EYE SEE Plus Hyaluronan 100 ml

Dostupnost:

24 hodin

Naše cena:

149 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

EYE SEE Plus Hyaluronan je roztok na kontaktní čočky od společnosti EYE SEE. Tento roztok je velmi účinný ale zároveň jemný a šetrný ke kontaktním čočkám i očím nositele čoček.

 
Pro všechny typy měkkých čoček - roztok pro čočky vykazuje prospěšné účinky ve spojení se všemi druhy měkkých čoček: korekčními i kosmetickými, pro dvoutýdenní, měsíční i roční výměny.
Vhodné pro alergiky - Eye See Plus Hyaluronan je založen pouze na farmaceutických, nikoliv kosmetických složkách. Nezpůsobuje alergické reakce a může být používán osobami s velmi citlivýma očima.
Komplexní čištění - již za pouhých několik hodin dokáže Eye See Plus Hyaluronan odstranit z povrchu čoček veškeré možné nečistoty, které se tam za den nahromadily. Odstraněny jsou bílkovinné usazeniny, lipidy, prach a pyl.
Přídavek zvlhčujících látek - ve složení roztoku pro čočky je obsažen sodný hyaluronát - složka známá svými silnými zvlhčujícími vlastnostmi. Díky tomu čočky obnovují svou původní vlhkost a opět jsou mimořádně pohodlné při nošení.
Profesionální dezinfekce - EYE SEE Plus Hyaluronan
Profesionální dezinfekce - roztok má silné baktericidní účinky, čímž zbavuje čočky nebezpečných mikroorganismů, které mohou způsobit závažné infekce oka.
Bezpečné skladování - nevyužívané čočky, umístěné v nádobce s pečujícím přípravkem, obnovují své cenné vlastnosti a jsou zcela bezpečné, protože nepřicházejí do kontaktu se znečištěním zvenčí.
 

Charakteristika roztoku EYE SEE Plus Hyaluronan:

 

Roztok na kontaktní čočky EYE SEE Plus Hyaluronan doporučujeme k uchování, dezinfekci a deproteinizaci kontaktních čoček. Při jeho použití dochází k odstranění všech nečistot z povrchu čoček. Navíc jsou čočky dokonale hydratovány, proto se s nimi lépe manipuluje. Hyaluronan působí na kontaktní čočky hydratačně a také jim poskytuje adekvátní ochranu kontaktních čoček a očí. Roztok na kontaktní čočky EYE SEE Plus Hyaluronan zvyšuje komfort nošení všech měkkých kontaktních čoček, včetně těch silikon-hydrogelových. Navíc je tento roztok skvěle snášen i lidmi s citlivýma očima. Hyaluronát sodný je přírodní polymer přirozeně se vyskytující v lidském oku. Čistá forma tohoto polymeru minimalizuje riziko alergické reakce, proto je roztok zcela vhodný také pro alergiky.

 

Jak používat roztok EYE SEE Plus Hyaluronan?

 

Doporučujeme používat roztok EYE SEE Plus Hyaluronan každý den. Kontaktní čočky po vyjmutí z očí lehce opláchněte a promněte. Následně je uložte do čistého pouzdra naplněného čistým roztokem. Vždy uložte pravou čočku do pravé části pouzdra a levou do levé. Kontaktní čočky nechte uloženy v roztoku přes noc. Ráno můžete kontaktní čočky opět bezpečně použít.

 

Složení:

 
  • Čisticí prostředek,
  • hyaluronát sodný,
  • 0,1% HPMC,
  • 0,01% EDTA,
  • 0,00015% PHMB,
  • isotonický roztok pufru.
Více informací
VýrobceEYE SEE
ZnačkaEye See
Dostupnost24 hodin
Price per 100ml149 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:EYE SEE Plus Hyaluronan 100 ml
Vaše hodnocení