Eyeye Comfort All in One 100 ml

Dostupnost:

24 hodin

Naše cena:

149 Kč
DOPRAVA ZDARMA přes Zásilkovnu. Kód:
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Eyeye Comfort All in One je víceúčelový roztok od společnosti Barnaux, který je vhodný pro péči o měkké kontaktní čočky. Označení „vše v jednom“ poskytuje komplexní péči o čočky a navíc je obohacen o provitamín B5, který čočky chrání, vyživuje a napomáhá s regenerací rohovky lidského oka během nošení ošetřených kontaktních čoček.

Čištění a dezinfekce - jedním z nejdůležitějších úkolů roztoku Eyeye Comfort All in One je důkladné čištění a profesionální dezinfekce. V rámci toho roztok odstraňuje veškeré nečistoty a mikroorganismy, obnovuje čočkám jejich čistotu a svěžest známou ze samého začátku.
Obnovení optimálního zvlhčení - to je zásluha složení obohaceného o hyaluronan sodný a látku nazývanou WaterLock. Roztok obnovuje čočkám jejich optimální úroveň vlhkosti a udržuje ji po mnoho hodin, zajišťuje tak nejvyšší komfort používání - bez suchých a zčervenalých očí.
Ochrana před ztrátou elasticity - čočky pravidelně umístěné v nádobce naplněné roztokek pro čočky udržují svou kondici. Nestrácejí elasticitu ani měkkost a stále se rychle přizpůsobují očím, zůstávají neuvěřitelně pohodlné při aplikaci a dlouhodobém používání.
Bezpečné skladování - díky použití inovativní technologie Bio-Safe představuje roztok Eyeye Comfort All in One skvělé prostředí pro aktuálně nepoužívané čočky. Poskytuje možnost prodlouženého a bezpečného skladování s garancí zachování všech cenných vlastností čoček a jejich připravenosti k aplikaci v libovolnou chvíli.
Praktické balení - ideální na cesty, včetně příručního zavazadla do letadla.
Vhodné pro alergiky - Eyeye Comfort All in One
Vhodné pro alergiky - složení bez zbytečných přidaných konzervačních a aromatických látek a pH plně přirozené pro lidské oko činí tento roztok Eyeye Comfort All in One vhodným i pro osoby s citlivým zrakem a sklony k alergiím.
 

Charakteristika roztoku Eyeye Comfort All in One

 

Roztok všestranně působí na kontaktní čočky, které jsou v něm uloženy. Při jeho působení dochází k odstranění bílkovinných depozit a dalších nečistot. Je vhodný pro oplach a dokonalou dezinfekci čoček, ale i pro jejich dlouhodobé uchování v pouzdře. Působí velice pozitivně na pohodlí a hydrataci oka při nošení kontaktních čoček.

Roztok Eyeye Comfort All in One je obohacen o unikátní formuli, která obsahuje provitamín B5. Díky tomu je rohovka očí vyživená, ochráněná a lépe regeneruje během nošení čoček. Provitamín B5 je při očistě absorbován kontaktní čočkou a po jejich nasazení do očí podporuje rohovku oka.

Při vývoji roztoku Eyeye Comfort All in One došlo k vytvoření čisticího prostředku, který je velice šetrný i na zvlášť citlivé oči. Základem je citlivý přístup v péči o lidské oči. Svým působením chrání a stabilizuje slzný film. V roce 2002 byl roztok Eyeye All in One nominován na Holandskou inovační cenu.

 

Složení roztoku Eyeye Comfort All in One:

 
  • Polyquaternium,
  • Kyselina hyaluronová,
  • PHMB 0,0001%.
Více informací
VýrobceBARNAUX
ZnačkaEyeye
Dostupnost24 hodin
Price per 100ml149 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Eyeye Comfort All in One 100 ml
Vaše hodnocení