

Pozornost je také věnována inovativnímu systému spolupracujícímu s mrkáním oka. Jsou konstruovány tak, že se navzdory intenzivnímu mrkání neodchýlí nebo nezmění svou polohu v očích, což zaručuje pohodlí při používání. Navíc každé mrknutí aktivuje zvlhčovací systém, který mají čočky Dailies. Tento systém je inovativní řešení, které funguje třemi způsoby. Zajišťuje zvlhčení čočky, hydrataci oka a osvěžení. Díky tomuto řešení oko nevyschne ani po deseti nebo několika hodinách nošení kontaktních čoček.

 

Pro koho jsou čočky Dailies® AquaComfort Plus® Toric určeny?

Mnoho lidí, zejména těch, kteří začínají nosit čočky, mají velký problém při jejich používání. To se týká zejména rozpoznání stran čoček. V případě rodiny čoček Dailies je to však díky speciálním značkám na povrchu čoček jednoduché. Je také třeba poznamenat, že čočky Dailies® AquaComfort Plus® Toric nejsou průhledné, ale pokryté světle modrou barvou, což usnadňuje jejich nasazení.

 

Parametry kontaktních čoček Dailies® AquaComfort Plus® Toric:

 
Kategorie Jednodenní kontaktní čočky
Torické kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Dailies
Výrobce ALCON
Síla dioptrií -8,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +4,00 D (každých 0,25 D)
Válec -0,75; -1,25; -1,75; -2,25
Osa 10°, 20°, 70°, 80°, 90°, 100°, 110°, 170°, 180°
Zakřivení 8,8
Průměr 14,4
Dk/t 26 x 10-9
Zavodnění 69%
Materiál Delefilcon A
Technologie Dual Thin Zone, AquaComfort, LightStream
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceALCON
ZnačkaDailies
Množství kusů v balení90 kusů
Dostupnostdo 8 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Dailies® AquaComfort Plus® Toric 90 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort Plus® Toric 90 kusů?

Můžete si vybrat kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort Plus® Toric 90 kusů sami, využitím uvedených parametrů, nebo se poradit s optometristou. Balení obsahuje 90 čoček, což zajišťuje dlouhodobé používání. Navíc jsou vybaveny inovativní technologií Dual Thin Zone, která zaručuje komfort nošení po celý den.

Jsou kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort Plus® Toric bezpečné?

Ano, kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort Plus® Toric jsou bezpečné k použití. Jsou vyráběny renomovanou značkou Dailies a důvěryhodným výrobcem Alcon, což zajišťuje vysokou kvalitu a bezpečnost pro vaše oči.

Pro jakou vadu zraku jsou DAILIES® AquaComfort Plus® Toric?

Kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort Plus® Toric jsou určeny pro korekci astigmatismu, poskytující jasné vidění osobám s touto vadou zraku.

Jak nasadit kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort Plus® Toric?

Nasadit kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort Plus® Toric je jednoduché a rychlé. Ujistěte se, že vaše ruce jsou čisté a suché předtím, než čočku umístíte na oko. Jemně položte čočku na koneček prstu ukazováka a s druhou rukou otevřete víčka. Po umístění čočky na oko zavřete víčka a jemně mrkněte, aby se čočka správně usadila.

Jak sundat kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort Plus® Toric?

Pro sundání kontaktních čoček DAILIES® AquaComfort Plus® Toric se ujistěte, že vaše ruce jsou čisté a suché. Poté jemně stáhněte dolní víčko dolů a dívejte se nahoru. Jemně štípněte čočku mezi dva prsty a vyjměte ji. Po použití čočku vyhoďte, jelikož se jedná o jednorázové čočky.