Eyeye Bioxy Daily 30 čoček

Hodnocení:
4.75 of 5
Průměrné hodnocení 4.75 / 5 na základě 4 recenze.
Počet kusů v balení:

30 kusů

Dostupnost:

do 3 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

30 kusů

Naše cena:

449 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
4.75 of 5
Průměrné hodnocení 4.75 / 5 na základě 4 recenze.
Jan
5.0000
pouzivam tyto cocky a jsem s nima nadmiru spokojen a doporucuji
Petra
5.0000
již dva roky používám tyto kontaktní čočky a ještě jsem se nesetkala s tím, že by byly poškozené nebo kazové. Naprostá spokojenost z mé strany. Petra J.
Pavel
5.0000
Jednodenní čočky eyeye bioxy daily v očích nejsou vůbec cítit. Všem doporučuji. Tyto čočky jsou opravdu vyborne.

Z příčin na straně výrobce se doba dodání může prodloužit až na 15 dnů.

 
Neelektrizující materiál - zaručuje ještě větší pohodlí při nošení čoček, protože snižuje množství možných nečistot a usazenin.
Přírodní a hypoalergenní složky - umožňují vysoký komfort nošení kontaktních čoček i těm lidem, kteří trpí nadměrnou citlivostí očí a alergiemi.
Ostřejší obraz - bez šumu, odlesků a efektu halo. Dosáhnuto díky vysoké propustnosti kyslíku a asférickému tvaru čoček.
Vylepšený tvar čoček - projevuje se v zakulacených a zaoblených okrajích, které se nedotýkají rohovky a tím snižují riziko mikrotraumatu a s tím související podráždění a infekce.
30 čoček v balení - ideální na 15 dní pravidelného nošení nebo kombinaci s druhým balením čoček s jinou dioptrií.
Jednodenní režim - Eyeye Bioxy Daily
Jednodenní režim - každý den si vezmete nový a čerstvý pár čoček. Bez nutnosti pamatovat si umístění čoček do roztoku. To je ideální způsob, jak zachovat správnou oční hygienu při hektickém životním stylu.
 

Jednodenní kontaktní čočky Eyeye Bioxy Daily od společnosti Barnaux jsou vhodnou kompenzační pomůckou pro oční vady krátkozrakost a dalekozrakost. Tyto kontaktní čočky velmi dobře snáší také pacienti trpící alergiemi.

 

Charakteristika kontaktních čoček Eyeye Bioxy Daily:

 

Kontaktní čočky Eyeye Bioxy Daily jsou vyrobeny z hypoalergenního materiálu Hioxifilcon - GMA, který dobře snášejí alergici, a který je odolný proti vysychání. Na zvýšení komfortu nošení mají nemalý podíl také biokomponenty. Kontaktní čočky jsou odolné vůči usazování nečistot na povrchu čočky a to díky neinogenním vlastnostem silikon-hydrogelu. Hioxifilcon – GMA snižuje zkreslení obrazu a tak zajišťuje ostrý obraz v celém zorném poli. Proto jsou kontaktní čočky Eyeye Bioxy Daily vhodné pro řízení, především za šera nebo v noci.

Zvýšená propustnost kyslíku (Dk/t 33) zvyšuje během nošení čoček pocit pohodlí a vysoký obsah vody (v hodnotě 58%) zajišťuje, že čočky jsou málo invazivní. Zaoblené hrany snižují počet mikroúrazů spojených s poškozením epitelové tkáně rohovky. V čočkách byl použit materiál BioxyGMA-hioxifilcon, který byl vytvarován asférickým způsobem, což snižuje zkreslení obrazu a naopak ho zostřuje v celém zorném poli.

Čočky Eyeye Bioxy Daily mají zaoblené hrany, které minimalizují případná mikrotraumata, ta poškozují epitel rohovky. Vysoká propustnost kyslíku a dostatečná hydratace jsou velmi důležité pro pohodlné nošení. Lehce modré zabarvení čoček pomáhá s jejich snadnější manipulací. Výrobce čočky Eyeye Bioxy Daily mají zakomponován UV filtr. Ten zdokonaluje ochranu rohovky oka před škodlivým ultrafialovým zářením UVA a UVB. Aby byla ochrana vašich očí komplexní, je důležité používat také vhodné sluneční brýle.

Kontaktní čočky Eyeye Bioxy Daily jsou správnou volbou pro všechny nositele čoček, kteří se nechtějí obtěžovat s každodenní péčí o kontaktní čočky. Vhodné jsou také pro pacienty trpící syndromem suchého oka nebo alergiky, kteří mají citlivé oči. Kontaktní čočky mají modré zbarvení, které usnadňuje jejich nasazování, a jsou opatřeny UV filtrem.

 

Parametry kontaktních čoček Eyeye Bioxy Daily:

 
Kategorie Jednodenní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Eyeye
Výrobce BARNAUX
Síla dioptrií -8,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až -0,50 D (každých 0,25 D)
+0,50 až +4,00 D (každých 0,25 D)
Zakřivení 8,7 (asférické)
Průměr 14,2
Dk/t 33 x 10-9
Zavodnění 58%
Materiál Bioxy GMA-Hioxifilcon
Tloušťka 0,09 mm (při – 3.00 D)
UV filtr Ano
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceBARNAUX
ZnačkaEyeye
Množství kusů v balení30 kusů
Dostupnostdo 3 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Eyeye Bioxy Daily 30 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky Eyeye Bioxy Daily 30 kusů?

Kontaktní čočky Eyeye Bioxy Daily 30 kusů můžete vybrat sami na základě parametrů produktu, jako jsou síla a zakřivení, nebo s pomocí optometristy. Balení obsahuje 30 čoček, což zajišťuje pohodlné a dlouhodobé nošení. Navíc tyto čočky mají vysokou úroveň hydratace 58 %, což je činí vhodnými pro osoby s citlivýma očima.

Jsou kontaktní čočky Eyeye Bioxy Daily bezpečné?

Ano, kontaktní čočky Eyeye Bioxy Daily jsou bezpečné k použití díky kvalitním materiálům a pečlivému výrobnímu procesu. Vyrobené z Bioxy GMA-Hioxifilconu, poskytují pohodlí a bezpečnost po celý den nošení.

Na jakou vadu zraku jsou kontaktní čočky Eyeye Bioxy Daily?

Kontaktní čočky Eyeye Bioxy Daily jsou určeny korekci krátkozrakosti nebo dalekozrakosti, díky jejich asférickému designu. Mohou být přizpůsobeny různým dioptriím, což umožňuje přesné přizpůsobení individuálním potřebám.

Jak nasadit kontaktní čočky Eyeye Bioxy Daily?

Nasazení kontaktních čoček Eyeye Bioxy Daily je jednoduché a pohodlné. Před nasazením čočky si důkladně umyjte a osušte ruce, poté jemně umístěte čočku na koneček ukazováčku a pomalu ji přesuňte na oko. Po umístění čočky na oko jemně mrkněte, aby se čočka správně usadila.

Jak sundat kontaktní čočky Eyeye Bioxy Daily?

Pro sundání kontaktních čoček Eyeye Bioxy Daily si znovu důkladně umyjte a osušte ruce, poté jemně stáhněte dolní víčko dolů, abyste odhalili čočku. Pak jemně stiskněte čočku mezi prstem a palcem a opatrně ji vyjměte.