Dailies Total 1® 30 čoček

Počet kusů v balení:

30 kusů

Dostupnost:

do 5 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

30 kusů

Naše cena:

584 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Kontaktní čočky DAILIES TOTAL1® jsou nejnovější jednodenní kontaktní čočky firmy Alcon - jednoho z největších producentů kontaktních čoček na světě. Díky svým revolučním a přírodním vlastnostem jsou okem téměř nepostřehnutelné.

 
Moderní gradient hydratace - přináší vysoký obsah vody vnitřní části čočky a tím nejvyšší pohodlí nošení. Bez nepříjemného vysychání oka a zarudnutí.
Necitlivost oka - pokud jste se doteď potýkali s problémem nepřetržitého vnímání přítomnosti čočky, teď budete mít úplný klid. Čočky se okamžitě přizpůsobí oku a díky dalším hydratačním vlastnostem je téměř nevnímáte.
Dokonalé vidění - široká škála sil čoček umožňuje používat je všem, jak osoby s krátkozrakostí, tak i dalekozrakostí. Skla zaručují ostré a jasně viditelné vidění, dokonce i po několika hodinách od nasazení.
Vysoká propustnost kyslíku - moderní materiál, ze kterého jsou čočky vyrobeny, se vyznačuje vysokou propustností kyslíku. To znamená, že oči mají neustálý přístup k velkému množství vzduchu. Jsou tak ještě zdravější a krásnější.
Pohodlné balení s 30 čočkami - ideální pro vyzkoušení daného typu čoček nebo jako doplněk k jinému balení s odlišnou silou čoček.
Každý den nový pár čoček - Dailies Total 1

 
Každý den nový pár čoček - denní používání kontaktních čoček vás zbavuje starostí o jejich péči. Pravidlo pro používání je jednoduché - večer je sundáte a ráno si vezmete nový pár.
 

Charakteristika kontaktních čoček DAILIES TOTAL1®:


DAILIES TOTAL1® jako první a zároveň jediné čočky na světě obsahují postupný stupeň hydratace. Vnější část kontaktní čočky (ta, která nepřichází do kontaktu s okem) obsahuje 33% vody. Vnitřní část čočky obsahuje až 80% vody a na části čočky, která je v kontaktu s rohovkou může být až 100% stupně hydratace. Díky tomuto pokročilému a inovativnímu složení kontaktních čoček DAILIES TOTAL1® tyto čočky zajišťují jedinečný a bezkonkurenční komfort při jejich používání.

Propustnost kyslíku u kontaktních čoček DAILIES TOTAL1® (označená faktorem Dk/t) je 156 (při dioptriích -3,0D). Tak vysoká hodnota zajistí Vašim očím pravidelný přísun kyslíku. Kromě tohoje také v čočkách je obsažen fosfatydylocholin, to je látka, kteráse přirozeně vyskytuje v buňkách lidského těla-v slzách.

 

Podrobné informace o kontaktních čočkách DAILIES TOTAL1®:

  • Balení obsahuje 30 kontaktních čoček
  • BC/DIA : 8.5/14.1
  • Obsahují zabarvení usnadňující aplikaci – VISITINT
  • Jediné kontaktní čočky na světě s garancí hydratace ( od 33% do 80%)
  • Obsahují fosfatydylocholin, látku přirozeně se vyskytující v slzách.
 

Parametry kontaktních čoček DAILIES TOTAL 1®:

 
Kategorie Jednodenní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Dailies
Výrobce ALCON
Síla dioptrií -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +4,00 D (každých 0,25 D)
Zakřivení 8,5
Průměr 14,1
Dk/t 156 x 10-9
Zavodnění 33->80%
Materiál Delefilcon A
Technologie Lightstream®, SmarTears®
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceALCON
ZnačkaDailies
Množství kusů v balení30 kusů
Dostupnostdo 5 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Dailies Total 1® 30 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky Dailies Total 1® 30 kusů?

Kontaktní čočky Dailies Total 1® 30 kusů můžete vybrat sami na základě parametrů produktu nebo s pomocí optometristy, který čočky přizpůsobí vašim specifickým potřebám. Balení 30 kusů zajišťuje pohodlnou dostupnost a další výhodou je gradient hydratace, který poskytuje výjimečné pohodlí nošení po celý den.

Jsou kontaktní čočky Dailies Total 1® bezpečné?

Ano, kontaktní čočky Dailies Total 1® jsou bezpečné k používání. Vyrobené renomovaným výrobcem Alcon, zaručují nejvyšší kvalitu a bezpečnost pro vaše oči.

Pro jakou vadu zraku jsou Dailies Total 1®?

Kontaktní čočky Dailies Total 1® jsou určeny k korekci krátkozrakosti nebo dalekozrakosti díky svému sférickému typu korekce.

Jak nasadit kontaktní čočky Dailies Total 1®?

Nasazení kontaktních čoček Dailies Total 1® je snadné a pohodlné. Je důležité si předem umýt ruce. Jemně umístěte čočku na konec prstu ukazováka, široce otevřete oko a umístěte čočku na oční bulvu, přitom lehce posunujte víčko.

Jak sundat kontaktní čočky Dailies Total 1®?

Odstranění kontaktních čoček Dailies Total 1® je stejně jednoduché. Stačí jemně stáhnout dolní víčko pomocí ukazováčku a palce, poté jemně chytnout čočku a vyjmout ji z oka.