Dailies Total 1® for Astigmatism 90 čoček

Počet kusů v balení:

90 kusů

Dostupnost:

do 10 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

90 kusů

Naše cena:

2 465 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

DAILIES TOTAL1® for Astigmatism jsou moderní kontaktní čočky pro astigmatismus určené ke každodenní výměně. Jsou to jediné torické čočky, které využívají hydratační gradient pro větší pohodlí. Jsou produktem značky Alcon®, světového lídra v optickém průmyslu. Splňují očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů.

Inovativní gradient hydratace - čočky DAILIES TOTAL1® for Astigmatism využívají moderní řešení, které zvyšuje úroveň hydratace v jejich vnitřní i vnější části. To zajišťuje vysoký komfort používání i pro osoby, které pociťují suché oči.
Vysoká stabilita - velmi důležitá v kontextu korekce astigmatismu a získaná jako součást konstrukce Precision Balance 8|4™. Zodpovídá za udržení čoček v jedné, původně zvolené poloze a zajišťuje nejen pohodlí, ale také vysokou kvalitu a stabilitu vidění.
Široká škála dioptrií - čočky DAILIES TOTAL1® for Astigmatism jsou dostupné v mnoha sférických dioptriích a cylindrech. Díky tomu není problém najít pár dokonale vyhovující vašim potřebám.
Technologie SmarTears™ - díky ní čočky uvolňují přirozenou složku slz a jsou šetrné k očím. Upřednostňují stabilizaci lipidové vrstvy slzného filmu, řeší problém suchých očí a zaručují maximální komfort používání.
Denní výměna - Dailies Total 1 for Astigmatism
Denní výměna - DAILIES TOTAL1® for Astigmatism jsou jednorázové čočky, což znamená, že nevyžadují další čištění ani skladování. Když je potřebujete použít, sáhnete po novém páru, vytaženém přímo z blistru.
Ochrana proti UV a modrému světlu - čočky jsou jedinečné, protože obsahují nejen filtry, které chrání před škodlivými účinky slunečního záření, ale také proti modrému světlu, které vyzařují především obrazovky elektronických zařízení.
 

Charakteristika torických čoček DAILIES TOTAL1® for Astigmatism:

 

DAILIES TOTAL1® for Astigmatism jsou dalším produktem, u kterého výrobce (Alcon®) použil moderní a mimořádně účinný hydratační gradient. Díky této technologii se čočky vyznačují vysokým proměnlivým obsahem vody (od 33% na vnitřní straně po 100% na vnější straně). Zároveň nezpůsobuje pokles parametru propustnosti kyslíku. Čočky jsou proto jak dokonale zvlhčené, tak zajišťují volný tok kyslíku k rohovce, udržují celý zrakový orgán v dobrém stavu a nabízejí uživateli maximální komfort používání. Zvlhčení je o to výhodnější, že DAILIES TOTAL1® for Astigmatism využívá inovativní technologii SmarTears™. Tím se uvolňuje fosfatidylcholin - přirozená složka slz, stabilizuje lipidovou vrstvu slzného filmu a zaručuje ochranu před suchými a podrážděnými očima.

Kontaktní čočky DAILIES TOTAL1® for Astigmatism jsou vybaveny inovativním materiálem Delefilcon A a vylepšeným designem čoček s Precision Balance 8|4™. Díky tomu se rychle přizpůsobí oku a jsou extrémně stabilní, což je velmi důležité pro účinnou korekci astigmatismu a celkový komfort nošení čoček. Stabilita se promítá do vysoké kvality vidění. Interakce čočky se spodním víčkem je snížena – tím se minimalizuje riziko podráždění. O postřehnutelných čočkách na očích, ani o jejich posouvání, shrnování či vypadávání nemůže být řeč.

Kontaktní čočky DAILIES TOTAL1® for Astigmatism obsahují UV blokátor třídy I. Zaručují tak účinnou ochranu očí před škodlivými účinky slunce (98%). Za zmínku stojí také filtr, který redukuje HEVL (o 33%) – vysokoenergetické viditelné světlo, známé také jako modré světlo. Je vyzařován především elektronickými zařízeními: telefonem, obrazovkou monitoru a tabletem a způsobuje mj. potíže s usínáním.

