Eyeye Bioxy™ 6 čoček

Hodnocení:
3 of 5
Průměrné hodnocení 3 / 5 na základě 2 recenze.
Počet kusů v balení:

6 kusů

Dostupnost:

do 5 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

6 kusů

Naše cena:

479 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
3 of 5
Průměrné hodnocení 3 / 5 na základě 2 recenze.
Jan
5.0000
měsíční čočky eyeye bioxy jsou opravdu výborné, nosím je celý den,oči mě neřežou ani nepálí. Objednávka i doručení je bezchybné. Všem doporučuji nakupovani v obchode www.kontakto.cz.
Eva
1.0000
Absolutní nespokojenost. Čočky se špatně nasazují a v očích řežou. Nízká životnost. 4 čočky z balíčku jsem měla v očích 3x a po 3 se v očích potrhaly.Doručení a jednání kontakto.cz je perfektní. Vřele doporučuji.

Z příčin na straně výrobce se doba dodání může prodloužit až na 15 dnů.

 

Kontaktní čočky Eyeye Bioxy jsou měsíční silikon-hydrogelové čočky s asférickou biokompatibilní strukturou. Svým nositelům poskytují maximální pohodlí a vylepšují jejich zrak. Navíc jsou skvělé pro pacienty, kteří mají citlivé oči nebo trpí alergií. Tyto kontaktní čočky oceňují také lidé, kteří se velmi často vyskytují v klimatizovaných prostorách, tráví většinu pracovní doby u počítače, ale na druhou stranu žijí aktivním životem.

 
Systém zvlhčování slzného filmu - zaručuje celodenní zvlhčení čoček a tím ochranu před pocitem suchého oka a podrážděním.
Hypoalergenní materiál - čočky Eyeye Bioxy jsou odpovědí na přání alergiků trpících zrakovým postižením a hledajících ideální kontaktní čočky.
Vysoká propustnost kyslíku - díky tomuto parametru má rohovka stálý přístup k velkému množství kyslíku a udržuje oči ve skvělé kondici.
Asférický tvar - výrazně snižuje riziko deformace obrazu, což zajišťuje ještě ostřejší a jasnější vidění. Zaručuje vysoké rozlišení optiky, udržení stabilní polohy čočky a odolnost vůči očním infekcím.
Zbarvení usnadňující aplikaci - Eyeye Bioxy
Zbarvení usnadňující aplikaci - brání případným chybám spočívajícím v nasazení čoček špatnou stranou.
6 kusů čoček v balení - to stačí na celé tři měsíce pravidelného užívání. Během této doby se odpočinete od dalších nákupů čoček a ušetříte trochu peněz.
 

Charakteristika kontaktních čoček Eyeye Bioxy:

 

Čočky Eyeye Bioxy mají měsíční frekvencí výměny s denním nošením. Není vhodné v kontaktních čočkách spát a to ani příležitostně. Každý večer je velmi důležité čočky z očí vyjmout, důkladně ošetřit v čistém roztoku a následně uložit do pouzdra s čerstvým roztokem. Kontaktní čočky se přes noc vydesinfikují a zbaví nečistot, ráno je můžete moci opět bezpečně použít.

Mnoho pacientů s oční vadou trpí alergií a nošení nevhodných kontaktních čoček je pro ně velmi nepohodlné. Kontaktní čočky Eyeye Bioxy jsou pro osoby trpící alergiemi velmi vhodné. Oči nejsou podrážděny a nedochází k alergické reakci díky biokompatibilní komponentě mucinové vrstvy. Tento materiál zajišťuje přirozené zvlhčení očí.

Oči jsou přirozeně ochráněny díky mucinové vrstvě, nedochází tak k dehydrataci očí a je zachován slzný film na rohovce. Zároveň minimalizuje podráždění očí, pomáhá s odstraněním nečistot a vylepšuje kvalitu vidění. Tenčí okraje kontaktních čoček poskytují dostatečné okysličení a zaoblené okraje objektivu snižuje riziko podráždění očí.

 

Výhody kontaktních čoček Eyeye Bioxy:

 
  • Kontaktní čočky jsou vyrobeny z hypoalergenního materiálu, a proto je dobře snášejí i alergici.
  • Vysoký obsah vody (57%) zajišťuje při nošení čoček velký komfort.
  • Jsou vyrobeny z biokompatibilního materiálu hioxyfilicon (43 %). Tento materiál byl na trh uveden v roce 2006.
  • Jsou zbarveny světle modře, ale nemění barvu očí.
  • Vyznačují následujícími parametry: BC 8,6, Dia 14,2, Dk/t 35.
 

Parametry kontaktních čoček Eyeye Bioxy:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Eyeye
Výrobce BARNAUX
Síla dioptrií -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,2
Dk/t 35 x 10-9
Zavodnění 57%
Materiál Bioxy GMA-Hioxifilcon
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceBARNAUX
ZnačkaEyeye
Množství kusů v balení6 kusů
Dostupnostdo 5 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Eyeye Bioxy™ 6 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky Eyeye Bioxy 6 kusů?

Kontaktní čočky Eyeye Bioxy můžete vybrat sami na základě uvedených parametrů, nebo se poradit s optometristou. Balení obsahuje 6 kusů čoček, což zajišťuje dlouhodobé použití. Navíc, čočky Eyeye Bioxy se vyznačují vysokou úrovní hydratace (57%), což přispívá k pohodlí nošení po celý den.

Jsou kontaktní čočky Eyeye Bioxy bezpečné?

Ano, kontaktní čočky Eyeye Bioxy jsou bezpečné k použití, pokud jsou správně aplikovány a udržovány podle pokynů výrobce. Jejich vysoká kvalita výroby a použití moderního materiálu Bioxy GMA-Hioxifilcon zajišťují bezpečné a pohodlné nošení.

Pro jaký typ vad zraku jsou Eyeye Bioxy?

Kontaktní čočky Eyeye Bioxy jsou určeny pro korekci krátkozrakosti nebo dalekozrakosti díky svému asferickému typu korekce, který zlepšuje kvalitu vidění a snižuje optické aberace.

Jak nasadit kontaktní čočky Eyeye Bioxy?

Nasazení kontaktních čoček Eyeye Bioxy je snadné a rychlé. Před umístěním čočky na oko je potřeba si pečlivě umýt a osušit ruce. Poté s pomocí prstů jemně držte čočku a umístěte ji do středu oka.

Jak sundat kontaktní čočky Eyeye Bioxy?

Pro sundání kontaktních čoček Eyeye Bioxy si znovu pečlivě umyjte a osušte ruce. Poté jemně stáhněte dolní víčko, pohlédněte nahoru, chytněte čočku na špičce prstů a opatrně ji vyjměte.