Eyeye™ Okurkové polštářky 2 ks

Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 1 recenzí.
Počet kusů v balení:

2 kusů

Dostupnost:

24 hodin

Počet kusů v balení:

2 kusů

Naše cena:

28 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 1 recenzí.
Hana
5.0000
Levne okurkové polštářky eyeye se kterými nemám žádné problémy, doporucuju...
Bohatství bylin a vitamínů - měkké okamžiky pro oči jsou skutečným pokladem cenných bylin a vitamínů. Hovoříme zejména o extraktu z květu portulaky, ženšenu, čaje a heřmánku, stejně jako o vitamínu B5 a E.
Hluboké uklidnění - pečlivě vypracovaný složení, založené na přírodních ingrediencích, má blahodárný a uklidňující účinek nejen na pokožku, ale také na smysly. Pomáhá odpočinout si, uvolnit se a zklidnit se.
Pohodlné použití - okamžiky pro oči byly navrženy tak, aby se udržovaly na víčkách po celou dobu trvání procedury.
Redukce únavy a stínů - extrakt z zeleného čaje ve spojení s vitamínem E způsobuje, že již po několika minutách kontaktu s okamžiky se kůže kolem očí stává zářivější, osvěženější a odpočatější. Bez šedivosti, stínů a viditelných cév.
Přínosné účinky již po prvním použití - Eyeye Okurkové polštářky
Přínosné účinky již po prvním použití - osvěžená a regenerovaná kůže víček a uvolněné smysly jsou něco, co získáte již po prvních 10 minutách používání okamžiků okurky na oči. To je díky silně koncentrované formuli.
Balení pro vyzkoušení - v jednom balení najdete dva okamžiky okurky na oči. To je ideální množství pro vyzkoušení a přesvědčení se o blahodárném účinku produktu na vlastní pokožce.


Eyeye okurkové polštářky jsou vynikajícím řešením pro lidi, kteří nosí kontaktní čočky nebo na své oči jinak vystavují podráždění, například při práci na počítači. Jsou naplněny čerstvou okurkou, uklidňujícími látkami a extrakty z bylin: extraktem z květu portulaky, ženšenu, čaje a heřmánku, stejně jako vitamíny B5 a E. Kromě toho obsahují kyselinu hyaluronovou, což je přírodní živinová látka pro pokožku, a antioxidanty, které neutralizují volné radikály. Pomáhají přirozeně osvěžit unavené a podrážděné oči. Navíc pomáhají redukovat kruhy pod očima a stíny způsobené únavou. Jsou navrženy tak, aby během odpočinku a ležení uklidňovaly a zmírňovaly podráždění.


Výhody okurkových polštářků Eyeye:


  • Složení očních polštářků, které je jejich největší výhodou, obsahuje mnoho cenných bylin a vitamínů, které uklidňují a hydratují unavené oči. Extrakt z květu portulaky, ženšenu, čaje a heřmánku obohacený o vitamíny B5 a E, a také o antioxidanty.
  • Pohodlné použití očních polštářků Eyeye, které se aplikují na víčka při ležení a odpočinku. Můžete tak spojit relaxaci s preventivní léčbou očí.
  • Okamžitý účinek poskytující úlevu. Osvěžená kůže víček dává vědět již po prvním použití, díky silně koncentrované formuli výživných látek.
  • Redukce unavených očí a kruhů pod očima - polštářky účinně působí také na stíny pod víčky, které jsou často viditelné při únavě. Jak uklidňují, tak zmírňují tyto příznaky.
  • Další výhodou je počet plátků v balení - 2 ks. Co umožňuje vyzkoušet a přesvědčit se o této metodě, aniž byste museli používat plátky den za dnem.

Pro koho jsou okurkové polštářky Eyeye?


Pokud nosíte kontaktní čočky nebo namáháte svůj zrak prací na počítači nebo v jiných obtížných podmínkách, určitě znáte pocit unavených očí na konci dne. Pálení a slzení večer, někdy dokonce ráno, vás způsobují problémy se viděním a poškozují váš zrak. Stojí za to vyzkoušet způsob uklidnění a odstranění těchto příznaků pomocí okurkových polštářků Eyeye. Účinek uvidíte již po prvním použití.

 

Polštářky jsou také k dispozici ve větším balení:

Více informací
VýrobceBARNAUX
ZnačkaEyeye
Množství kusů v balení2 kusů
Dostupnost24 hodin
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Eyeye™ Okurkové polštářky 2 ks
Vaše hodnocení