Astigmatické čočky DAILIES TOTAL1® for Astigmatism jsou dostupné v široké škále dioptrií a cylindrů. Tu správnou dvojici si tedy najde jak člověk potýkající se s lehkým astigmatismem, tak i člověk s vysokou vadou zraku. Jedná se o čočky s denní výměnou. Nevyžadují další péči. Jednoduše vyhoďte použitý pár a až příště dostanete nový, rovnou z blistru.

 

Pro koho jsou čočky DAILIES TOTAL1® for Astigmatism určeny?

 
  • Pro astigmatismus s lehkými, středně těžkými a hlubokými zrakovými vadami.
  • Pro lidi, kteří hledají pohodlnou metodu korekce zraku.
  • Pro lidi, kteří vedou aktivní životní styl a kteří se ne vždy chtějí nebo nemohou spolehnout na korekční brýle.
  • Pro uživatele se suchými očima.
  • Pro lidi, kteří nemají chuť se starat o čočky.
  • Pro lidi, kteří sáhnou po čočkách poprvé, tak i pro zkušené uživatele této metody korekce zraku.
  • Pro lidi, kteří si vybírají nejmodernější produkty od renomovaných výrobců.
 

Parametry kontaktních čoček DAILIES TOTAL1® for Astigmatism:

 
Kategorie Jednodenní kontaktní čočky
Torické kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Dailies
Výrobce ALCON
Síla dioptrií -8,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +4,00 D (každých 0,25 D)
Válec -0,75; -1,25; -1,75; -2,25
Osa 10° až 180° (každých 10°)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,5
Dk/t 127 x 10-9
Zavodnění 33-100%
Materiál Delefilcon A
Technologie Precision Balance 8|4™, Lightstream®, SmarTears®
UV filtr 99% UVB, 98% UVA
HEVL filtr 33%
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceALCON
ZnačkaDailies
Množství kusů v balení90 kusů
Dostupnostdo 10 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Dailies Total 1® for Astigmatism 90 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky Dailies Total 1® for Astigmatism 90 kusů?

Kontaktní čočky Dailies Total 1® for Astigmatism jsou denní čočky, což znamená, že vyžadují denní výměnu. Díky balení obsahujícímu 90 kusů nabízejí pohodlí a úsporu. Vyznačují se inovativním materiálem Delefilcon A a gradientem hydratace, což je činí obzvláště pohodlnými i při dlouhodobém nošení. Můžete je vybrat sami podle parametrů uvedených na obalu, nebo se poradit s optometristou.

Jsou kontaktní čočky Dailies Total 1® for Astigmatism bezpečné?

Ano, kontaktní čočky Dailies Total 1® for Astigmatism jsou bezpečné pro použití. Vyráběné renomovaným výrobcem Alcon, splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti pro vaše oči. Navíc denní režim výměny minimalizuje riziko infekcí nebo podráždění.

Pro jaký typ vad zraku jsou Dailies Total 1® for Astigmatism?

Kontaktní čočky Dailies Total 1® for Astigmatism jsou určeny k korekci astigmatismu, což je vada zraku způsobená nepravidelným tvarem rohovky. Díky speciálně navržené konstrukci poskytují čisté vidění i při této vadě.

Jak nasadit kontaktní čočky Dailies Total 1® for Astigmatism?

Nasadit kontaktní čočky Dailies Total 1® for Astigmatism je snadné a rychlé. Před nasazením čočky ujistěte se, že vaše ruce jsou čisté a suché. Poté čočku umístěte na koneček ukazováčku a s pomocí druhé ruky široce otevřete víčka, abyste čočku mohli umístit na oko. Po umístění čočky zavřete víčka a jemně mrkněte, aby se čočka správně usadila.

Jak sundat kontaktní čočky Dailies Total 1® for Astigmatism?

Pro sundání kontaktních čoček Dailies Total 1® for Astigmatism, opět si umyjte a osušte ruce. Poté jemně stáhněte dolní víčko dolů pomocí ukazováčku a palce, hledějte nahoru, jemně chyťte okraj čočky a posuňte ji dolů na bělmo oka. Poté jemně stiskněte čočku a vyjměte ji z oka.