Dětské brýle

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 304

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 304

Stránka
na stránce

Dětské dioptrické a sluneční brýle

Jedním z klíčových faktorů při výběru dětských brýlí je správné podpírání čoček v oční výšce, proto by měly být pevně drženy na malém nose a zároveň nepřispívat k nepohodlí. Obruby pro děti jsou lehké, perfektně profilované a přizpůsobené individuálnímu uspořádání obličeje. Správný výběr čoček je pouze polovinou úspěchu, proto nesmí být zanedbávány další faktory, které mohou mít negativní vliv na zorné pole. Kvalita korekce závisí stejnou měrou na dobře vybraných rámečcích. Je třeba si uvědomit, že dítě se neustále vyvíjí a s tím se mění i tvar jeho obličeje a nosu. Obruby by tedy měly být dokonale přizpůsobené a správně umístěné, aby mezi nosem a obrubou nevznikala mezera a samotné brýle nepadaly.

Vlastnosti dětských brýlí

Samozřejmě nejdůležitější je zdraví dítěte, ale stejně důležité je i jeho pohodlí. Dobře zvolené rámečky nejsou vše, protože pozitivní účinek korekce přinese až každodenní nošení. Proto je tak důležité motivovat, nebo dokonce přesvědčit dítě, aby používalo dioptrické brýle. Kromě toho by volba obrub měla patřit především jemu. Zajímavé, barevné a vzorované rámečky jsou speciálně vytvořené pro nejmenší. Bez jakýchkoliv pochybností by měly být brýle především dětem sympatické, které v nich objeví originalitu a s hrdostí je budou nosit. Tyto vlastnosti plně splňují prezentované dětské brýle značek Ray-Ban, Emoji, Moretti a Belutti.

Přizpůsobení brýlí dětem

Dětské obruby musí splňovat přísné podmínky kvality a přizpůsobení. To poslední je nejlépe ověřit v přirozených podmínkách pro dítě, tedy doma.Dítě se může bavit, běhat a provádět všechny běžné činnosti s brýlemi na nose. Neformální prostředí rozhodně přispívá k nejlepšímu výběru dioptrických brýlí pro dítě.

Podívejte se na další typy brýlí podle cílové skupiny: