Dailies Total 1® Multifocal 30 čoček

Počet kusů v balení:

30 kusů

Dostupnost:

do 10 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

30 kusů

Naše cena:

854 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Kontaktní čočky Dailies Total 1® Multifocal jsou nejnovější typ multifokálních kontaktních čoček určených pro denní výměnu, které jsou dostupné v nabídce jednoho z největších producentů kontaktních čoček na světě, firmy Alcon® Vision Care.

 
Pro osoby s prezbyopií - čočky byly vytvořeny s ohledem na osoby trpící prezbyopií. Zaručují velmi dobrou viditelnost předmětů na různé vzdálenosti.
Technologie SmarTears - díky jejímu použití jsou čočky neobyčejně blízké přirozené struktuře a složení lidského oka, což se projevuje ve ještě lepším přizpůsobení čoček bulváru a tím pádem vyšším pohodlím jejich používání.
Vysoká úroveň zvlhčení - eliminuje problém sucha očí a neestetického a nebezpečného podráždění. I po několika hodinách od aplikace jsou čočky vlhké a oko odpočaté.
Zabarvení usnadňující aplikaci - světle modrá barva, viditelná pouze na jedné straně čočky, eliminuje problém s nesprávným nasazením. Aplikace čoček je snadná a pohodlná - i pro začínající uživatele.
Denní výměna - Dailies Total 1 Multifocal

 
Denní výměna - čočky nevyžadují žádnou další péči a jsou zárukou nové a čerstvé páry čoček každé ráno. Je to ideální volba pro ty, kteří dbají o hygienu a vedou dynamický životní styl.
30 kusů v balení - stačí na asi 15 dní pravidelného používání, což umožňuje vyzkoušet konkrétní typ čoček bez zbytečného plýtvání a nebo kombinovat určitou sílu čoček s jinou a vytvořit tak sadu, která je ideální pro danou vadu zraku.
 

Charakteristika kontaktních čoček Dailies Total 1® Multifocal:


Kontaktní čočky Dailies Total 1® Multifocal jsou první a jediné jednodenní kontaktní čočky s vysokým stupněm hydratace, které jsou doporučovány především osobám trpícím presbyopií. Jsou vyrobeny z unikátního materiálu Delefilcon A, který je docílí vysokého stupně hydratace. To znamená, že uvnitř čočky je 33% vody, a na jejím povrchu až 80% , a na nejkrajnějších částech čočky může dosáhnout i 100%, což zaručuje vysoký komfort nošení kontaktních čoček po celý den.

Dailies Total 1® Multifocal obsahují technologii SmarTears, která obsahuje fosfatidylocholin – přirozenou součást slz. Díky této technologii jsou čočky schopny zmírnit příznaky syndromu suchého oka i u osob, které překročily 40 let svého věku. Navíc, konstrukce PrecisionProfile, která byla pro jejich výrobu použita, zaručuje ostré vidění jak na dálku, tak na blízku.

Kontaktní čočky Dailies Total 1® Multifocal jsou blankytně zabarvené technologií – VISITINT, která ulehčuje jejich nasazování a manipulaci s nimi.

 

Pro koho jsou kontaktní čočky Dailies Total 1® Multifocal?


Dailies Total 1® Multifocal jsou kontaktní čočky vyrobené pro osoby trpící presbyopií. Navíc se také doporučují k užívání osobám, které:

  • chtějí nosit kontakní čočky i po 50tce
  • nechtějí nosit dva typy korekčních brýlí
  • trpí na suché oči
  • vedou velmi aktivní
  • život upřednostňují jednodenní kontaktní čočky
 

Parametry kontaktních čoček DAILIES TOTAL 1® Multifocal:

 
Kategorie Jednodenní kontaktní čočky
Progresivní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Dailies
Výrobce ALCON
Síla dioptrií -12,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Addice: LO: až +1,25 D
MED: až +2,00 D
HI: až 2,50 D
Zakřivení 8,5
Průměr 14,1
Dk/t 156 x 10-9
Zavodnění 33->80%
Materiál Delefilcon A
Technologie PrecisionProfile, Lightstream®, SmarTears®
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceALCON
ZnačkaDailies
Množství kusů v balení30 kusů
Dostupnostdo 10 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Dailies Total 1® Multifocal 30 čoček
Vaše hodnocení