Eyeye Bioxy Daily 90 čoček

Počet kusů v balení:

90 kusů

Dostupnost:

do 3 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

90 kusů

Naše cena:

1 299 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Z příčin na straně výrobce se doba dodání může prodloužit až na 15 dnů.

 

Jednodenní kontaktní čočky Eyeye Bioxy Daily od společnosti Barnaux jsou vhodnou kompenzační pomůckou pro oční vady krátkozrakost a dalekozrakost. Tyto kontaktní čočky velmi dobře snáší také pacienti trpící alergiemi.

 
Neelektrizující materiál - zaručuje ještě větší pohodlí při nošení čoček, protože snižuje množství možných nečistot a usazenin.
Přírodní a hypoalergenní složky - umožňují vysoký komfort nošení kontaktních čoček i těm lidem, kteří trpí nadměrnou citlivostí očí a alergiemi.
Ostřejší obraz - bez šumu, odlesků a efektu halo. Dosáhnuto díky vysoké propustnosti kyslíku a asférickému tvaru čoček.
Vylepšený tvar čoček - projevuje se v zakulacených a zaoblených okrajích, které se nedotýkají rohovky a tím snižují riziko mikrotraumatu a s tím související podráždění a infekce.
Ekonomické balení - znamená jak úsporu, tak klid od dalšího nákupu kontaktních čoček na více než měsíc. Obsahuje totiž 90 čoček, co při jejich jednodenním režimu užívání poskytuje zásobu na celých 45 dní.
Jednodenní režim - Eyeye Bioxy Daily
Jednodenní režim - každý den si vezmete nový a čerstvý pár čoček. Bez nutnosti pamatovat si umístění čoček do roztoku. To je ideální způsob, jak zachovat správnou oční hygienu při hektickém životním stylu.
 

Charakteristika kontaktních čoček Eyeye Bioxy Daily:

 

Kontaktní čočky Eyeye Bioxy Daily jsou vyrobeny z hypoalergenního materiálu, který dobře snášejí alergici, a který je odolný proti vysychání. Zvýšená propustnost kyslíku (Dk/t 33) zvyšuje během nošení čoček pocit pohodlí a vysoký obsah vody (v hodnotě 58 %) zajišťuje, že čočky jsou málo invazivní. Zaoblené hrany snižují počet mikroúrazů spojených s poškozením epitelové tkáně rohovky. V čočkách byl použit materiál BioxyGMA-hioxifilcon, který byl vytvarován asférickým způsobem, což snižuje zkreslení obrazu a naopak ho zostřuje v celém zorném poli. Výborně se hodí pro jízdu automobilem – zejména večer a za špatného počasí. Kontaktní čočky mají modré zbarvení, které usnadňuje jejich nasazování, a jsou opatřeny UV filtrem.

 

Parametry kontaktních čoček Eyeye Bioxy Daily:

 
Kategorie Jednodenní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Eyeye
Výrobce BARNAUX
Síla dioptrií -8,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až -0,50 D (každých 0,25 D)
+0,50 až +4,00 D (každých 0,25 D)
Zakřivení 8,7 (asférické)
Průměr 14,2
Dk/t 33 x 10-9
Zavodnění 58%
Materiál Bioxy GMA-Hioxifilcon
Tloušťka 0,09 mm (při – 3.00 D)
UV filtr Ano
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceBARNAUX
ZnačkaEyeye
Množství kusů v balení90 kusů
Dostupnostdo 3 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Eyeye Bioxy Daily 90 čoček
Vaše hodnocení