Eyeye Saline 360 ml

Dostupnost:

24 hodin

Naše cena:

249 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Eyeye Saline je izotonický solný roztok, který podporuje bezproblémové zavádění kontaktních čoček a používá se k jejich vyplachování před aplikací. Fyziologický roztok je bezpečná tekutina pro oči i kontaktní čočky. Jeho složení pomáhá udržovat čočky ve správném stavu a cyklické smáčení jejich povrchu pomáhá udržovat odolnost proti poškrábání nebo poškození.

Čištění při oplachování - popsaný přípravek lze použít pro oplachování čoček a pro jejich počáteční vyčištění od prachu a usazenin. Aplikace kontaktních čoček a jejich použití je tedy mnohem pohodlnější - bez pocitu přítomnosti cizího tělesa v oku.
Plně bezpečné složení - pečující roztok Saline fluid je přípravek s pečlivě vyvinutým složením a účinkem, který je přes své silné čisticí vlastnosti velmi šetrný k očím i čočkám. Díky tomu jej mohou používat i lidé s očima, které jsou náchylné k podráždění a zarudnutí.
Ochrana proti vysychání - pravidelné používání Eyeye Saline je dokonalým způsobem, jak zlepšit hydrataci čoček a zabránit jejich vysychání a tím podráždění očí.
Prodloužená životnost a odolnost - pravidelné používání izotonického solného roztoku udržuje čočky v dobrém stavu a chrání je před poškrábáním, poškozením a ztrátou pružnosti.
Pro každodenní použití - Eyeye Saline
Pro každodenní použití - izotonický solný roztok můžete používat každý den, aniž byste se obávali rizika nežádoucích účinků přípravku na čočky nebo zrak.
Velká kapacita - popsané balení má objem až 360 ml. Ideální pro domácí použití. To vám umožní ušetřit čas a peníze.
 

Složení roztoku Eyeye Saline:

  • Chlorid sodný 0,9%,
  • EDTA,
  • Polyhexanid 0,00005%.
Více informací
VýrobceBARNAUX
ZnačkaEyeye
Dostupnost24 hodin
Price per 100ml69 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Eyeye Saline 360 ml
Vaše hodnocení