Easy Sept® 360 ml

Dostupnost:

24 hodin

Naše cena:

245 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Easy Sept® je pravděpodobně jediný typ péče o čočky svého druhu dostupný na trhu. Díky oxidaci se zvýšila účinnost dezinfekce, díky čemuž jsou čočky vyčištěné s pomocí roztoku ještě čistší a bezpečnější. V balení s ošetřující tekutinou Easy Sept® najdete speciální nádobku na neutralizaci čoček. Jedná se o nový produkt v katalogu značek Bausch & Lomb.

 
Složení bez konzervantů - pečující roztok mohou bezpečně používat alergici a osoby s citlivýma očima, protože neobsahuje žádné konzervační látky.
Pro všechny měkké kontaktní čočky - roztok Easy Sept® můžete použít bez ohledu na to, zda máte silikonové nebo silikonové hydrogelové čočky, a bez ohledu na to, jaký režim aplikace čoček jste zvolili.
Komplexní čištění - přípravek odstraňuje z povrchu čoček veškeré nečistoty: prach, bílkoviny a tuky, bakterie, houby.
Oxidační funkce - díky přídavnému zásobníku s katalytickým diskem a možnosti šumění se čočky čistí a dezinfikují ještě rychleji a důkladněji.
Vždy pohodlné použití - Easy Sept
Vždy pohodlné použití - vyčištěné a zvlhčené čočky, které díky tekutině Easy Sept® také získaly svou dřívější měkkost, se používají extrémně pohodlně. O podráždění očí nemůže být řeč.
Roztok + puzdro na neutralizáciu čoček - koupíte jeden produkt a obdržíte jak pečující roztok, tak speciální nádobku na neutralizaci čoček pro ještě účinnější péči.
 

Vlastnosti pečujícího roztoku Easy Sept®

 

Pečující roztok Easy Sept® je určen k čištění všech měkkých kontaktních čoček. Plní svůj dezinfekční úkol lépe než mnoho přípravků dostupných na trhu. Odstraňuje prakticky všechny nečistoty z povrchu čoček - od prachu, přes usazeniny bílkovin a tuků, až po bakterie shromážděné během dne. Chcete-li si znovu vychutnat dokonale čisté čočky, stačí je dát do nádoby s tekutinou, nejlépe přes noc. Přípravek udělá vše za vás.

Kromě dezinfekce zaručuje Easy Sept® správnou hydrataci, díky které se čočky vždy pohodlně používají. Nevysychají ani nezpůsobují podráždění očí. Zbavíte se i takzvaného pískového pocitu pod víčky. Roztok Easy Sept® je vhodný i pro nejcitlivější oči a pro alergiky, protože neobsahuje žádné konzervační látky. Jeho složení je inspirované fungováním lidského oka a jeho potřebami.

Ať už chcete své čočky odložit na noc nebo na několik dní - není pro ně lepší prostředí než pouzdro naplněné roztokem Easy Sept®. Po ponoření do něj získají zpět své cenné vlastnosti a jsou odříznuti od vnější kontaminace. Přípravek obnovuje jejich pružnost, měkkost a hydrataci. Již po 6 hodinách jsou čočky opět v perfektním stavu, připravené k nasazení.

 

Kdo ocení pečující roztok Easy Sept®?

 
  • lidi, kteří hledají produkty nejvyšší kvality;
  • lidi, kteří rádi zkouší nejnovější produkty s dalšími funkcemi;
  • uživatele všech měkkých typů kontaktních čoček;
  • alergici i osoby, které mají citlivé oči;
  • vvšichni, kterým záleží na dokonalé dezinfekci a péči o čočky.
 

Pouzdro určené na dezinfekci čoček - jak to funguje?

 

V balení s roztokem Easy Sept® najdete nádobu s platinovým katalytickým diskem. Po nalití kapaliny do něj disk přispívá k šumění přípravku, což zvyšuje účinnost dezinfekce. Po 6 hodinách je tekutina zcela neutralizována na fyziologický roztok bezpečný pro oči. Po této době můžete své čočky bezpečně nasadit. Nezapomeňte je chvíli před jejich nasazením je ještě opláchnout oxidační tekutinou.

Více informací
VýrobceBAUSCH & LOMB
ZnačkaDalší
Dostupnost24 hodin
Price per 100ml68 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Easy Sept® 360 ml
Vaše hodnocení