Startovní balíček FitView Monthly 1 čočka

Hodnocení:
4.75 of 5
Průměrné hodnocení 4.75 / 5 na základě 4 recenze.
Počet kusů v balení:

1 kus

Dostupnost:

24 hodin

Počet kusů v balení:

1 kus

Naše cena:

79 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
4.75 of 5
Průměrné hodnocení 4.75 / 5 na základě 4 recenze.
Vojtěch
5.0000
Dobrý den, čočky FitView jsem si koupil ve vašem obchodě poprvé a nezklamaly mě. První čočky mi určil doktor ale ty druhé jsem si již koupil u vás podle předpisu. Jdou snadno nasadit i sundat, oko na ně nijak nereaguje a při používání nejsou vůbec cítit. Určitě u vás znovu nakoupím!
Leoš
5.0000
Vše v nejlepším pořádku, výrobce splnil svou funkci, kvalita je taky vysoká, doporučuji.
Petr
5.0000
Vyzkoušela jsem je napoprvé a nemohu si je lépe vynachválit. Poskytují komfort a jsou snadno aplikovatelné. Líbí se mi nízká cena a vysoká kvalita. Všem, kdo ještě váhá nad koupí kontaktních čoček, vřele tyto doporučuji!
Začněte s kontaktními čočkami FitView Monthly. Vyberte si svoje parametry a objednejte si startovní balíček, odešleme ho do 24 hodin!
 

FitView Monthly jsou pohodlné kontaktní čočky vhodné pro lidi, kteří chtějí získat levnější kvalitní čočky, než které jsou k dispozici na trhu v dražších variantách. Jedná se o měkké kontaktní čočky, které lze nosit celý den po dobu 30 dní. Jsou potaženy antibakteriální látkou, která je chrání před znečištěním a usazeninami.

 
Odolnost proti usazování se usazenin - tvůrci se snažili zajistit, aby jejich nabízené čočky měly vysokou odolnost proti usazování bílkovinných usazenin. A nepochybně se jim to podařilo - i po celý den jsou čočky čisté a svěží.
Vysoká kvalita hydratačních vlastností - při výrobě kontaktních čoček byl použit inovativní materiál s vysokým stupněm hydratace. To se překládá na dlouhotrvající a stabilní hydrataci, která zaručuje očím celodenní vlhkost a úplně eliminuje problém vysychání.
Vysoká úroveň propustnosti kyslíku - je to parametr, který charakterizuje pouze vysokou kvalitu kontaktních čoček. Díky němu má rohovka stálý a volný přístup kyslíku, díky čemuž jsou oči zdravé a v dobré kondici.
Rozšířené hrany - zdokonalení konstrukce čoček, zejména rozšířením oblasti okrajů, způsobilo, že jsou ještě lépe přijímány okem. Slzy stékají po jejich vnitřní straně způsobem zcela přirozeným pro orgán zraku.
Moderní filtry UV - FitView Monthly

 
Moderní filtry UV - ty jsou zodpovědné za zachycení až 98% slunečního záření, které je škodlivé pro oči.
Měsíční výměna - z vybraného páru čoček můžete využívat až 30 dní. Jediným podmínkou je jejich správná každodenní péče s použitím specializovaného roztoku.
 

Měkké kontaktní čočky obsahují 62% Polymaconu a 38% vody. Čočky jsou ponořeny do fyziologického roztoku.

FitView- jsou kontaktní čočky naprosto bezpečné pro Vaše oko a přívětivé pro peněženku.

 

Parametry kontaktních čoček FitView Monthly:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky FitView
Výrobce PEGAVISION
Síla dioptrií -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až -0,50 D (každých 0,25 D)
+0,50 až +4,00 D (každých 0,25 D)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,0
Dk/t 15 x 10-9
Zavodnění 38%
Materiál Polymacon
UV Filtr Ano
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobcePEGAVISION
ZnačkaFitView
Množství kusů v balení1 kus
Dostupnost24 hodin
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Startovní balíček FitView Monthly 1 čočka
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky FitView Monthly 1 kus?

Pro výběr kontaktních čoček FitView Monthly 1 kus můžete využít pomoc optometristy, který provede vyšetření zraku a vybere vhodné parametry čočky. Můžete také udělat výběr sami, využitím informací uvedených na obalu, který obsahuje startovací sadu, ideální pro ty, kteří začínají dobrodružství s nošením kontaktních čoček.

Jsou kontaktní čočky FitView Monthly bezpečné?

Ano, kontaktní čočky FitView Monthly jsou bezpečné k použití, za předpokladu dodržování doporučení týkajících se hygieny a správné péče. Vyrobené renomovaným výrobcem PegaVision, jsou z kvalitního materiálu Polymacon, který zajišťuje pohodlí a bezpečnost pro oči.

Pro jakou vadu zraku jsou FitView Monthly?

Kontaktní čočky FitView Monthly jsou určeny k korekci krátkozrakosti nebo dalekozrakosti, díky jejich sférickému typu korekce. Jsou účinným řešením pro osoby s různými problémy se zrakem.

Jak nasadit kontaktní čočky FitView Monthly?

Před nasazením kontaktních čoček FitView Monthly se doporučuje pečlivě umýt a osušit ruce. Poté opatrně vyjměte čočku z obalu a umístěte ji na koneček prstu ukazováčku. Po ověření, že čočka je správně zakřivená, jemně otevřete víčka a umístěte čočku na oční bulvu. Po umístění čočky na oko několikrát mrkejte, aby se čočka správně usadila.

Jak sundat kontaktní čočky FitView Monthly?

Pro sundání kontaktních čoček FitView Monthly je nejprve třeba umýt a osušit ruce. Poté jemně stáhněte dolní víčko dolů a pohledem nahoru jemně posuňte čočku dolů prstem a shromážděte ji na koneček prstu. Ujistěte se, že nemáte ostré nehty, které by mohly čočku poškodit. Po sundání čočky ji umístěte do speciálního pouzdra s roztokem a důkladně ji vyčistěte před dalším použitím.