Eyeye Crystal Cleaner 40 ml

Dostupnost:

24 hodin

Naše cena:

199 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Eyeye Crystal Cleaner je přípravek, který lze použít pro všechny typy plynule propustných kontaktních čoček a tvrdých čoček. Díky své unikátní složce efektivně odstraňuje usazeniny z povrchu kontaktních čoček.

Vhodný pro tvrdé čočky - čistič Eyeye Crystal Cleaner se vyznačuje svou unikátní složkou, která byla vyvinuta s ohledem na zvýšené potřeby tvrdých čoček určených pro korekci větších a méně běžných vad zraku.
Účinné čištění - čistič dokonale čistí čočky, odstraňuje veškeré nečistoty shromážděné během celého dne z jejich povrchu. Jedná se především o usazeniny bílkovin, lipidů, prachu a pylu, které mohou snižovat pohodlí při nošení čoček a způsobovat pocit písku pod víčky.
Baktericidní účinek - silné dezinfekční vlastnosti čističe umožňují čistit a chránit čočky před nebezpečným působením bakterií a jiných mikroorganismů. Díky tomu přípravek chrání oči před infekcemi.
Zlepšení životnosti čoček - pravidelné používání čističe je účinným způsobem, jak zlepšit kondici čoček a prodloužit jejich životnost. Díky tomu výměnná kontaktní skla určená k plánované výměně určitě vydrží po dobu stanovenou výrobcem.
Duża wydajność - Eyeye Crystal Cleaner
Vysoká výkonnost - pro správnou péči o čočky stačí pouze pár kapek přípravku. To je díky jeho koncentrované formuli.
Ideální balení na cestování - lahvička s obsahem 40 ml čističe je ideální pro cestování, včetně cestování letadlem, protože ji lze umístit do příručního zavazadla. Nicméně díky vysoké účinnosti se tento objem čističe také osvědčuje v domácím prostředí.
 

Charakterystika čističe Eyeye Crystal Cleaner:

 

Tvrdé kontaktní čočky jsou specializovaným produktem. Často se používají k opravě větších nebo složitějších vad zraku. Jsou vybírány individuálně a vyráběny na objednávku. Mají sloužit několik let. Aby se tak stalo, je důležité zajistit jim odpovídající ochranu a důkladné čištění. Proto je tak důležité používat přípravky z řady určené speciálně pro tvrdé čočky. Tyto přípravky se přizpůsobují fyzikálně-chemickým vlastnostem tohoto typu čoček, poskytují jim odpovídající péči a nezpůsobují poškození.

Díky optimální složení dokonale čistí tvrdé a plynule propustné kontaktní čočky a zároveň jsou pro ně bezpečné. Čistič Eyeye Crystal Cleaner se vyznačuje účinností při odstraňování nečistot, které se během dne hromadí na povrchu čoček. Velmi dobře se také vypořádá s organickými usazeninami, například bílkovinami. Čočky jsou po čištění dokonale průhledné. Přestože má vynikající čisticí vlastnosti, čistič Eyeye Crystal Cleaner je bezpečný pro oči i čočky. Nezpůsobuje podráždění ani alergie.

 

Jaké výhody poskytuje uživatelům balení o objemu 40 ml?

 

Roztok Eyeye Crystal Cleaner se prodává v balení o objemu 40 ml. Z jedné strany je malé a praktické, z druhé strany však vydrží velmi dlouho. Každý uživatel potvrdí, že kapalina Eyeye Crystal Cleaner je mimořádně úsporná. Na každodenní péči o čočky stačí doslova pár kapek. Velkou výhodou je možnost přepravy této objemové kapaliny v příručním zavazadle letadlem.

 

Složení roztoku Eyeye Crystal Cleaner:

  • Poloxamer,
  • Propylenglykol,
  • PHMB 0,002 %
 

POZOR! Roztok je nutné spotřebovat do 4 měsíců po otevření.

 

Podívejte se na další kapaliny značky Eyeye.

Více informací
VýrobceBARNAUX
ZnačkaEyeye
Dostupnost24 hodin
Price per 100ml498 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Eyeye Crystal Cleaner 40 ml
Vaše hodnocení