Eyeye MonoSept 360 ml

Dostupnost:

24 hodin

Naše cena:

349 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283


Eyeye MonoSept je peroxidový roztok na kontaktní čočky od společnosti Barnaux, který je vhodnou volbou k čištění všech druhů kontaktních čoček. Eyeye MonoSept je účinný, bezpečný a jednoduchý pro použití systém pro údržbu veškerých druhů čoček. Neobsahuje konzervační látky.


Vhodné pro alergiky - roztok pro čočky splňuje přísné standardy kvality stanovené normami ISO a FDA, což z něj činí zcela bezpečnou volbu pro alergiky a osoby s mimořádně citlivými očima.
Pro všechny typy čoček - Eyeye MonoSept můžete použít jak u měkkých, tak u tvrdých čoček, ať už jsou silikonové nebo silikonovo-hydrogelové, a to bez ohledu na to, zda se jedná o čočky dvoutýdenní, měsíční nebo roční.
Bez konzervačních látek - Eyeye Monosept je ještě bezpečnější pro čočky a oči, protože neobsahuje žádné konzervační látky, které by mohly způsobit podráždění a zčervenání.
Inovativní systém MonoSept - roztok pro čočky neutralizuje pro zrak škodlivé látky pomocí vodíkového peroxidu, který se po rozpadu mění na atomový kyslík a vodu, což zanechává úplně bezpečný fyziologický roztok.
Velká kapacita - až 360 ml přípravku v jednom balení - to vám zaručuje ještě větší zásobu a delší období bez nutnosti opakovaných nákupů.
Důkladné čištění a dezinfekce - Eyeye MonoSept
Důkladné čištění a dezinfekce - pravidelné a správné používání přípravku pro péči o čočky umožňuje důkladné čištění čoček a odstranění nejen nebezpečných mikroorganismů, prachu, ale také tuků z jejich povrchu. To chrání oči před infekcemi a nemocemi.

Charakteristika roztoku Eyeye MonoSept:

 

Roztok na kontaktní čočky Eyeye MonoSept je velmi šetrný, protože neobsahuje žádné konzervační látky. Je tak správnou volbou pro pacienty, kteří mají citlivé oči nebo trpíc alergií na konzervační látky obsažené v roztoku.

Peroxidová složka slouží k dezinfekci, očistě a zvlhčení kontaktních čoček. Používáním tohoto roztoku zajistíte maximální a bezpečnou péči. Hlavní peroxidová složka je neutralizována za pomoci platinové destičky, která je součástí pouzdra na čočky. Vzájemným působením peroxidu a platiny dochází k neutralizaci roztoku, kdy je peroxid vodíku přeměn na vodu a kyslík, uvolněný v solný roztok.

Kontaktní čočky vkládejte pouze do přiloženého pouzdra s platinovou destičkou. Je také nutné dodržet nutnou dobu pro neutralizaci roztoku. Proto čočky v pouzdře ponechte alespoň po dobu šesti hodin, ideálně pak přes celou noc. Po ukončení neutralizace můžete bezpečně a bez obav používat. Pro vaši úplnou jistotu bezpečného použití doporučujeme čočky opláchnout fyziologickým roztokem.

Před samotným použitím čoček se vždy přesvědčte, že došlo ke kompletní neutralizaci roztoku. Z peroxidového roztoku se po jeho neutralizaci stává roztok izotonické soli. Nikdy nevkládejte čočky do očí, pokud nedošlo k úplné neutralizaci roztoku.

Aktivní složky: Peroxid vodíků 3%, platinová destička neutralizující peroxid vodíků 3%. Po neutralizaci se tekutý prostředek mění na roztok izotonické soli, která neobsahuje konzervační látky.

Více informací
VýrobceBARNAUX
ZnačkaDalší
Dostupnost24 hodin
Price per 100ml97 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Eyeye MonoSept 360 ml
Vaše hodnocení